Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

08 gru 2010, 15:44

a mówi , że ma 3(czi) , trójka mu się bardziej spodobała ,
to jak u nas:-)
niktusia STO LAT!!!

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

08 gru 2010, 17:19

donatka, graz, dziękuję :):):)


Dziewczyny, brawo dla Szymonków : )) Antoś dzisiaj pierwszy raz pokazał ile ma latek - dwa ;) ale nic przy tym nie mówi:P

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 gru 2010, 20:39

hej hej
i ja sie przylaczam do zyczen ! niktusia 100 lat!!

u nas po staremu, meza jeszcze nie ma, ma przyjechac jutro dopiero, tak dlugo mu schodzi przez ta pogode wstretna :ico_zly:

jutro i pojutrze sama bede bo mama w pracy, ma 2 dniowki pod rzad :ico_placzek: chyba zeswiruje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
dzis spotkalam sie z kolezanka ktora ma w podobnym wieku synka co ja i tez mi sie skarzyla ze juz nie moze sie doczekac wrzesnia bo tez daje dziecko do przedszkola i tez daje jej niezle popalic.

nasz maly jesli chodzi o slownictwo to bardzo malo mowi jak na razie, wiekszosc po swojemu, ale cierpliwie czekam az mu sie jezyczek rozplacze :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

09 gru 2010, 11:10

hello

niktusia, wszystkiego naj naj :ico_tort:
Antoś przed chwilą powiedział 'o ja', bo wyrzucił kulkę z łóżeczka i nie mógł się do niej dostać :D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mnie sie u Emi najbardziej podoba jak mówi ojojoj :-)
poza tym jestem trochę zła, bo raczej się nie uda wprowadzić do Świąt, robota idzie w żółwim tempie, bo kuzyn nie ma czasu :(
no to święta spędzicie jeszcze wesoło razem z rodziną a wyprowadzicie się po nowym roku i zaczniecie Nowy rok na swoim :-D

Chyba łatwiej dzieciakom powiedzieć trzy. My jak idziemy po schodach to ja mówie raz, dwa, trzy jak Emi wychodzi, to ona powtarza tylko dwa, trzy :-D

Wczoraj doszło słówko auto choć brzmi trochę jak oto :)

jedwabna, współczuje Ja w sumie też sama siedze przez cały dzien w domu z EMi. P jak wyjdzie o 6 to wraca 21-22. I tylko w środy jest po pracy w domu i w niedziele. No ale plus że wraca na noc.

Cos sie Emilce poprzestawiało. Wczoraj wstała po 5 i ok 9.30 zasneła mi na kolanach oglądają bajkę. Wstała ok 12.30 wiec po 7 kąpanie tak że przed 20 spała. Dziisaj wstała o 6 i teraz cos zjadła i szybko poszła spac. Pewnie tez kąpanie bedzie wczesniej. W sumie to dobrze b o 20 mam juz luz bo śpi i ja moge tez iśc wczesniej spać tylko niemoge sie przestawić na to wczesniejsze wstawanie jak jest jeszcze ciemno i chodze narazie nietomna :ico_olaboga:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 gru 2010, 15:22

witam :)
ja dziś byłam u fryzjera :-D , siedziałam prawie 3h, robiłam odrosty i ścięłam włosy,

Szymek śpi od 14,

pogoda jakaś do du.., śniegu napadało, jest jakoś wietrznie i ciemno,
no to święta spędzicie jeszcze wesoło razem z rodziną a wyprowadzicie się po nowym roku i zaczniecie Nowy rok na swoim :-D
:
na to się zanosi :)

dziś mąż stwierdził, że zadzwoni do kuzyna i spyta czy będzie nam dalej robił, bo jak on nie ma czasu to po co przeciągać, weźmiemy kogoś innego,


Szymek też ostatnio zmienił tryb dnia, bo wstaje ok 8 potem idzie spać ok 14 a wieczorem śpi o 21, także nie jest źle,

no i też zaczyna ostatnio więcej mówić, ale wszystkie słówka sobie skraca, na picie mówi pi, na misia mi, na piasek pia, na ziemniaki mnia,

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

09 gru 2010, 16:32

witajcie :-D :-D

widze ze dzieciaczki sie coraz bardziej rozgaduja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my dzis znowu ze złobka wczesniej wróciłysmy bo Milenka bardzo kaszle..nie ma goraczki wiec podejrzewam ze to wina katarku bo kaszle praktycznie tylko jak lezy

ja tez jestem praktycznie z Milenką sama..P wraca poxno i czasami pare nie widzi Milenki :ico_olaboga:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 gru 2010, 21:58

witam wieczorkiem :)

Szymek właśnie zasnął, ja pójdę wziąć gorącą kąpiel i też się położę,
my dzis znowu ze złobka wczesniej wróciłysmy bo Milenka bardzo kaszle..nie ma goraczki wiec podejrzewam ze to wina katarku bo kaszle praktycznie tylko jak lezy
a:
oby ją żadne choróbsko nie dopadło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

10 gru 2010, 08:22

hej hej
maz wczoraj wrocil o 18, wlasnie pojechal do pracy, ale dzis juz piatek wiec wroci szybciej oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
donatka moj dokladnie tak samo skraca wyrazy, za to ladnie mowi na moja babcie Lodzia :ico_haha_01: ostatnio bierze mnie za rekei mowi oć :-D na picietez mowi pi, a na kota mowi kota :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Marciatrzymam kciukasy zeby sie Milenka nie rozchorowala :ico_sorki:
a dajesz jej jakies witaminy? ja daje Daidkowi do kaszki rano i wieczorem lyzeczke miodu i codziennie po lyzeczce syropku na wzmocnienie, odkad tak daje wogole mi nie zachorowal, no ale w zlobku to inaczej :ico_noniewiem: mimo wszystko warto dawac witaminki :-)
wczoraj zrobilam na obiad placki ziemniaczane z sosem grzybowym, wszyscy sie zajadalismy wlacznie z Dawidem :ico_sorki:
dzis planuje kotlety ze schabu :ico_oczko:
no i u nas tez wiatrzysko nieziemskie, a ja wczoraj wybralam sie z malym w taka pogode do sklepu na piechte :ico_olaboga: w polowie drogi zalowalam ze wogole wyszlam bo masakra byla, dzis wiec posiedzimy w domku bo tez tak wieje :ico_puknij:
milego dnia wszystkim :-)

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

10 gru 2010, 14:36

A u nas słoneczko świeci, i przestało padać. Ale i tak siedzimy w domu... katarek wodnisty ciąg dalszy

Szymuś więc 'roznosi" dom, a Asia chodzi od mebli do mebli... na razie nie próbuje sama... no w sumie przy Szymusiu się nie da. Jak pójdzie spać, to Asia poszaleje :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

10 gru 2010, 15:01

Marcia77, zdrówka dla Milenki :ico_sorki: :ico_sorki:
a na kota mowi kota
u nas jest miau :-D a przez to ze w domu mamy kota to na psa tez mówi miau :) za wyjątkiem psa tesciów bo na nią mówi Onia bo nazywa się Sonia

My miałysmy własnie wyjśc na spacer ale zaczeło mocno sypać tak, ze ludzie sie zasłaniają bo im po twarzy sypie, moze za chwile troche przestanie to pojdziemy pospacerować po osiedlu.

[ Dodano: 2010-12-10, 15:09 ]
a i miałam sie was zapytac jakie macie foteliki samochodowe dla dzieciaków?
My mamy ten do 18kg. Emilka tyle nie waży ale na szerokośc ma mało miejsca choc nie jest za gruba a co najwazniejsze to pasów nie da sie juz do góry podnieść i w tej chwili nie ma ich nad ramionami tylko wychodza jej za pleców. Chyba dlatego ze jest w miare wysoka. Ten fotelik to mamy po bratanku a teraz chyba bedziemy musieli kupic bo on był nizszy w tym wieku a cięzszy tak wiec potem przeszedł od razu na samą podkładkę. Tak mi sie przynjamniej wydaje ze nie mieli następnego, musze sie dopytac bratowej :ico_noniewiem:
Zastanawim sie nad tym fotelikiem
http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-c ... 50900.html

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość