Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 gru 2010, 12:54

patrycja_g, ojj to miałaś przeboje! Dobrze, że nic poważnego się nie stało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ta zima jakaś straszna, ludzie w ogóle nie przygotowani na śnieg i mrozy, ulice nie poodśnieżane, na drogach lód- chyba i na to pod koniec roku brak już funduszy:(
Teraz kilka dni cieplej, ale i tak powrót zimy za chwilę ma nadejść :ico_sorki: :ico_sorki:
Uważajcie na siebie!
A ja właśnie gotuje pomidorówkę i wstawić pranie muszę! Ciągle coś do zrobienia jest w tym domu....aż trudno mi uwierzyć, że miałam też na to wszystko czas jak pracowałam!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 gru 2010, 13:51

Nowa mi też te bóle plecow dokuczają, wieczorami czasem tak mocno, że mam problem ze wstaniem, a wyprostowanie się do jakaś masakra :ico_olaboga: też muszę zabrać się za te ćwiczenia, bo wstyd się przyznać, ale jeszcze nie ćwiczyłam :ico_wstydzioch:

Patrycja ale miałaś przeżycia :ico_olaboga: dobrze, że nic poważnego się nie stało i maleństwo miewa się dobrze :ico_sorki: ja całe dnie i noce jestem sama, więc rozumiem co czujesz, chociaż ja już się praktycznie przyzwyczaiłam, bo mój mąż już od dawna tak wyjazdowo pracuje.

Koroneczka ja coś dzisiaj nie mam pomysłu na obiad :ico_noniewiem: zupy już mi się trochę przejadły, na mięso nie specjalnie mam ochotę :ico_noniewiem: też się teraz zastanawiam jak ja radziłam sobie ze wszystkim jak chodziłam do pracy, tym bardziej, że po pracy prawie codziennie miałam klientki na paznokcie :ico_sorki: teraz chyba bardziej leniwa jestem :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

07 gru 2010, 14:39

u mnie porzadki wyglądaja tak ......ja sprzatam w jednym pokoju a Nataszka w drugim, ja w drugim a Nataszka w kuchni i tak w kólko.....

moja przyjaciólka urodziła dzis zdrową córcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak wroci maz jedziemy zobaczyc to cudo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycja ale miałas przezycia :ico_olaboga:

markotka, z reguły tak jest ze jak człowiek ma za duzo czasu to jest mniej zorganizowany :-D :-D

Koroneczka, a moze wpadniesz posprzatac do mnie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 gru 2010, 17:55

zoola27, to mówisz, że Nataszka pięknie Ci pomaga :ico_haha_01: coś sezon na dziewczynki się chyba zrobił, ciągle słyszę, że dziewczynki się rodzą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

07 gru 2010, 18:28

markotka, cos w tym jest bo w moim otoczeniu tez dziewczynki :ico_oczko:

Natasza na si woła baba :-D nareszcie załapała do konca o co chodzi :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

08 gru 2010, 09:55

zoola27, gratuluje postępów Nataszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja dziś zapomniałam na noc założyć Filipkowi pieluszki i się spompował :ico_wstydzioch: A nie założyłam podkładu :ico_puknij: Ale chyba już mu nie będę zakładała, tylko ten podkład założę :ico_noniewiem: Inaczej się chyba nie nauczy w nocy nie sikać.

Gratulacje dla przyjaciółki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A ile waży?

Patrycja ale się na Tobie wszystko skumulowało :ico_olaboga: Takie stresy miałaś, całe szczęście że wyszliście z tego bez szwanku i że maleństwo całe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja ostatnio też nie mam głowy do pisania. . . moja mama jest w szpitalu, miała udar krwotoczny :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Teraz już objawy ustąpiły ale cały czas szukają przyczyny i chuchają i dmuchają żeby tylko się nie powtórzyło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Mama może tylko wstać do toalety, a tak musi leżeć albo ewentualnie siedzieć. Boję się o nią :ico_placzek:

Moja szwagierka też w końcu wylądowała w szpitalu :ico_olaboga: prawdopodobnie w szpitalu pod czas cesarki zarazili ją jakąś bakterią i teraz ma zapalenia nad raną :ico_puknij: I jeszcze są tacy nieprzyjemni w tym szpitalu. . . a chciałam tam rodzić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 gru 2010, 10:51

Motylek22, Biedactwo!! Przykro mi z powodu mamy, mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia. Najważniejsze, że objawy ustąpiły, a w szpitalu szybko znajdą przyczynę. Taki epizod wcale się nie musi powtórzyć, najważniejsze, że mama jest monitorowana i pod dobrą opieką. Trzeba być dobrej myśli.

A ja dzisiaj w domku, nie chce mi się dzisiaj nigdzie ruszać, pada co chwila śnieg, a że jest ciepło chlapa się robi :ico_sorki: :ico_sorki:
Dzisiaj dzień lenistwa :-) :-) może tylko zrobię w szafie porządek, bo obiecałam sobie, że poukładam wszystkie ciuszki...zobaczymy czy mi to wyjdzie :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

08 gru 2010, 11:07

Koroneczka, a posprzątasz tez moja szafe ????? plissssss :ico_sorki:

Motylek22, mam nadzieje ze szybko sie wszystko u Ciebie unormuje......
wcoraj byłam u gina po L4 i tak teraz sie doliczyłam ze zamiast 10 dni chorobowych wpisal 9 :ico_noniewiem: no ale data sie zgadza :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-12-08, 10:08 ]
aaaa córa mojej psiapsióly wazy 3,5 kg jest przesłodka !!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 gru 2010, 11:25

zoola27, No to duża panna :-) Spoko , mogę w chwili czasu ogarnać również Twój bałagan :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

08 gru 2010, 12:24

zoola27, to chyba musi to poprawic bo ci ksiegowosc odda, ja tak przynajmniej kiedys mialam ze mi zwrocili bo data byla dobra ale ilosc dni sie nie zgadzala

Motylek22, przykro mi z powodu mamy, 3mam kciuki zeby szybko wrocila do pelni zdrowia

Koroneczka, u mnie cala mebloscianka czeka, poza szuflada R bo cos go ostatnio wzielo i sobie wszystko poukladal :ico_oczko: to tak jakbys miala czas i ochote :ico_oczko:

Murchinson, dzieki za wskazowki, ta masc juz mi kazali na urazowce kupic, a co do zaparc to wczoraj pytalam juz w 3 aptece i wszedzie mowia zeby wziasc te czopki, przynajmniej jeden sprobowac bo to jest najbezpieczniejsze teraz, chyba poswiece na to popoludnie bo juz sie czuje jakbym miala zaraz peknac, dziecko przez to czuje slabiej za to namacalna mam warstwe powietrza, straszne uczucie, mam nadzieje ze tylko jednorazowe

Kurcze, wczoraj zrobilam sobie taki misz masz z jedzenia myslalam ze moze mnie przeczysci i problem wiekszy bo tylko mnie wydelo bardziej

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość