nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

07 gru 2010, 18:32

Hej dziewczyny. Wróciłam do domu. Wczoraj spałam u koleżanki bo mąż w delegacji dlatego nie miałam możliwości napisać. Więc tak pani ginekolog powiedziała że to bardzo wczesna ciąża. Ma ok 3tygodni. Na usg widać tylko kropeczkę. Kazała przyjść pod koniec miesiąca, wtedy określi dokładnie wiek ciąży. U mnie o tyle jest problem, że mam bardzo długie cykle 30-35dni, dlatego porodu nie określa się od ostatniej miesiączki, bo wtedy mogło by się przesunąć nawet 3-4tygodnie

[ Dodano: 2010-12-07, 17:34 ]
A co do różnych objawów, to nadal boli brzuszek, i strasznie swędzi mnie skóra na brzuchu, piersiach i plecach. Wczoraj spotkałam się z koleżanką która ma termin na luty i tak źle się czuję, że patrząc na nią odechciewa mi się ciąży :(

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

07 gru 2010, 22:28

hej :-D
no ja o dziwo z waga stoję , chodx brzuch taki wiekszawy ..no troche ... :-D .. co mnie cieszy - troche mdli i na razie tyle. nina0226, - mysle, że nie nakręcaj się - jeżeli bedzxiesz pozytywnie podchodzic do wszystkiego - miło i spokojnie przejdziesz ciąże - każda z nas przechodzi ja inaczej - nie jest powiedziane jak ty. czy dobrze czy źle - a co do skóry - posmaruj sie nivea balsamem - jest w miare gesty :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

08 gru 2010, 11:47

Cześć.
że patrząc na nią odechciewa mi się ciąży

ale kazdy inaczej przechodzi te 9 miesięcy. Ja w pierwszej ciązy to naprawde super się czułam i gdyby nie to, że rósł mi brzuch to nie odczuwałam żadnych innych objawów, nawet mdłości nie miałam i poszłam na zwolnienie 1 miesiąc przed porodem, bo naprawde nic mi sie nie działo i nie dolegało. A Ty mysl pozytyuwnie a napewno wszystko bedzie dobrze.

[ Dodano: 2010-12-08, 10:48 ]
wieicie co? ten suwaczek mnie wkurza bo źle odlicza... wczoraj miałam 6 tydzien a dzisiaj jest juz 7?!!!!!

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

08 gru 2010, 19:49

icie co? ten suwaczek mnie wkurza bo źle odlicza...
Na moim za to nie widać tygodni :ico_zly:
Kurde laski ale się masakrycznie czuję. Beznadzieja...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

08 gru 2010, 22:26

hmm.. a ja byłam u lekarza - fakt usg przedpotopowe - pęcherzyk jest - jeden - ale zarodka nie widzi ...... ma 11 mm - czyli odpowiada 5 tygodniowi ... malutki ... mam się nie martwic jak mam mdłości i bolą piersi i przyjść za 4 tygodnie .. o ... i oczywiście się denerwuje ..

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

09 gru 2010, 11:40

Kurde laski ale się masakrycznie czuję. Beznadzieja...
bosz.... ja to samo, niewiem co jest grane? od jakis 2-och tygodni to jest jakas masakra, nic nie moge zjeść bo mnie boli brzuch i mam wzdęcia, jak pomyslę sobie o jedzeniu to zbiera mnie na wymioty, szybko sie męcze , cycki mi urosły i mnie bolą i dość często pobolewa mnie głowa. W pierwszej ciązy niczego takiego nie miałam ... no i jeszcze ta wizyta za 1,5 tygodnia ech....

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 gru 2010, 14:14

pęcherzyk jest - jeden - ale zarodka nie widzi ...... ma 11 mm
kurcze, nie powiem Ci żebyś się nie martwiła bo to się przecież tak nie da. Mam nadzieje że wszystko się unormuje i będzie dobrze :ico_sorki:
Zirafka- u mnie odwrotnie: jem jak .... nie wiem kto, w każdym razie mnóstwo. Jak nie jem to mnie mdli, a jak się najem to jestem wzdęta i też mi niedobrze :ico_puknij: Cycki mam już o rozmiar większe i też bolą, do tego wszystkiego mam jakieś schizy... Wczoraj zasnęłam przed Kubą i obudziłam się o 23 z rykiem. Ani nic mi się nie śniło, ani nic mnie specjalnie nie bolało ale normalnie nie mogłam się opanować zeby nie ryczeć :ico_nienie: :ico_puknij:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

09 gru 2010, 20:00

"do tego wszystkiego mam jakieś schizy... Wczoraj zasnęłam przed Kubą i obudziłam się o 23 z rykiem. Ani nic mi się nie śniło, ani nic mnie specjalnie nie bolało ale normalnie nie mogłam się opanować zeby nie ryczeć"

Mam tak samo, wczoraj miałam tak paskudny dzień że nawet zmycie garnków wywołało u mnie płacz ... mój mąż mówi "zaczynają się humorki". Sama się sobie dziwie. Hormony szaleją

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 gru 2010, 23:58

Hormony szaleją
Tak jak mówisz, ale ja się dziwię bo z Kubulą tego nie miałam. Generalnie z Kubą gdyby nie brzuch to nie wiedziałabym że jestem w ciąży. A teraz za to tyle przypadłości. Do tego w pierwszej ciąży jest ten komfort że generalnie po przyjściu z pracy można odpoczywać, w drugiej .... hi hi zdecydowanie nie :ico_noniewiem:
Nina- a jak Wasze nastawienie? N0o i kiedy informujecie rodzinkę. jesteście już troszkę po ślubie, "nacisków" nie było? Kuba był poczety 2,5 roku po naszym slubie i setki razy słyszelismy teksty o tym ze juz czas na dzidzie. Pózniej juz przestali mówic bo chyba nie do końca wierzyli nam że to tylko i wyłącznie nasz wybór :-)

[ Dodano: 2010-12-10, 17:15 ]
uhuuu jakie tłumy :-)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

11 gru 2010, 11:36

Nastawienie już dobre :ico_haha_02:. Już wszystko sobie poukładałam w głowie, także cały plan ułożony. Mąż też się bardzo troszczy także jestem happy. A co do nacisków to mieliśmy szczególnie ze strony moich teściów. Już tak denerwowali że szok. Ale jeszcze nie wiedzą. Powiemy wszystkim jak sami się dowiemy czy wszystko jest w porządku z dzidzią, żeby za w czasu nie martwili się, a jak u was? Już wszyscy wiedzą?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość