Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

14 gru 2010, 22:09

Tynusz zapomnialam się zapytać, a wy byliście u jakiegos radcy prawnego??
to samo mi przyszło na myśl. Może warto zainwestowac w adwokata, ale takiego dobrego ze znajomościami w sądzie czy gdzie tam trzeba. Takie osoby dużo potrafią załatwic.

[ Dodano: 2010-12-14, 21:15 ]
basia, choinka śliczna.. a Twoja osobista bombka - rewelacja! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja do tej pory też miałam taką małą choinkę. Dopiero w tym roku (wczoraj) kupiłam taką na 1,5m wysoką. Teraz muszę dokupic ozdoby, podoba mi się ubrana tak na fioletowo jak basi, ale chyba kupię tradycyjne złoto czerwone. Zuzia będzie miała radochę. Na razie powiesiła czekoladowe bańki i bałwanki. Myślałam że wezmę ją dzisiaj po te bańki na zakupy ale się rozłożyła i ma gorączkę :ico_chory: jutro zatem muszę z nią do lekarza jechac.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 gru 2010, 22:18

Jednak wszyscy widzą mnie jako super-babę, a mnie niekiedy beczec się chce, że wszystko sama sama, aa pożaliłam się trochę.
a może sama się z takiej strony pokazujesz? Ja czasem robię smutne miny do męża i mówię, że mi źle i chcę się przytulić i on przytula... ale czasem też mi potrafi tak dogadać, że nie wiem gdzie mam się schować.
Skromniutka, ale jak ciasno to i taka jest wypasiona :ico_oczko:
śliczna :-)
A to moja zdecydowanie największa bombka w tym roku :-D
ale piękny brzusio.... mój podobnie duży :-)
a po co mu baterie ? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
hehehe, może na wypadek gdyby Jego własny akumulator padł ;-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

14 gru 2010, 22:21

AniaZaba, ja zawsze jak ubierałam choinke to nie patrzałam na kolory, mja zawsze byla kolorowa, prawdzia choinka :ico_haha_01: :ico_haha_01: , tyle, że w tym roku jeszcze doczepie dodatkowo te laski cukrowe
rozłożyła i ma gorączkę :ico_chory: jutro zatem muszę z nią do lekarza jechac.
zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
hehehe, może na wypadek gdyby Jego własny akumulator padł ;-)
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 gru 2010, 22:24

się rozłożyła i ma gorączkę :ico_chory: jutro zatem muszę z nią do lekarza jechac.
bidulka, oby to nic groźnego :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-12-14, 21:28 ]
My mamy sztuczną choineczkę małą, bo nie mamy miejsca na dużą i żywą i bombki też kolorowe i światełka, lubię jak choinka jest kolorowa i cukierki jeszcze a nią zawiesimy :-)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

14 gru 2010, 22:29

a może sama się z takiej strony pokazujesz?
niestety na mojego męża nie ma co liczyc jeśli chodzi o pomoc w domu bo po pierwsze długo pracuje, a po drugie to leń z niego śmierdzący :ico_oczko: już mu tłukę do głowy co będzie należało do jego obowiązków po narodzinach Wojtulka.
że mi źle i chcę się przytulić i on przytula
przytulanie na rządanie :-D to mój przytuli tak przez 30 sekund, a potem mówi mi: no dobra dobra, idz już. Już dośc.

[ Dodano: 2010-12-14, 21:32 ]
zdrówka
bidulka, oby to nic groźnego
dzięki dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki:
Kurcze, cały poprzedni tydzień miała katar i wczoraj pierwszy dzień bez kataru a dziś taki zonk

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

14 gru 2010, 22:33

AniaZaba, to może nie lubi okazywac uczuc co??
może ma z tym problem??
a tak w głebi serca to zycie by za ciebie oddał

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

14 gru 2010, 22:34

idę się wykąpac i spac bo nie wiem jaka noc mnie czeka

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

14 gru 2010, 22:35

Kurcze, cały poprzedni tydzień miała katar i wczoraj pierwszy dzień bez kataru a dziś taki zonk
a może ją wirus łapie?? bo ostanio panuje wirus gorączki
tak z 4 dni ma się po 40st dasz czopek przejdzie do 38 i po 2 h znowu wzrasta do 40 st i tak przez 4 dni

[ Dodano: 2010-12-14, 21:40 ]
AniaZaba, dobranoc

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 gru 2010, 22:55

to mój przytuli tak przez 30 sekund, a potem mówi mi: no dobra dobra, idz już. Już dośc.
nie wszyscy faceci potrafią okazywać uczuciia, może Twój do tej grupy należy, ale na pewno bardzo Cię kocha...
Kurcze, cały poprzedni tydzień miała katar i wczoraj pierwszy dzień bez kataru a dziś taki zonk
oby jutro było lepiej...
idę się wykąpac i spac bo nie wiem jaka noc mnie czeka
to spokojnej nocy Ci zyczę...

Ja też powoli będę się zbierać, zaraz mężulo wróci, idę w końcu pod ten prysznic, bo coś dojść nie mogę.
Zgaga mnie znów dopadła, więc po kąpieli maalox na spokojne zasypianie...
Do jutra.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 gru 2010, 23:20

ależ naklikane

Tynusz, wierzę, że sprawa rozwiąże się pomyślnie.. Mam nadzieję , że w ogóle nie zobaczy murów więziennych. Pójdźcie gdzieś, popytajcie, poszukajcie. Nie siedźcie z ulgą, że rozprawy nie będzie w terminie, tylko potraktujcie to jako czas do lepszych przygotowań. Wynajęty adwokat to wynajęty, bo ten z urzędu odklepie tylko formułki i już, raczej się wysilać nie będzie... Ja wiem, że to pieniądze :( Zwłaszcza, że dzidzia w drodze, no lae jak dzięki temu tata może być szybciej obok albo w ogóle nigdzie nie znikać, to przecież bezcenne ;( Tak mi żal Waszej rodzinki i trzymam z całej siły kciuki.


Dziewczyny - pięęękne brzuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mamnenka zgrabniutki apartamencik, uroczy synek :ico_brawa_01:
Basia super bombka :ico_brawa_01: ależ Ty masz pomysły hehe aż podkradnę u Ciebie pomysł na ostatni tydzień ciąży hehe do albumu rodzinnego :ico_oczko:
Choinka piękna.
Moja będzie z suszonymi owocami, piernikami zdobionymi lukrem, kokardkami i ozdóbkami ze słomy - jedyne kupne, aha i kilka bombek do koloru :-D
Zastanawiam się tylko sztuczna czy żywa. Wczoraj oglądaliśmy żywe 150 cm - 150 złotych :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a sztuczną zawsze łatwiej uformować , zawsze jest pełna, bez prześwitów i bez problemów zawiesza się na niej ozdoby i jest tańsza i służy wiele lat, sama nie wiem :( ale nie pachnie

Żaba szkoda, że tak nie rozpieszcza mężulek, ja bym umarła jakby mnie mój nie przytulał, nie calował i nie mówił jakichś miłych rzeczy. Uwielbiam jak przytula się z tyłu, kiedy zmywam :-D Może Twojemu się odwidzi? Może sama częściej poudawaj, że jesteś bezbronna i krucha :ico_oczko:

Juz zapomniałam co było...
Aha o internecie pisałyście. Ja też nie lubię jak muli, teraz mamy 120mega :-D jak błyskawica chodzi heheh

Pinko, mój też twierdzi, że jestem podniecająca w ciąży, zupełnie nie rozumiem co on widzi :ico_puknij: cycki chyba hahah
Jeszcze ostatnio powiedział, że jak dla niego mogą zostać takie rozmiary jak teraz, no piłka niech tylko opadnie :ico_puknij: bo jestem w sam raz hehe dziwne mają fetysze hahaha

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość