Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

19 gru 2010, 22:20

fajne plany sylwestrowe
na spokojnie, ale w milym towarzystwie :-)
inia1985, bardzo fajne zdjecia :ico_brawa_01: Wikunia sliczna, na pierwszym zdjeciu wyglada jak dobra wrozka :-D 100 lat dla niej, niech rosnie zdrowa i szczesliwa :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

19 gru 2010, 22:40

dorotaczekolada napisał/a:
fajne plany sylwestrowe
na spokojnie, ale w milym towarzystwie :-)
No ja już wiem jak spędzę sylwestra.Będę sama z Natalką bo mój mąż będzie miał dyżur w szpitalu niestety :ico_placzek: No ale za to ma całe święta wolne.Coś za coś :ico_oczko:

Inia,super fotki.Sliczna ta Twoja córcia.Słodko wyglądała w sukieneczce :ico_brawa_01: A torcik rewelka. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

19 gru 2010, 22:51

Wszystkiego najlepszego dla Wikusi, dużo zdrowia i uśmiechu na twarzy, a dla szczęśliwych rodziców satysfakcji z wychowywania tak mądrej dziewczynki :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent:

Inia, pięknie Wikunia wyglądała, a torcik rzeczywiście wyszedł Ci super :-)
Ostatnio zmieniony 20 gru 2010, 11:35 przez Shiva, łącznie zmieniany 1 raz.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

19 gru 2010, 23:21

Wszystkiego najlepszego dla Wikusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

pieknie krolewna wygladala :ico_brawa_01:
Inia sama torta robilas?? super :ico_brawa_01: :-D

tak wogole wpadlam sie zameldowac :ico_oczko:

u nas wszsytko ok

ja zyje juz wyjazdem do PL :-D i jakos weny na pisanie brak, wybaczcie :ico_oczko: :ico_sorki:

zajrze jeszcze przed wyjazdem


buziaki dla dzieciaczkow :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

19 gru 2010, 23:28

leona, myslalam, ze jestescie juz w PL, bo ostatnio sie nie meldowalas :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 gru 2010, 00:14

iniasliczna krolewna :ico_brawa_01: :ico_tort: dla jubilatki :ico_oczko: leona, milego wyjazdu :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

20 gru 2010, 10:52

myslalam, ze jestescie juz w PL
w czwartek dopiero jedziemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

20 gru 2010, 12:03

Dziewczyny, dziękuję w imieniu Wiktunii za życzonka :-D Dziś zauważyłam, że Wiki wyszedł 8 ząbek :ico_brawa_01: nareszcie :ico_sorki: U nas wszystko dobrze, dziś popołudniu jedziemy z mężem do kina, a Wiki zostaje z babcią... ehhh... jestem szczęśliwa, że jesteśmy już razem. Wiki poznała tatusia, była tak szczęśliwa, że zasnąć nie chciała przez całą sobotę :ico_oczko: Wiki oszołomiona wczorajszymi urodzinkami dziś w nocy ciągle się śmiała przez sen :-D
na spokojnie, ale w milym towarzystwie :-)
i to najważniejsze :-)
torcik rzeczywiście wyszedł Ci super :-)
torcik robiłam z twojego przepisu, tylko do bitej śmietany dodałam jeszcze pokrojoną galaretkę, wyszedł pyszny. Dziękuję :-)
sama torta robilas??
sama :-D

leona, obyście szczęśliwie i w miarę szybko dojechali do domu, mąż wracał 22 godziny z Koloni :ico_olaboga:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

20 gru 2010, 12:21

Shiva, fajne fotki :ico_brawa_01: moja choinke rozbierała :ico_szoking: i łapała 2 bombki i jedna o 2 stukała a to szklane wiec odgłos fajny

inia1985, z moja są problemy z jedzeniem bo je jedno zoboaczy co innego i juz sie zlości chce co innego :ico_zly: Helen, piękna pani mikołajowa :ico_brawa_01:

geheimnis, moja nie umie smarkac wiec jak katar to tragedia jak u Justynki :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-12-20, 11:35 ]
inia1985, ale Wiki była piękna, jaka elegancka :ico_brawa_01: Wszystkiego najlepszego dla niej
Będę sama z Natalką bo mój mąż będzie miał dyżur w szpitalu niestety :ico_placzek:
ja zapewne bede spała :-D póki małe dzieci to nic nie planuje jeszcze kiedyś sie zabawimy :ico_oczko: nie chce ich zostawiać z nikim w taki dzień
leona napisał/a:
sama torta robilas??
sama :-D
super :ico_brawa_01:

a nas nocka koszmarna, Klara czort wie co chciała, chyba do nas do łóżka ale się nie dałam aole za to pół nocy nie spałam :ico_zly: głowa zaraz mi pęknie, myśle że może jej też ząbki idą bo białe kreski widać

na wigilii w szkole bylismy 3 godz, Klara była w niebowzięta, jadła nawet śledzie :ico_szoking: przy życzeniach z opłatkiem całoweała kogo się dało, nikogo sie nie bała, latała za dzieciakami i do dorosłych na ręce sie pchała :ico_noniewiem: zdrajca mały

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

20 gru 2010, 13:02

w czwartek dopiero jedziemy
zycze dobrych warunkow drogowych i bezstresowej podrozy :-)
Wiki poznała tatusia,
na pewno sie ucieszyl :-)
dziś popołudniu jedziemy z mężem do kina
super, ze znow jestescie ze soba szczesliwi :ico_brawa_01: milego seansu
całoweała kogo się dało, nikogo sie nie bała, latała za dzieciakami i do dorosłych na ręce sie pchała
alez towarzyskie dziecko :ico_haha_01: Kiara do obcych na rece nie pojdzie, szczegolnie przy mezczyznach jest bardzo ostrozna..

Moja mama chce kupic i wyslac jakis prezent dla Kiary, na swieta juz nie dojdzie, bylby na urodziny, a ja mam cos wymyslec :ico_noniewiem: nie mam pojecia co... Wy wiecie, czym Wasi rodzice planuja obdarowac Wasze dzieciaczki? Poszukuje pilnie pomyslu :ico_noniewiem: moze rozejrze sie na allegro, sama nie wiem...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość