Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

12 gru 2010, 15:43

Shiva, też wolę taką robioną w domu pizzę :-) Fajna sprawa z takim świątecznym jarmarkiem, u nas czegoś takiego nie ma. Słodko Justynka tatusia budzi :-D
inia1985, świetne fotki, widać że Wika zadowolona :ico_brawa_01:
dzięki :-)
Hej dziewczyny moja Nikolka wstala dzis i zeszla sama z lozka hehe podeszla do mnie i bila mnie raczka zeym wstala cudak maly :ico_brawa_01:
zdolniacha i chyba nie kręci się tak jak śpi skoro zmieniliście jej już łóżeczko na normalne. Wiki by na pewno nie raz spadła w nocy :ico_oczko:

Mi leniwie niedziela leci, Wiki śpi, na spacerze nie byłyśmy, choć przymiarki były. Ubrałam Małą i siebie, posadziłam ją w wózku i poszłam na górę po sanki, otwieram drzwi od domu, a tam taka zwierucha, że tchu nie mogłam złapać... No i ze spaceru nici, tylko niepotrzebnie się napociłam przy przygotowaniach do niego.

[ Dodano: 2010-12-12, 14:45 ]
madzia91917@, za co Ty tak łapiesz te ostrzeżenia? Jeśli można spytać oczywiście

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

12 gru 2010, 16:38

moja Lenka tez spi w szczebelkowym lozeczku wiec nie wyjdzie sama.i dobrze bo byw nocy wypadala. Mati strasznie sie przez sen kreci i czasem spada zlozka :ico_oczko:
moja na sankach jeeszcze nie byla i predko nie pojdzie bo po 1 snieg sie rozplynal a po 2 chora straszliwie.jutro idziemy z dzieciakami do lekarki :ico_chory:
madzia91917@, za co Ty tak łapiesz te ostrzeżenia? Jeśli można spytać oczywiście
jak klikniesz na ten pasek z ostrzezeniami to ci sie wyswietli :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

13 gru 2010, 10:49

hejka
Shiva tez uwielbiam pizze wlasnej roboty :-D a te figury lodowe moja siostra byla wczoraj ogladac, super sa :ico_brawa_01: :ico_oczko:


a Justynka niezle tate budzi, Marcel podobnie robi, jak wezme go do nas do lozka i tata jeszcze spi to Marcel lapie go za uszy, za nos, drapie po glowie az ten sie nie obudzi :ico_haha_01:
a jak ktores z nas polozy sie na sofie zeby polezec to ten podlatuje i nie da oka zamknac :ico_haha_01: :ico_olaboga:

inia szkoda ze spacerek wczoraj nie wypalil :ico_noniewiem:

dorotaczekolada, zdrowka dla dzieciaczkow :ico_sorki:


ja wczoraj zostawilam chlopakow w domu i poszlam do centrum handlowego pobuszowac po sklepach, fajnie tak :ico_haha_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

13 gru 2010, 12:51

shiva ja pizze zawsze sama robie, znaczy 2, jedna dla nas ze wszystkim :-D a dla syna z serem i szynka i do tego sos czosnkowy :-D

inia1985, fotki super, moja dzisiaj dostanie nowe buciki zimowe bo te co ma to go...warte :-D znaczy odkupuje od koleżanki bo kupiła dla córy za małe, ja byłam w cocodrillo i tam mialam kupic a tam po 100 zl ale kupilam jej takie do latania na podwórko lub do domu za 30 zl 2 pary :ico_brawa_01: a sa piekne, jedne różowo białe a 2 czarno różowo białe, różowe rozmiar 20 a czarne 21 ale w tych 20 to jak pokraka chodzi bo człapią ale ma na zapas i takie tanie :ico_brawa_01:

my sanki mamy drewniane a w czwartek kupujemy plastikowe w biedronce bedą za 20 zl :ico_brawa_01:


my mamy większość bombek szklanych, trzeba będzie jakoś małej pilnować a nie chce plastikowych bo one takiego uroku nie mają
, za nos, drapie po glowie az ten sie nie obudzi :ico_haha_01:
moja z plaskacza bije

mojej odwaliło dzisiaj, na chwile sie odwróciłam prasować spódnice a ona wsadziła rękę w krem do pupy :ico_olaboga: ufajdała sobie włosy :ico_zly: twarz, ubranie łóżko i podłoge :ico_zly: najgorsze że nie mogłam tego zmyć tak się mazało, ta to zawsze mi znajdzie dodatkowe zajęcie rano :ico_olaboga: a do tego nie chce jeść kaszy, bunt i koniec, tak samo syn zrobił po 1 urodzinach przestał jeść i ona tak samo i teraz musze jej kanapki robić, dzisiaj jadła bułkę z masłem cała się świeciła bo cwaniara zlizywała masło i środek zjadła :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-12-13, 11:59 ]
http://allegro.pl/coccodrillo-dla-dziew ... 66370.html za te dałam 13 zl

http://allegro.pl/trampki-coccodrillo-w ... 67738.html za te 16 zl

[ Dodano: 2010-12-13, 12:01 ]
moja z nóg nie chciała tych różowych zdjąć :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

13 gru 2010, 13:40

a nie chce plastikowych bo one takiego uroku nie mają
ja mam wszystkie plastikowe i tez sa piekne :-)

a o dziwo Marcel nawet nie podchodzi do choinki :ico_sorki:
a ona wsadziła rękę w krem do pupy :ico_olaboga: ufajdała sobie włosy :ico_zly: twarz, ubranie łóżko i podłoge :ico_zly:
:ico_olaboga:

anetka607, fajne te butki :ico_brawa_01:


my wlasnie wrocilismy ze sklepu, ekspresowy spacerek bo strasznie mrozno :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

13 gru 2010, 15:25

witajcie :-)
u nas snieg pada, nawet na spacerze jeszcze nie bylam :ico_wstydzioch: cale dziecko mi w wozku zasypie, a jak zaloze folie na wozek, to Kiara ja sciaga...
jeszcze od rana wszyscy do mnie wydzwaniaja i pol dnia na telefonowaniu mi zlecialo :ico_noniewiem:
niepotrzebnie się napociłam przy przygotowaniach do niego.
te zimowe spacery czasem krocej trwaja niz same przygotowania do nich, ehhh
jutro idziemy z dzieciakami do lekarki :ico_chory:
to sie maluchy tej zimy nachoruja, znow cos je bierze... :ico_chory:
anetka607, fajne trampki, moja nie potrafilaby w nich chodzic (tzn. chodzic za rece, bo sama to w ogole :ico_oczko: ), ona tylko w skarpetkach jakos sobie radzi
Marcel nawet nie podchodzi do choinki
to super :ico_brawa_01: moja jest lobuz, na pewno by sie zainteresowala :ico_haha_01:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

13 gru 2010, 17:43

tez uwielbiam pizze wlasnej roboty :-D
jeju ja dawno takiej nie jadlam,tylko kupne z biedronki :ico_oczko: oczywiscie dokladamy sera bo tam daja mikro :ico_noniewiem:
a Justynka niezle tate budzi, Marcel podobnie robi, jak wezme go do nas do lozka i tata jeszcze spi to Marcel lapie go za uszy, za nos, drapie po glowie az ten sie nie obudzi :ico_haha_01:
mojego nic nie obudzi,a jak bym tak malej pozwolila to by sie wsciekl :ico_noniewiem:
dorotaczekolada, zdrowka dla dzieciaczkow :ico_sorki:
no niestety dzis dostali antybiotyk oboje :ico_chory: w nocy tak mi sie kaszlem dusili ze sie balam ze Mati to zaraz zwymiotuje :ico_olaboga:
ja wczoraj zostawilam chlopakow w domu i poszlam do centrum handlowego pobuszowac po sklepach, fajnie tak :ico_haha_01:
oj fajnie by bylo...ale ja nie mam kiedy i jak. w tym tyg musze do ginki pojechac zostawic ksiazeczke na recepty na anty i od razu sie na cytologie umowic.cos jest kurcze nie tak bo ciagle ze mnie jakies skrzepy leca :ico_olaboga:
znaczy odkupuje od koleżanki bo kupiła dla córy za małe, ja byłam w cocodrillo i tam mialam kupic a tam po 100 zl ale kupilam jej takie do latania na podwórko lub do domu za 30 zl 2 pary
fajnie ze masz skad buty dostac no i te domowe tez super.ja z moja mam klopot,nie daje sie wcisnac w zadne buty :ico_szoking: :ico_noniewiem:
nie chce plastikowych bo one takiego uroku nie mają
a to nie koniecznie,teraz i plastikowe cudne zrobia,nie do odroznienia od szklanych :ico_oczko:
ona wsadziła rękę w krem do pupy :ico_olaboga:
o matko,ale lobuziarka :ico_haha_01:
nie chce jeść kaszy, bunt i koniec
a moze to od zebow? ja pamietam ze Mati mial wlasnie takie rzuty jak zeby szly :ico_noniewiem:
u nas snieg pada, nawet na spacerze jeszcze nie bylam :ico_wstydzioch:
ja bylam na przymusowym do przychodni,ale myslalam ze padne jak pchalam wozek przez te zaspy :ico_olaboga:
, moja nie potrafilaby w nich chodzic (tzn. chodzic za rece, bo sama to w ogole :ico_oczko: ), ona tylko w skarpetkach jakos sobie radzi
moja tez tylko w skarpetach,nawet za rece chodzic nie chce,nie ma jeszcze tej rownowagi :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

13 gru 2010, 18:01

moja nie potrafilaby w nich chodzic (tzn. chodzic za rece, bo sama to w ogole ), ona tylko w skarpetkach jakos sobie radzi
Marcel tak samo :ico_olaboga:
no niestety dzis dostali antybiotyk oboje
:ico_olaboga: zdrowka :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-12-13, 17:56 ]
no i mamy kolejnego zabka, wkoncu sie przebil :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

13 gru 2010, 22:19

dorotaczekolada, zdrówka dla Twoich pociech :ico_sorki:
poszlam do centrum handlowego pobuszowac po sklepach, fajnie tak :ico_haha_01:
zazdroszczę :ico_wstydzioch:
inia1985, fotki super
dzięki

anetka607, fajne te buciki, też muszę jakieś swojej Myszce po domu kupić, bo te co ma już są na nią chyba za ciasne, muszę kupić 23, pewnie będzie mieć taką mega stopę jak ja :ico_noniewiem:
a o dziwo Marcel nawet nie podchodzi do choinki :ico_sorki:
pozazdrościć, ciekawe jak u nas będzie :ico_oczko:
moja nie potrafilaby w nich chodzic (tzn. chodzic za rece, bo sama to w ogole :ico_oczko: ), ona tylko w skarpetkach jakos sobie radzi
jak będzie pewnie chodzić, to przychylniej spojrzy na butki :ico_oczko:
no i mamy kolejnego zabka, wkoncu sie przebil :ico_sorki:
gratuluję :ico_brawa_01:

Za mną baaardzo ciężki dzień. Mam zły humor od rana, Wiki do południa marudziła, jestem zmęczona (znów pobudka o 6!), w dodatku znów odśnieżałam i ręce mi więdną... I ciągle nie wiem dokładnie kiedy R. wróci :ico_zly:

[ Dodano: 2010-12-13, 21:21 ]
A co do ząbków, to zauważyłam, że chyba idą jej też (oprócz tej dolnej dwójki) górne czwórki, ale jak będą się przebijać w takim tempie jak ta dwójka, to sobie na nie poczekamy.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

14 gru 2010, 09:57

moja tez tylko w skarpetach,nawet za rece chodzic nie chce,nie ma jeszcze tej rownowagi :ico_noniewiem:
mi ortopeda powiedział aby buty sztywne jej kupić i tak chodzić uczyć i tak sie nauczyła a bez butów się ślizga i sama próbuje nakładać :-D
dorotaczekolada napisał/a:
no niestety dzis dostali antybiotyk oboje
:ico_olaboga: zdrowka :ico_sorki: :ico_sorki:
zdrówka :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość