anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

20 gru 2010, 13:11

Wy wiecie, czym Wasi rodzice planuja obdarowac Wasze dzieciaczki? Poszukuje pilnie pomyslu :ico_noniewiem:
moja dostanie lalke w foteliku samochodowym, super bo mala teraz chodzi i tuli swoja lale, kladzie jej spac i nawet smoka wpycha do buzi, ale jak ja juz wezme lale to jest placz bo Klara jest zazdrosna

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

20 gru 2010, 13:16

ale jak ja juz wezme lale to jest placz bo Klara jest zazdrosna
ale aparatka :-D

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

20 gru 2010, 13:39

witajcie,

U nas coraz lepiej. ANtybiotyk będzie brany do 27 grudnia i wtedy mamy wizytę kontrolną.
Mały śpi więc zerknę na parę stron i zobaczę co u Was.

a tymczasem zdjęcia mojego skarba ze szpitala.
Obrazek

Obrazek

to były zabawy wymyślane przez rodziców w ramach chwili spokoju i uśmiechu dziecka.

[ Dodano: 2010-12-20, 12:41 ]
ps. ja życzę Wiki dużo zdrowia bo wiem już jakie to ważne

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

20 gru 2010, 13:45

ANtybiotyk będzie brany do 27 grudnia i wtedy mamy wizytę kontrolną
czyli do urodzinek Piotrusia... oby wtedy tez skonczyla sie ta nieprzyjemna przygoda :ico_sorki: bidulek, w tym opatrunku i z poklota raczka... dobrze, ze chociaz nawiazal nowe znajomosci i mial sie z kim pobawic

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

20 gru 2010, 13:49

oby wtedy tez skonczyla sie ta nieprzyjemna przygoda
to był istny koszmar ciekawe czy pani doktor która na czas nie podała nam antybiotyku wyciągnie jakieś wnioski i poniesie konsekwencje...

ciężko było patrzeć na cierpienie synka :ico_placzek:
modlę się żeby taka sytuacja nigdy nam się więcej nie przydażyła no i będę ostrożniejsza...następnym razem będę bardziej słuchać swojej intuicji :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-12-20, 12:51 ]
http://allegro.pl/smoby-211139-konik-bu ... 58116.html
co do prezentów to to dostaje od teściów a od moich rodziców nie wiem...ale udzieliłam im wskazówek :-)
laptopa od siostry i drewniane klocki...jeszcze parę rzeczy na pewno ale nie wiem co to będzie.

Oczywiście ja cieszę się tak jakby to były dla mnie prezenty :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

20 gru 2010, 13:52

ciężko było patrzeć na cierpienie synka
wyobrazam sobie :ico_sorki:
żeby taka sytuacja nigdy nam się więcej nie przydażyła
i ja Wam tego zycze, jednak zdrowie jest najwazniejsze

[ Dodano: 2010-12-20, 12:56 ]
Oczywiście ja cieszę się tak jakby to były dla mnie prezenty
ja tez tak mam :ico_oczko: a rowerek swietny :-) ja przegladam allegro i zastanawiam sie nad fotelem, tu 2 przyklady:
http://allegro.pl/fotelik-fotel-fotelik ... 64320.html

http://allegro.pl/fotel-pufa-sofa-mis-i ... 03334.html

Ale jeszcze sobie pozniej przejrze inne zabawki, a teraz uciekam na spacer, narazie :-D

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

20 gru 2010, 14:31

anetka607, ale super, ze Klara jest taka towarzyska, nikogo sie nie boi. Ja się zastanawiam jak moja mała zareaguje podczas Wigilii na prababcie, bo do tej pory był jeden wielki ryk, wystarczyło ze się babcia odezwała (chyba nie podoba sie jej głos :ico_noniewiem: )
Teraz moja spryciara podchodzi do choinki i zdejmuje bombki i podaje je mi, ja zakładam i tak w kółko ;-) Jak się zagapiłam i od niej nie wzięłam to sama próbowała zawiesić :ico_szoking:

anusiek, biedny Piotruś sie wycierpiał, oby ten antybiotyk zadziałał :ico_sorki: To chyba najgorsza rzecz, gdy rodzic musi patrzeć na cierpienie swojego dziecka i nic z tym nie może zrobić :ico_placzek:

leona , bezpiecznej podróży Wam życzę, no i udanego pobytu w Polsce :-D

inia1985, super, że jesteście już razem no i udanego wypadu do kina :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No i wcale się nie dziwie, ze Wiki była taka szczęśliwa, zobaczyła tatusia, dostała tyle prezentów :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Helen, fajne te fotele :ico_brawa_01: Justynka dostanie samochodzik-jeździk i klocki ;-)
super bo mala teraz chodzi i tuli swoja lale, kladzie jej spac i nawet smoka wpycha do buzi, ale jak ja juz wezme lale to jest placz bo Klara jest zazdrosna
he he he ale fajnie, Justynce lalka służy tylko do gryzienia ;-) Za to miśki tuli...

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

20 gru 2010, 15:12

Helen, fajne te foteliki, szkoda że u nas nie ma miejsca na takie cudeńka.

Shiva, mój mały tak reagował na teściową ale mu przeszło. Najważniejsze żeby mama była blisko too niczego się nie boi. :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

20 gru 2010, 15:41

anusiek, biedny Piotrus tyle musial sie wycierpiec, oby wszystko bylo juz dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Helen fajne te fotele, ja jakbym brala to na pewno tygryska :ico_haha_01: :-D
ale u nas powoli tez zaczyna brakowac miejsca :ico_haha_01:

Marcel od moich rodzicow dostanie taki rowerek, sama zamawialam :ico_haha_01:
http://allegro.pl/sliczny-rowerek-matii ... 62416.html

a od chrzestnej konika na biegunach, ktory podobno rusza buzia i rzy :ico_haha_01:

od reszty nie wiem

[ Dodano: 2010-12-20, 14:43 ]
podchodzi do choinki i zdejmuje bombki i podaje je mi, ja zakładam i tak w kółko
niezla aparatka :ico_brawa_01: :-D
Marcel czasami podejdzie do choinki, troche pomacha bombkami i tyle

[ Dodano: 2010-12-20, 14:48 ]
inia to troche mezowi podroz zajela :ico_olaboga: wazne ze szczesliwie dojechal i corcia poznala :-D :ico_oczko:

my mamy promy zarezerwowane na dwoch liniach, jakby pogoda sie poprawila to poplyniemy na Swinoujscie, wtedy mamy ponad 400km do przejechania w PL,
a jak dalej zima bedzie trzymala to plyniemy na Gdynie i wtedy niecale 100km i w domy jestesmy :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-20, 14:49 ]
Ja się zastanawiam jak moja mała zareaguje podczas Wigilii na prababcie
ja tez sie zastanawiam jak Marcel zareaguje na wieksza liczbe osob :ico_noniewiem:
i na kotki u babci :-D

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

20 gru 2010, 17:40

Jak się zagapiłam i od niej nie wzięłam to sama próbowała zawiesić
kobieta czynu :ico_oczko: :-D
fajne te foteliki, szkoda że u nas nie ma miejsca na takie cudeńka
no wlasnie, miejsce... z tym tez jest problem :ico_noniewiem:
konika na biegunach, ktory podobno rusza buzia i rzy
fajny :-) ja Kiarze na urodziny kupilam pluszowego konika, ktory wlasnie rusza mordka i rzy, ale nie jest na biegunach, taki mniejszy pluszak do zabawy
a jak dalej zima bedzie trzymala to plyniemy na Gdynie i wtedy niecale 100km i w domy jestesmy
a dlaczego przy lepszej pogodzie nie mozecie wybrac tej krotszej trasy?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość