karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

Tapeta do malowania na flizelinie

15 gru 2010, 18:34

Czy ktoś ma taką tapetę w domu? Jak się to w praktyce sprawdza? Czy bardzo chłonie farbę taka tapeta i ile razy można ją malować? Każda informacja będzie bardzo dla mnie cenna,bo zamierzam taką położyć i nie znam opinni na temat takiej tapety.Chcem,y ją położyć zamiast bawić sie w kładzenie gładzi :ico_oczko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

15 gru 2010, 20:04

karmelka, ja jakiś czas temu miałam taka tapetę w wc i powiem tobie ,że bardzo sobie ją chwaliłam ,łatwo się ja malowało nie odchodziła od ściany,miało się wrażenie ,że w trakcie malowania się niby odkleja ale to tylko takie wrażenie było,tapeta służyła nam wiele lat jedynie co to kolor zmieniałam na taki jaki akurat miałam ochotę :ico_oczko:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

15 gru 2010, 21:34

mal, ja chcę taką tapetą zrobić ścianę w kuchni,tam gdzie nie bedzie płytek :-) taniej i szybciej niż kładzenie gładzi,bo bym musiała fachowcowi ołacić,a tapetkę sami poożymy i pomalujemy.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

16 gru 2010, 10:26

karmelka, my zawsze sami takie rzeczy robimy tzn mój robi :ico_oczko:
na pewno tapeta będzie świetnie wyglądać jak przyjdzie potrzeba to zawsze można ścianę odnowić nawet na inny kolor :ico_oczko:zawsze inna kuchnia jest :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 sty 2011, 14:45

tapeta rewelacyjna, u nas w domu już 3 lata, ale przyznam że dopiero 1 malowana, kładzie się banalnie prosto, jedynie trzeba uważać na łączenia a efekt rewelacyjny, są też z fajnymi wzorkami bo my mamy gładziutką i wygląda jak po gładzi, także polecam :-D

marcysia12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2015, 11:32

Re: Tapeta do malowania na flizelinie

26 lis 2015, 11:39

taka tapeta to dobry pomysł, u nas również wisi długo, z 3 lata co najmniej i raz malowane. zapowiada się na to że jeszcze troche wytrzyma :)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 810
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Tapeta do malowania na flizelinie

12 lut 2016, 13:03

Ja nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Kiedy oni- http://kapitanremont.pl/ robili nam remont, to sami zasugerowali takie rozwiązania pod pokój dziecka i w sumie to był dobry pomysł. Trochę się obawialiśmy, czy dzieci nie wpadną na pomysł malowania po wszystkim - na szczęście nie wpadły. Największy plus - wyglądało to bardzo estetycznie, ogólnie udało się stworzyć w pokoiku całkiem przyzwoite wnętrze.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość