Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 gru 2010, 11:25

czytalam kiedys, ze laktacje najlepiej pobudza jednak ssanie, a nie odciaganie pokarmu :ico_noniewiem: Pamietam, ze na poczatku mialam bardzo obolale brodawki i nasze karmienie przez kapturek trwalo z tego powodu prawie 6 tygodni, przystawialam Gabriela tak czesto jak chcial, czasami nawet co 30 minut. Udalo nam sie przebrnac przez te najgorsze chwile i pozniej bylo juz z gorki :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 gru 2010, 14:06

Ja moje pierwsze dziecko karmiłam prawie do 3 miesiąca w kapturkach bo własnie miałam bardzo poranione brodawki i bolało bardzo...potem jak ręką odjął i karmienie szło świetnie.

Powiem Wam że ja nie wyobrażam sobie nie karmienia piersią...ale wiadomo mówię tak o u mnie idzie OK..
chociaz na poczatku też były trudności, Leoś dużo schudł bo nie dojadał ...
teraz mam tyle pokarmu że nie nadąża jeść :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 gru 2010, 23:30

czesc :-D
my sobie cycujemy juz 6 miesiecy :-D
Iza ja Ci nie doradze bo wiesz ja to taka jestem,,napalona,,na karmienie ze ja bym przekonywala i przekonywala bo ja widze same plusu :ico_haha_02: najchatniej to bym wszystkim dzieciom pozabierala butelki :ico_haha_01: i powsadzala cycki w buzie :ico_haha_01:

powiedzcie mi co myslicie o karmieniu w miejscu publicznym ???? bo jak zanalazlam na facebooku profil,,nienawidze osob kamiacych piersia w miejscu publicznym,, myslalam ze mnie krew zaleje :ico_zly:
moje dziecko- moje cycki -mleko nalezy do mojego dziecka wiec jak ma na nie ochote to je karmie a jak sie komus nie podoba to niech glowe obraca :ico_oczko: to moje zdanie a wasze ???

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 gru 2010, 23:43

mmarta81, wiesz to już przesada
jak komuś się nie podoba to niech nie patrzy
przeciez nie siadasz z gołymi piersiami przy wszystkich tylko znajdujesz jakiś ustronne miejsce które zapewni wam troszke intymności
ludzie się poprostu sami wstydzą i nie wiedza jak się zachować
tak mi się wydaje

powiedz koleżance że jak odciąga pokarm to niech mu ten pokarm daje w butli jeszcze
i jak karmi to niech pokarmi do końca potem butle jak sie nie najada a ona do laktatora
i odciąga jak najwięcej się da
no i piwko
ja piłam bezalkocholowego leszka i działał na mnie niesamowicie
no i lepsza dieta
jak zaczełam jeść normalnie to popłyneła rzeka mleka

ja swoją majke też karmiłam przez kapturki ok mies może dłużej i też dokarmiałam przez ten czas az w koncu brodawki się wyciągneły (delikatnie) i mleczko zaczeło starczać i było już tylko sama piers

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

09 gru 2010, 00:02

mmarta81, wiem coś o tym... A najbardziej mnie wkurzyło, jak mi teściowa kazała przestać karmić, bo ksiądz wchodził na kolendę.... Myślałam, że ich wygonię na korytarz. Berety....
Gdyby nie skaza białkowa małego, to pewnie bym do tej pory karmiła :-D
przeciez nie siadasz z gołymi piersiami przy wszystkich tylko znajdujesz jakiś ustronne miejsce które zapewni wam troszke intymności
dokładnie, ale wiele ludzi sądzi, że intymność ta dla kobiet karmiących znajduje się w zamkniętym domu.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 gru 2010, 10:37

ja dziewczyny karmiłam w miejscu publicznym, jednak nie zawsze sie da :ico_noniewiem: jak było mega zimno to brałam butelke wody w termosie i mleko sztuczne albo podgrzane moje mleczko w termosiku :ico_sorki: nie raz odciągałam przed wyjściem z domu, nie raz sięgałam po sztuczne...
bo jak zimno było, to ani opatulonego dziecka z wózka nie wyjmowałam ani cycochów nie wywalałam zeby sie zaziębiły, a my po 4 godziny na spacery chodzimy...
jak sie mleczko z butli konczyło to wchodziliśmy do jakiejś ustronnej restauracji w parku i tam karmiłam

we wrześniu normalnie karmiłam w parku czy sklepie cycusiem :ico_oczko:
nie przejmowałam sie czy ktoś patrzy, miałam bluzke taką żeby sie zakryć, albo pieluszkę tetrową :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 gru 2010, 12:03

najchatniej to bym wszystkim dzieciom pozabierala butelki :ico_haha_01: i powsadzala cycki w buzie :ico_haha_01:
Marta, low juuuu hehe ja tak samo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja często karmie w miejscach publicznych bo też dużo spacerujemy, często jezdzimy na długie zakupy do innego miasta więc trochę nam się schodzi...wiadomo na zimnie nie będę dzicka karmić ale w kawiarni to już tak, a jak mi coś nie pasuje to idę do "baby changing" i tam zawsze jest krzesełko, siadam i karmię maluszka.

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

09 gru 2010, 21:19

zanalazlam na facebooku profil,,nienawidze osob kamiacych piersia w miejscu publicznym
czysty skandal!!! lekarze i inne osoby namawiaja do karmienia a tu :ico_szoking: szok
to co jak dziecko glodne i nie ma gdzie sie schowac to dla takich osob lepiej zeby sie zakrzyczalo??? co za ludzie!!! zero szacunku :ico_puknij:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

09 gru 2010, 21:51

E tam, dziewczyny, dajcie na luz - każdy ma prawo do własnych poglądów i ich wyrażania.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 gru 2010, 23:23

gaga22, ja poczulam sie przez to osobiscie urazona :-D bo ja karmie w miejscach publicznych non stop co dzien :ico_haha_01: nigdy nie dalam sztucznego mleka zawsze cyca wystawiam :ico_haha_01: wiec mi nie przypasowalo ze kos pisze ,,ze mnie nie nawidzi,, :ico_zly:

zaczarowana, hahaha no to dobre :ico_haha_01: choac cyce przed ksiedzem :-D a co niech dziecko wyje z glodu na koledzie :-D

Magdalena_82, ja tez low juuuuuuu :-D

jagodka24, pod gorke miala sa dalas rade :-D dobry przyklad na to ze jak sie chce to mozna nie ? :ico_haha_02:
moj cycus dzisiaj w nocy bedzie wkurzony bo ma katar :ico_chory: a to jak wiadomo utrudnia ciagniecie cyca cala noc :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość