Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 gru 2010, 10:30

będziesz miała łysą córcie, nasze będą kudłate :-D
hehehe chyba z to nie wierzycie :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 gru 2010, 10:33

hej

my dziś od 8 już na nogach
będziesz miała łysą córcie, nasze będą kudłate :-D
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: nie zawsze tak jest
moja siostra też nigdy nie miala zgagi a dzieci takie kudłate się urodziły :ico_szoking:
duphalac, też mam taki, dla Uli chyba kiedyś dostałam, a to można go w ciąży stosować
tak można bo mi właśnie lekarz przepisał, tylko wiesz ja brałam te minimalne dawki po 10ml dziennie i po 2 dniach problem znikł i nie musiałam już stosować , chyba, że znowu widzę , że jest mi ciężko i dla dzieci u nas też własnie przepisują ten lek
Fajna ta konsolka, myślę, że siostrzenicy się spodoba.
no mamy nadzieję :ico_sorki:
a łączy Was tak więź bliźniaków, że jedna pomyśli, a druga to powie, że się uzupełniacie? Przepraszam, że wypytuję, ale zawsze mnie bliźniaki ciekawiły :-)
nie , nic takiego nas nie łączy :ico_haha_01:
ale fakt tak samo czasem mówimy w tym samym czasie identycznie i rozumiemy się bez gadania

[ Dodano: 2010-12-09, 09:34 ]
hehehe chyba z to nie wierzycie :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ja nie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
z resztą w 1 ciąży nie miałam zgagi a Mike miał włoski
tzn włochaty mocno nie był, ale włoski miał :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 gru 2010, 10:49

No niestety z tą zgagą nieprawda :( Ja w pierwszej ciąży naprawdę bardzo się męczyłam, spalam nawet na siedząco niemalże, nachylić się nie mogłam, maskara. A córcia prawie łysa się urodziła. Ciekawe jak będzie tym razem?

To zależy po prostu od ułożenia dziecka, jak jest bezpośrednio pod żołądkiem, to normalne, że żołądek się unosi do góyr, a kwas się cofa do przełyku.

Z zaparciami i ja mam problem, ale nic na to nie biorę, jem po prostu dużo owoców. I tak się tyle tych uzupełniaczy łyka, że jeszcze jedno mnie przeraża.

U nas dziś brzydki dzień, wieje, trochę mrozi brrrr

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 gru 2010, 10:53

To zależy po prostu od ułożenia dziecka, jak jest bezpośrednio pod żołądkiem, to normalne, że żołądek się unosi do góyr, a kwas się cofa do przełyku
no dokładnie
Z zaparciami i ja mam problem, ale nic na to nie biorę, jem po prostu dużo owoców. I tak się tyle tych uzupełniaczy łyka, że jeszcze jedno mnie przeraża.
ja już nie miałam wyjścia bo każde wypróżnianie się było z okropnym bólem i krwią :ico_olaboga:
U nas dziś brzydki dzień, wieje, trochę mrozi brrrr
a u nas pieknie słonko świeci, -10st na podwórku biało , szron wszędzie i pewnie znając ten klimat to tak do marca będzie trzymać , ale mnie to cieszy bo nie ma chociaż chlapy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

09 gru 2010, 11:09

Witam o poranku z :ico_tort: za moj 30 tydzien, a u nas dzis sloneczko :ico_brawa_01: sucho i 2 stopnie na plusie, zyc nie umierac, dzisiaj na pewno wybierzemy sie na dluzszy spacerek. Pewnie celem bedzie sklep, bo lodowka swieci pustkami i nie wytrzymamy do przyjazdu meza :-D A ze do sklepu mamy z 30 minut pieszo, wiec sie na pewno dotlenimy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 gru 2010, 11:11

Oj jej manenka, krew??? To rzeczywiście lepiej coś łyknąć. A co u Ciebie z owocami? Jabłka są dobre. 1-2 dziennie potrafi czasem rozwiązać problem, zwłaszcza że teraz są takie pyszne i pachnące :-D

Jak ja zazdroszczę takiej pogody :ico_wstydzioch: uwielbiam taką zimę jak opisałąś..
Nie to co u mnie. Śniegu nasyopało, nikt tego nie ogarnął, nadeszła odwilż, zakopać się idzie w błotku śnieżnym, buty wyżymać , nie mówiąc o skarpetach czy spodniach, a dziś to wszystko podmroziło i cały ten śnieg to wielkie bryły lodu i jeszzcze wiatr w dodatku brrrrrrrrrr

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 gru 2010, 11:12

hehehe chyba z to nie wierzycie :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01:
:ico_haha_01: u nas się to w kilku przypadkach potwierdziło. Ja z Ulą w ciąży też miałam okropną zgagę i ona sie urodziła z burzą włosków na główce, moja kuzynka to samo miała i też jej córa z fryzurą długą przyszła na świat :-) Ciekawe jak Staś się urodzi :-)

[ Dodano: 2010-12-09, 10:15 ]
Witam o poranku z :ico_tort: za moj 30 tydzien,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jeszcze tylk 10 tygodni... co to jest :-)
Alineczq, u nas pogoda podobna, a dzisiaj rano mrozik chwycił i szklanka na drogach się zrobiła.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 gru 2010, 11:26

b@sia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 30tc

no to spacerek konkretny będzie :-)
mi trochę Mikiego szkoda, bo nie dam rady z nim wyjśc na ten piękny śnieg, nie dam rady go na sankach pociągach i na wózku popchac, więc czekam do weekendu jak mąż będzi miał czas wtedy mu wynagrodzę cały tydzień :-)
Oj jej manenka, krew???
tak, z wysiłku i może też przez hemoroidy mogę mieć :ico_noniewiem:
A co u Ciebie z owocami? Jabłka są dobre. 1-2 dziennie potrafi czasem rozwiązać problem, zwłaszcza że teraz są takie pyszne i pachnące :-D
jem dużo owoców i warzyw, jabłek też najmniej 1 dziennie :-)
Jak ja zazdroszczę takiej pogody :ico_wstydzioch: uwielbiam taką zimę jak opisałąś..
ja też kocham taką zimę :-) , drogi zawsze odśnieżone , parkingi odśnieżone, wszystko przejezdne , chodniki odśnieżone, w przeciwieństwie do innych krajów Norwegów nie zaskakuje zima :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 gru 2010, 11:29

Polskę niestety zaskakuje zawsze.
Też nie wie kiedy się zjawić ta zima :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: lipiec za oknem, a ona "tadam" :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 gru 2010, 11:34

:ico_tort: za moj 30 tydzien,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


u mnie tez wieje ale nie jest jesczze tak źle, chociaż nie długo muszę iść do sklepu a tak się nie chce :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-12-09, 13:18 ]
dziewczynki orientujecie się może czy urlop macierzyński wlicza się do stażu pracy ?;>

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość