Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 gru 2010, 17:05

wiola85 mój tylko w piątek na popołudnie a sobotę i niedzielę ma wolne :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

15 gru 2010, 17:18

mama Izuni, tak, bylam jeszcze u tego lekarza i znow nie zamknal buzi bo mi wygadal kto w brzuchu siedzi :ico_oczko:

Powiem Wam, ze po tym urlopie jakis taki zupelni inny byl i moja wizyta trwala 30 min, czulam ze wszystko jest robione tak jak powinno, pare min tlumaczyl o rozstepach, kilka kolejnych o zaparciach itd, nie czulam sie wogole "olana" a wrecz przeciwnie. Pojde do niego pewnie jeszcze 06.01, ale kazal mi sobie wybrac godzine i zapisalam sie na 18.30 a przyjmuje do 20. Moze rzeczywiscie duzy wplyw ma czasem na niego pozna godzina.

wiola85, czekamy na wiadomosci, moze Ty ta parke ustrzelisz :ico_oczko:

aniawlkp86, a co z Twoim modemem? Wrocilabys juz na stale :ico_oczko:

Ja tez pamietam ze mama Izuni i NOWA maja coreczki, Koroneczka i ja chlopcow i nic wiecej nie pamietam, albo jeszcze nikt wiecej sie nie ujawnil?

Odebralam auto z przegladu i wyszlo troche taniej bo 530zl ale przed swietami i tak to spory wydatek, co do swiat to chcemy uciec do Niemiec ale nie wiem co z ta nerka bo boli dosc solidnie, jutro zaniose wyniki z moczu lekarce moze uda sie w piatek jakies szybkie usg zrobic, bo troche sie boje pojechac jakbym tam jakiejs kolki miala dostac :ico_sorki:

Ja tez na nastepny raz mam ta glukoze zrobic, dzis mi pielegniarka powiedziala ze dosc dobrze to dziewczyny znosza i zeby przyniesc sobie cytryne, ale ze potem mnie posadzi i bede siedziec zebym tego cukru nie spalila :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

15 gru 2010, 17:18

Koroneczka, Patrycja Wam wyszły dziewczynki w tym teście, a będą chłopaczki, to może on odwrotnie wskazuje :ico_haha_01: mi też wyszła dziewczynka, a mąż będzie wniebowzięty jak się okaże, że będziemy mieli synka :ico_brawa_01:

mama Izuni ja cały czas upieram się, że w ciąży nie powinno się myć okien i wieszać firan, ani dźwigać. W ciąży nie jest się pół życia, więc te 40tyg można sobie odpuścić dla własnego i dziecka bezpieczeństwa. Może jestem trochę przewrażliwiona, bo moja mama poroniła w 5 miesiącu, tego samego dnia, w którym umyła okna i zawiesiła firany, oprócz tego dźwigała mojego 2 letniego wówczas brata. Ogólnie ja zachowuję się normalnie, sprzątam, robię zakupy (cięższe rzeczy mąż przywozi mi w weekendy), jak mam ochotę to i kawy się napiję, farbowałam włosy itp... ale takie ciężkie i możliwie niebezpieczne rzeczy zostawiam mężowi.

Aniu a co to tak długo trwa z tym modemem? :ico_olaboga: Fajnie, że koleżanka Ci pożyczyła :-D

[ Dodano: 2010-12-15, 16:19 ]
Wiola trzymam kciuki za wizytę, odezwij się jak wrócisz :-D ja idę w piątek :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-12-15, 16:21 ]
Patrycja a gin co mówił na tą nerkę? miałaś juz kiedyś problemy?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

15 gru 2010, 17:43

markotka, problem w tym ze nerka mnie rozbolala wczoraj po wizycie i w tym momencie mi sie przypomnialo ze jakies poltora tygodnia temu tez mnie tak bolala ale sie wyspalam i przeszlo. Tym razem nie przeszlo, mialam kubeczek na mocz wiec pobieglam rano zrobic badanie jutro beda wyniki i moja lekarka to jeszcze spojrzy co i jak. Czytalam w necie ze czasem w ciazy taki bol to norma bo dziecko jakos uciska i wlasnie dziewczyny sa w podobnym okresie ciazy bo od 18 do 28 tc mniej wiecej wiec moze to naturalne akurat. Ale lepiej dmuchac na zimne.

Chyba 4 lata temu mialam piasek w nerkach, bylam z dziecmi na koloniach i mnie dopadlo, pielegniarka dawala mi nospe w zastrzykach i wysiusialam go, ale teraz to zupelnie inny typ bolu.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

15 gru 2010, 17:50

patrycja_g, pewnie, że lepiej dmuchać na zimne, tym bardziej, że wyjeżdżacie. Jutro wynik, tak? Oby wszystko było dobrze.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 gru 2010, 17:52

wróciłam już na stałe,przynajmniej mam taką nadzieję :ico_noniewiem: a z tym modemem to nie wiem czemu tyle zwlekają :ico_noniewiem:

co do tego dźwigania i takich różnych to ja jakoś się nie oszczędzam i robię to co robiłam,zarówno w pierwszej jak i tej ciąży :ico_noniewiem: nie uważam że muszę się jakoś szczególnie oszczędzać,póki się dobrze czuję i mam siłę to z tego korzystam :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-15, 16:54 ]
patrycja_g oby wyniki były ok,trzymam kciuki :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

15 gru 2010, 17:57

tak, jutro wyniki. Dzieki

Wiecie co, ja to sie juz pare razy naciaglam jak np gwaltownie obrocilam tulow a nogi w miejscu staly, oj bolala kilkanascie dobrych minut i to dosc mocno. Z oknami to ja ogolnie mam problem bo ze wzgledu na moj wzrost, jak je juz nawet z bolem umyje to firanki R wiesza. Ale teraz jak R oddal swoje auto i jezdzi moim do pracy to zakupy nosze, troche dzwigam itd, takze tak calkiem to sie tez nie oszczedzam

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 gru 2010, 18:22

No wreszcie jest co poczytać :-) :-)
Aniu nareszcie jesteś, wreszcie będzie miał kto pisać na bieżąco :ico_haha_02:
Patrycja trzymam kciuki za Twoją nereczkę, oby nie wyszło nic poważnego. pisz tu do nas jak tylko będziesz miała wyniki!

Dzisiaj mam wigilię w pracy, więc jadę sobie pojeść! Tak jakoś wcześniej, ale pewnie w restauracji innych terminów nie mieli! Ciekawe co dobrego będzie.....mmmmm

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 gru 2010, 18:29

Koroneczka ciekawe czy się coś ożywi ;-) miłej wigilii :-)

a ja chyba się zbieram z kompa,jakos już mnie plecy bolą,odzwyczaiłam się od siedzenie przy kompie :ico_haha_01: :ico_haha_01: jeszcze A mnie wkurzył,wymyslił żebym do pracy poszła :ico_haha_01: :ico_haha_01: teraz w 5 miesiacu kto mnie zatrudni,poza tym nikt mu nie kazał drugiego dziecka robić,niech ma pretensje do siebie a nie do mnie że nie mam pracy :ico_zly:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 gru 2010, 18:37

hej

partycja gratuluję synka :ico_brawa_01: , oby Ci przeszło z tą nerką :ico_sorki:

ania dobrze, że u maluszka wszystko dobrze :ico_brawa_01:

Co do przeczuć to ja własnie od początku miałam przeczucie, ze będzie dziewuszka, a lekarz mnie zmylił, ale nie będę się nastawiać, bo na ostatnim bad. małe tak sie wiercilo, że kiepsko bylo go namierzyć i wcale bym się nie zdziwiła, jakby mu coś miedzy nami wyrosło :-) .

Firanki juz od jakiegoś czasu (jeszcze sporo przed ciążą) wiesza mąż, mam tylko w salonie wiec nie narzeka. Nawiasem mowiąć w przyszłym tyg. mam mieć nowe , wlasnie dzwonilam do pań u ktorych zamawiałam, juz się balam, że przed swietami nie będzie, zwlaszcza, ze chciałam jeszcze dywan kupić i z wyborem czekam własnie na te firanki :ico_sorki:

Ja staram się nie dźwigać, ostatnio lekarz przestrzegał wręcz zabronil jak powiedziałam, ze Pola wazy 15 kg i czasami ją podnoszę. Zaraz w nowym roku muszę zamówić materac do jej łózka, bo jeszcze śpi w łóżeczku, a jak męza nie ma to musze ją do niego włożyć :ico_olaboga:
Wlaśnie pojechał dzis na szkolenie, wraca w piątek :ico_noniewiem:

A Świeta jak zawsze rodzinnie i z obżarstwem :-D , 2 Wigilie, 1 dzień u jednych rodziców, a 2 u drugich :-) , no i w domku pasuje tez pomieszkać :-) , w tyg. to rzadko z mężem mam okazje rozmawiać nie mówiąc o czymś więcej :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-15, 17:43 ]
jeszcze A mnie wkurzył,wymyslił żebym do pracy poszła
Faktycznie w porę chce Cię wysłać :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość