JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

12 lis 2010, 22:13

To niezły samouk, ja to bym do czegos takiego sama nie doszła.
A jak sprawa z tymi telefonami ? Zakonczyła sie jakos?

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

12 lis 2010, 22:15

Kochane to jest kawal *****
Ostatnio wchodze na maila a tam :ico_szoking: jego nagie zdjecie jak sie masturbuje!!!!!! oczywiscie do znajomego policjanta zaraz przesłałam :ico_sorki: nadal glupie wiadomosci dostaje ale to wszystko do jego slicznej teczuszki wybrykow trafia :ico_sorki:
To niezły samouk, ja to bym do czegos takiego sama nie doszła.
on kupuje programy pirackie itd... od kilku lat w tym siedzi :ico_sorki:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

12 lis 2010, 22:17

ale to wszystko do jego slicznej teczuszki wybrykow trafia
I bardzo dobrze.
Ile on ma lat? Bo mam wrazenie ze mało :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

12 lis 2010, 22:19

Ile on ma lat? Bo mam wrazenie ze mało
27 :ico_sorki: druga partnerke ktora na poczatku grudnia urodzi mu dziecko :ico_sorki: ona jeszcze nie swiadoma w co sie wpakowala :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

12 lis 2010, 22:35

AsiaNL, ja jak odpalam kompa i loguje mi sie gg to tez mam komunikat ze ten uzytkownik jest zalogowany na innym komputerze, juz zmienilam haslo a komunikat dalej jest i nie mam pojecia o co w tym chodzi :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

12 lis 2010, 22:35

nie da rady się jakos odciąć od niego? zmienić numery telefonu gg itd?
co do IP to IP komputera jest stałe, zmienne jest internetowe tzn zmienia się wtedy gdy resetuje się router albo inne urządzenie do przesyłu. Sprawdza się tak: uruchom cmd jak się pojawi czarny ekran to ipconfig enter i już;)
ewka a masz drugiego kompa podłączonego do tej samej sieci? bo mi wyskakuje taki komunikat czasem własnie odkąd mam sieć...ale to jakby nie ma żadnego znaczenia, nic z tym nie trzeba robić. Ale włacza ci się wszystko normalnie?

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

12 lis 2010, 22:40

Ewka_82, mi przy logowaniu nie wyskakuje tylko tak od czasu do czasu jak dluzej przy kompie siedze.
kliknij kiedys na chmurke co wyskakuje zaloguj sie na stronie gg i wyskoczy powiadomienie kiedy i z jakiego nr. IP bylo logowanie. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

24 lis 2010, 09:47

AsiaNL, dobrze,że masz znajomego policjanta który chce Ci pomóc :ico_sorki:
Mam kolegę którego dziewczyna prześladuje już kilka lat :ico_noniewiem: od czasu kiedy mój znajomy związał się z dziewczyną ,ta druga w ogóle mu nie daje żyć.Nęka go pisząc durnoty na maila (pomimo,że zmienia co tydz!) ,telefonując do niego,wysyłając smsy(nr,tez był kilka razy zmieniany).Współczuje mu bardzo bo mam wrażenie ,że tamta laska jest po prostu chora,gdyby ich kiedyś coś łączył to jeszcze bym potrafiła ją jakoś zrozumieć ale oni nigdy nie byli razem!Znajomy był z tym na policji ale usłyszał tylko,że nic nie mogą zrobić :ico_zly:

Majka_Em
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 05 gru 2010, 10:31

20 gru 2010, 11:53

Jak się czyta takie historie to się żałuje że nasi posłowie nie poszli po rozum do głowy i nie zrozumieli że stalking może byc bardzo niebezpieczny ;/

Awatar użytkownika
BadGirll
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 11 sty 2009, 23:12

20 gru 2010, 14:20

NIe trzeba być informatykiem żeby zmienić komuś hasło lub włamać się na GG lub Skype teraz jest strasznie dużo programów które to umożliwiają.
Nr IP się nie sugeruj bo nawet przy łączu radiowym można mieć zmienne....
Jak ma tak głupie pomysły to mógł Ci nawet (gdy byliście jeszcze razem) zainstalować na kompie program który co kilka sec robi zrzuty ekranu i przesyła to do niego na maila...

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość