Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 gru 2010, 22:59

AGA czekamy na ciebie i na Wiktorka!!! tak sie ciesze ze do domku wracacie!!! czekamy na obszerna fotorelacje!!!

Alinka wypoczniesz i jutro bedzie dobrze. wierze w to! buziaki!!

knutia my zwiedzalismy porodowke w Uk przed pierwszym dzieckiem. i dla mnie to byla super wyprawa hehe a adas po tej wycieczce byl spokojny i pewny. bo wiedzial dokad uderzyc.. wiec na kazdego to roznie dziala

ja generalnie nie boje sie ani nie mysle o porodzie
z leonem tez sie tym nie przejmowalam
i poszlo super

a teraz?
bedzie co ma abyc
choc zlych wspomnien nie mam
dlatego pewnie nie wiem czego mam sie bac

ja to sie tylko obawialam wpadki przy porodzie.. (smierdzacej wpadki)
ale w trakcie to juz wszystko jedno
choc udalo mi sie tego uniknac hehehe

dziewczyny macie pasy poporodowe?
jakie polecacie?
zastanawiam sie czy kupic
z leoenem olalam sprawe mmm
i bylo dobrze
ale moze w drugiej ciazy potrzebny?

buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 gru 2010, 23:02

Alinka wypoczniesz i jutro bedzie dobrze.
gdyby to były same skurcze to tak, bo można je jakoś wstrzymać, ale Alineczka coś pisała, ze odszedł jej czop :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 gru 2010, 23:19

buzok tak ale czop nie swiadczy o szybkim porodzie
niektorym kilka tyg przed odchodzi

dlatego lekarz kazal wypoczywac
zeby akcja porodowa sie nie zaczela

spokojnie
opanujemy sytuacje
prawda Alinka?

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 gru 2010, 23:22

helo.
Co tu za wieści...
Agnieszka super,że puścili was do domku,zdrówka życzę.
Alineczq jej oszczędzaj się,fakt ,że czop moze i dobre 2 tygodnie przed porodem odejść ale lepiej leżeć zwłaszcza ,że są skurcze.no jak nie dasz rady ciągle leżeć to przynajmniej oszczędzaj się kiedy tylko sie da.

madziorka hihi, nie miałam nigdy pasu poporodowego,nie był mi potrzebny.teraz też nie kupowałam.

ja dziś poprasowałam wszystkie ciuszki,4,5 godziny mi to zajęlo ale wszystko uprasowane :)

wczoraj wymiotowałam jak kot...rany zgaga straszna 20h na dobę...dziś już nie wiele jadłam jedynie mleko pić mogę i najlepiej stać bo jak siądę czy się położę to zaraz męczy.no ale ileż można na nogach,choć staram się jak najwięcej.

a co w mieście jestem to zapomnę do apteki wejść coś kupić już w ten weekend muszę bo od niejedzenia i mi źle i mała ucierpi .

a poza tym ok,zima przyszła znowu,śniegu masa,pięknie jest :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 gru 2010, 23:23

buzok tak ale czop nie swiadczy o szybkim porodzie
a to o tym nie wiedziałam, kurcze to trzymamy kciuki, i faktycznie musimy opanować sytuację :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 gru 2010, 23:24

aha i ja 37tc mam skończony :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 gru 2010, 23:32

wczoraj wymiotowałam jak kot..
ja dzisiaj, ale ja to od tego antybiotyku, mój żołądek jest na wykończeniu
:ico_brawa_01: za kolejny tydz

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

16 gru 2010, 23:51

witajcie Styczniowe Mamusie. My sie raczej nie znamy bo nie pisalam na forum, jedynie z GAGA znamy sie z poprzedniego watku. Podczytywalam Was codziennie od jakiegos miesiaca i zdziwiona jestem, bo okazalo sie ze mam nawet suwaczek na pierwszej stronie. Niestety troche sie pozmienialo i lekarz zmienil mi termin porodu na grudzien i w ten sposob urodzilam wczoraj przez cc Olivie o wadze 2040 g i wzroscie 45 cm. Obie mamy sie dobrze. przyznam ze bardzo chcialam byc znowu styczniowka. w szpitalu mam wolny czas wiec pozwolcie ze na troche sie do waszego watku dolacze. pozdrawiam.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 gru 2010, 00:01

Sandrusia, witaj,ja cię pamiętam coś tam z nami pisałaś.jej przesunęli ci termin?
Gratuluje córeczki! malutka ale mam nadzieję,że zdrowa! Pisz z nami pewnie że tak.Jak się czujesz? jak przeszłaś ciążę?Jeszcze raz bardzo gratuluję :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-12-16, 23:02 ]
buzok14, a ty kochana jakąś osłonę bierzesz ?

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

17 gru 2010, 00:19

zubelek, milo mi ze mnie pamietasz. pisze z telefonu wiec bedzie jednym ciagiem. termin poczatkowo mialam na 5 stycznia i tak na forum napisalam ale byl on wyznaczony z usg bo ja taka madra kobieta jestem, ze nie wiedzialam dokladnie kiedy mialam ostatnia @ . no a na nastepnym badaniu wyszed termin na 28 grudnia i juz tak zostalo. a co do ciazy to zycze wszytkim kobietom takiej ciazy jak moja, bo nawet nie wiem kiedy minely te wszystkie miesiace i do samego konca czulam sie super. dzis mnie jeszcz troche boli brzuch po tej cc ale najgorsze juz minelo.

[ Dodano: 2010-12-16, 23:25 ]
zubelek, dziekuje za dopisanie Olivki tylko mam mala prosbe u mnie byl juz wtedy 16 grudnia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość