Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 gru 2010, 17:47

mama_Izuni gratulacje dla męża :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 gru 2010, 20:24

hej

my niedawno przyjechałyśmy od rodziców, m. tez już w domku :-)

Dzięki za gratki, ale może to znów jakaś zmyła, może lepiej się nie będę nastawiać, ale oczywiście wszystkim co mówiłam, ze będzie chłopak, powiedziałam, ze jednak dziewczynka, ale byłaby jaja, gdyby się na kolejnej wizycie okazało, że chłopak :-D

mama izuni :ico_brawa_01: za dziewuszkę.
Gratulacje dla męża, mnie tez sie marzy zrobić uprawnienia, ale bedę o tym myslec jak wrócę z macierzyńskiego do pracy.

Co do witamin to ja kupuję Femibion, to jest dawny Feminatal (brałam te w poprzedniej ciąży), gin., ze sa ok.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 gru 2010, 22:55

NOWA, gratuluje dziewczykni :-D ale najazniejsze ze wszystko jest dobrze,
Jakos narazie nikt nie moze ustrzelic sobie parki, czyli ja pewnie bede miała chłopczyka drugiego :-D

Ale na poczatku moj lekarz z Filipem tez twierdził ze bedzie dziewczynka a dopiero na 4d nam powiedział ze chlopak i ja mu bardziej wierzyłam boi miał lepszy sprzet :-)

Dzisiaj zwalczyłam okna w domu, bo zapowiadaja mrozy, wiec musiałam sie uwinac, ale juz jestem padnieta.

To do jutra udanej i miłej nocki :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 gru 2010, 15:29

czesc
Jakos narazie nikt nie moze ustrzelic sobie parki,
ja sie dowiem w czwartek :ico_oczko:

dzis bylam na badaniach, pilam ta glukoze, dalam rade z cytryna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 gru 2010, 15:51

Hejo hejo:)
A ja właśnie obiadek skończyłam i czekam na mego męża, bo do rodziców jedziemy!
A co u Was? Taka tu cisza ostatnio...nie ma co czytać :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 gru 2010, 15:59

hej kobitki :-D

Wiola nie wolno myć okien w ciąży :ico_nienie:

Murchinson moja kuzynka rodziła w Holandii i wiem jaką tam mają fajną opiekę, przez tydzień po porodzie przychodziła do nich pani/pielęgniarka, która pomagała zająć się małą,pokazywała co i jak, sprzątała mieszkanie i nawet obiad gotowała :ico_szoking: a mojej kuzynce kazała leżeć i odpoczywać

Patrycja, Nowa gratuluję córeczek :ico_brawa_01:

ja mam wizytę w piątek, ciekawe czy uda się już coś podglądnąć :ico_oczko:

Do szkoły rodzenia chciałabym pójść, ale muszę się zorientować gdzie i za ile.
Witaminki mam Prenatal.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 gru 2010, 16:09

markotka, Jak pójdziesz na wizytę będziesz już w 15 tygodniu, więc jak lekarz ma dobry sprzęt, może Ci powie co tam się kryje u Ciebie :-)
Mój mały pokazał się w całej okazałości w 16 tygodniu :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 gru 2010, 16:15

Murchinson moja kuzynka rodziła w Holandii i wiem jaką tam mają fajną opiekę, przez tydzień po porodzie przychodziła do nich pani/pielęgniarka, która pomagała zająć się małą,pokazywała co i jak, sprzątała mieszkanie i nawet obiad gotowała :ico_szoking: a mojej kuzynce kazała leżeć i odpoczywać.
Tak, do mojej koleżanki też przychodzi ale jeszcze przed porodem ustaliła z nią, że będzie potrzebna tylko przy dziecku przez 5 godz./dziennie. Sprzątaniem i obiadkami zajmuje się tatuś. Moja koleżanka rodziła w szpitalu i bardzo jej się podobało-opieka nad nią bezpośrednio przed i w czasie porodu i nad małą. Ciekawe czy kiedyś choć w połowie będzie tak w naszych państwowych szpitalach.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 gru 2010, 16:16

A tak na marginesie- tak mi dzisiaj smakuje moja zupka ogórkowa, że już wtranżalam 3 miseczkę :ico_szoking: hehe oby nie odbiło się to na mojej wadze :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-12-14, 15:18 ]
Tak, do mojej koleżanki też przychodzi ale jeszcze przed porodem ustaliła z nią, że będzie potrzebna tylko przy dziecku przez 5 godz./dziennie. Sprzątaniem i obiadkami zajmuje się tatuś. Moja koleżanka rodziła w szpitalu i bardzo jej się podobało-opieka nad nią bezpośrednio przed i w czasie porodu i nad małą. Ciekawe czy kiedyś choć w połowie będzie tak w naszych państwowych szpitalach.
Może kiedyś:) Tyle, że pewnie nas to już nie obejmie...
Ale póki co możemy pomarzyć.... kurcze, aż miło poczytać, że gdzieś tak miło się dzieje :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 gru 2010, 16:25

Koroneczko mój gin ma tradycyjne usg, ale aparat jest nowy, więc może :ico_oczko:

Murchinson chyba 100 lat minie zanim do nas to dotrze :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość