Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

15 gru 2010, 21:44

zdolna niunia :-D
dzięki :ico_oczko:
inia1985 napisał/a:
mnie się nudzi na maksa.
mi czasem tez :ico_oczko:
za to jak Wiki wstała, to już się nie nudziłam, miała baaardzo zły humor, co chwilę na podłodze leżała, już opanowała to do perfekcji, złościuszek mój :ico_oczko:

Porobię chwilę szalik babci, jestem dopiero w połowie :ico_noniewiem: i idę spać, bo pewnie znów pobudka ok. 6

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

15 gru 2010, 22:24

Porobię chwilę szalik babci,
o, jaki fajny pomysl na prezent :-)
ja bylam z mezem i, oczywiscie, Kiara na poczcie wyslac kartki swiateczne, przy okazji kupilam buraczki i jutro zrobie zakwas. A pozniej poodkurzalam i przed chwila pomylam podlogi. Teraz mam fajrant :-D z tym, ze Kiara jeszcze nie spi, ta to ma dzisiaj energie :ico_noniewiem:
i idę spać,
kolorowych snow :-)

[ Dodano: 2010-12-15, 21:40 ]
teraz nawet Kiarcik juz spi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

15 gru 2010, 22:42

Witajcie, u mnie kolejny dzień zakręcony :ico_olaboga: Jestem zmęczona i obolała (bo dziś dostałam @). Justynka nam wczoraj padła o 18, obudziła się po godzinie i potem nie chciała spać aż do 0.40 :ico_zly: Na szczęście dziś obyło się bez tej drugiej drzemki i już sobie smacznie śpi :ico_brawa_01: Byłam dziś na przedświątecznych zakupach, jeździ się koszmarnie, a jeszcze gorzej chodzi. Wszędzie pełno śniegu zmieszanego z solą, trzeba naprawdę uważać by się nie przewrócić.

inia1985, pięknie u Was zima wygląda, u nas mimo zasp nie wygląda to tak przyjemnie. Gdy ostatnio usłyszałam że w Olsztynie jest więcej śniegu niż na Kasprowym to była w wielkim szoku :ico_szoking:
Helen, to Kiarunia rzeczywiście wytrzymała jest :ico_szoking: bez drzemki i tak długo buszuje :ico_olaboga: No i widzę, że pracowity miałaś dzień :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

15 gru 2010, 23:26

Jestem zmęczona i obolała
a mozesz juz normalnie chodzic?
Kiara co chwile sie przebudza...

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

15 gru 2010, 23:42

Helen, tak chodzę już normalnie. Tylko jak dłużej pochodzę to lekko utykam. No i cały czas mam bandaż elastyczny

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

16 gru 2010, 11:21

inia1985, ale Ty ładnie na zdjęciach wychodzisz :ico_brawa_01:

my mieliśmy noc super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ani jednej pobudki aż rano spr czy mała oddycha :ico_wstydzioch:

my mamy w koncu prezenty wszystkie, znaczy jeszcze muszę kupić dzieciakom coś od prababci bo mi dała kase

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

16 gru 2010, 11:52

Hello,
I ja się pojawiam na chwilkę. Niestety w pracy mam trochę do zrobienia i czasu przez to brak
Ale chciałam się Wam pochwalić że Kacpi już chodzi :) Od wtorku śmiga już po całym domu zadowolony na 2 nogach :) Na razie wygląda jak zombie bo chodzi z rękami do przodu, ale fajnie jest go obserwować :)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

16 gru 2010, 12:13

Byłam dziś na przedświątecznych zakupach, jeździ się koszmarnie, a jeszcze gorzej chodzi
najważniejsze, że masz to już za sobą :ico_sorki:
tak chodzę już normalnie
to dobrze :-)
inia1985, ale Ty ładnie na zdjęciach wychodzisz :ico_brawa_01:
he he, dzięki :ico_oczko:
my mieliśmy noc super :ico_brawa_01:
super :-D

A my dziś znów na nogach od 6-tej. Ja już poodśnieżałam podwórko do końca. Próbowałam autem odjechać, ale nie mogę, bo koła przymarzły do ziemi... Miecie jakiś pomysł co z tym zrobić? Wiki wstała z porannej drzemki przed chwilką, teraz się ładnie bawi, a ja za obiad się biorę, bo nie zdążyłam jak spała

[ Dodano: 2010-12-16, 11:15 ]
Kacpi już chodzi :)
gratuluję :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

16 gru 2010, 12:55

widze, ze dzisiaj troche wiekszy ruch tutaj :-)
u nas zawiewa sniegiem, na razie kiepskie warunki na spacer, czekamy... a musze jakies ciacho kupic, bo popoludniu ma wpasc przyjaciel meza z narzeczona w odwiedziny
chodzę już normalnie
to super :-) do swiat sie zagoi :ico_oczko:
ani jednej pobudki
oby tak juz zostalo
wygląda jak zombie bo chodzi z rękami do przodu
slodki :-D
A my dziś znów na nogach od 6-tej.
to na razie chyba tak zostanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

16 gru 2010, 14:16

Witajcie

Justynka już po drzemce, ale tylko 30 minut spała w łóżeczku i sie obudziła. Za to godzinę na moich kolanach :ico_oczko: Ale odkąd śpi tylko raz dziennie to wolę się trochę przemęczyć (mój klocuś waży 10,5kg) i pozwolić jej się wyspać.
my mieliśmy noc super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ani jednej pobudki aż rano spr czy mała oddycha :ico_wstydzioch:
super, wielkie gratulacje :-D
Ale chciałam się Wam pochwalić że Kacpi już chodzi :) Od wtorku śmiga już po całym domu zadowolony na 2 nogach :) Na razie wygląda jak zombie bo chodzi z rękami do przodu, ale fajnie jest go obserwować :)
ale fajnie, zuch chłopak :ico_brawa_01:
A my dziś znów na nogach od 6-tej. Ja już poodśnieżałam podwórko do końca.
pracowita dziewczyna :ico_brawa_01:
Próbowałam autem odjechać, ale nie mogę, bo koła przymarzły do ziemi... Miecie jakiś pomysł co z tym zrobić?
uuu, to kiepsko. Ja niestety nie potrafię Ci pomóc. :ico_wstydzioch:
u nas zawiewa sniegiem, na razie kiepskie warunki na spacer, czekamy... a musze jakies ciacho kupic, bo popoludniu ma wpasc przyjaciel meza z narzeczona w odwiedziny
to udanych odwiedzin

Moja panikara coraz ładniej chodzi. Co prawda potrafi to od dłuższego czasu, ale jest bardzo wygodna i woli asekurację. Nawet jak się przewraca to na kolanka, by dupci nie zbić ;-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość