@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

11 gru 2010, 21:54

Nie można wosku 3 miesiące przed porodem???? :ico_szoking: Chyba 3 tygodnie ?

Ja się w taki sposób depiluję od 4 lat i depilacja bikini nie sprawia już takiego okrutnego bólu jak kiedyś -wiadomo boli ,ale skórczy raczej nie wywoła. Ja planuję ostatnią depilację około 1 tyg przed planowaną datą by dłużej mieć potem spokój .Jak kogoś bardzo boli i cierpi to nie powinien się decydować na to bo wiadomo stres itd Takie moje zdanie (skromne) A jeśli tak jak ja ma to(ból) w nosie to czemu nie??

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

13 gru 2010, 16:32

Ja używam maszynki normalnej tylko po goleniu mam fajną oliwkę na podrażnienia i wszystko jest ok, wosk za bardzo mnie bolał :/ a kremy uczulały więc została maszynka ;)
Ale moja koleżanka używała wosku i sobie chwaliła szczególnie po porodzie bo to zawsze dłuższy komfort

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

21 gru 2010, 10:42

a propos wlosow, niekoniecznie depilacji;) mam pytanie: czy mialyscie moze problemy z andmiernym owlosieniem podczas ciazy? troszke to glupio brzmi (jeszcze gorzej wyglada:/) ale ostatnio wlosy w okolicach intymnych rosna mi jak szalone!! nogi w porzadku, cala reszta tez, tylko tam... :/ doslownie juz mam pod pepek. Czy powinnam powiedziec lekarzowi, bo to moze swiadczyc o jakichs zmianach hormonalnych, ktorymi powinnam sie zajac? Czy to sie po prostu zdarza i tyle?

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

22 gru 2010, 21:29

Nie można wosku 3 miesiące przed porodem???? :ico_szoking: Chyba 3 tygodnie ?
3 miesiące ponoć, dlatego że skóra w tym czasie jest najbardziej wrażliwa i gorący wosk ma jakieś tam substancje - nie wiem xD ja bym się kremów bała używać xD

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

22 gru 2010, 22:18

Jesli chodzi o nadmierne owłosienie to normalne i nie gol tego bo ci zostanie tak po ciąży normalnie przechodzi ten stan po porodzie proponuję ewentualnie depilację pozdrawiam!

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

23 gru 2010, 10:36

wlasnie tak zdecydowalam...nie ruszam wlosow tych takich "nowych" ;) zrobie tylko depilacje woskiem w ytch miejscach, w ktorych zwykle, bo to racja, ze jak raz sie do nich dotkne to mi beda zawsze odrastac, a tak jest szansa, ze zanikna. Moze po porstu Dzidzi jest chwilowo zimno i brzuszek musi zarosnac;)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

30 gru 2010, 17:15

Ha ha askra to dobre rzeczywiście może zimno haha
A poważniej włoski "nowe" to efekt hormonalny zniknął napewno więc zero stresu .Ja to ogólnie mam taką urodę ,że kosmata jestem ,ale po kilku latach depilacji różnica ooooogromna no i depilując się mam dodatkowo piling bo ze starym naskurkiem włoski się usuwa i wtedy taka gładziutka hmmmm bardzo to lubię czuję się ze 5 kg lżejsza hahaha

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

30 gru 2010, 17:20

najgorsze, ze kosmetyczka na urlopie do przyszlego tygodnia :ico_zly:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

30 gru 2010, 19:18

ja byłam raz u kosmetyczki na wosku i efekt był rewelacyjny, zwykle używam depilatora, ale to już nie to samo co wosk, po wosku skóra jest gładziutka :-D

a próbowała któraś z Was depilacji cukrowej? Ja kiedyś kupiłam gotową pastę na allegro, ale chyba nie umiałam się nią obsłużyć, bo tylko mi się poprzyklejała, a włoski zostały :ico_noniewiem:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

30 gru 2010, 20:09

tez kupilam paste...zrobilam ladna kuleczke ale nie zbierala wlosow prawie w ogole...albo nie umialam tez, albo sama nie wiem... Ale teraz jest duzo ofert, ze depiluja tym u kosmetyczek takze widocznie to niezle dziala jak sie juz czlowiek nauczy... ;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość