Awatar użytkownika
cloe
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 02 wrz 2010, 13:22

Laptop - porady i sugestie kupna

17 wrz 2010, 11:40

Jeśli używacie laptopa, to jakiego? Czym się kierowałyście przy kupnie? Mam dylemat, bo tyle jest różnych ofert, cen, rodzajów laptopów, że mam mentlik w głowie :ico_olaboga: . Nie znam się na tym ile RAM, jaka pamięć, procesor...Mój stary laptop prawie wyzionął ducha i koniecznie muszę zakupić nowy, tylko nie wiem jaki będzie najlepszy...Poradzicie coś? :ico_noniewiem:

agnieszkaga1990
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2010, 11:54

17 wrz 2010, 13:04

patrz najlepiej zeby mial jak najwiecej pamieci, ram i dobre karty.Poradz sie sprzedajacego, powiedz mu do czego jest ci ten laptop potrzebny i on zapewne pokaze ci kilka.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

17 wrz 2010, 13:26

Poradz sie sprzedajacego
Jak znasz jakiegos dobrego informatyka to jego sie poradz bo Ci sprzedajacy to nie zawsze dobrze potrafią doradzić. Maja wykute na pamiec co ma miec dobry laptop i koniec.
Ja chciałam kupic odkurzacz bezprzewodowy i sprzedajacy mi wcisnal ten co kupilam a kupilam ostatnia sztuke ktora byla na polce pokazywana jako pokazowka i w domu po 2 tyg skapłam sie ze to błąd a sprzedający mi nie odradził tego kupna a powinien i odkurzacz leży na strychu 150zł :ico_zly:

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

24 wrz 2010, 13:19

Raczej nie grasz, a pewnie korzystasz z netu, ewentualnie programów biurowych. Zatem ten komp: REKLAMA !! będzie dla Ciebie aż świat i historia. Może nawet coś tańszego można znaleźć ;-)[/b]
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2010, 17:18 przez choto, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cloe
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 02 wrz 2010, 13:22

27 wrz 2010, 17:20

Raczej nie grasz, a pewnie korzystasz z netu, ewentualnie programów biurowych. Zatem ten komp: REKLAMA !! będzie dla Ciebie aż świat i historia. Może nawet coś tańszego można znaleźć ;-)[/b]
No, właśnie czasami do grania też bym chciała :P. O co chodzi z tym "REKLAMA"? Co to za komp?

Zamierzam kupić takiego Link usunięty przez moderatora
Ostatnio zmieniony 03 gru 2010, 12:35 przez cloe, łącznie zmieniany 1 raz.

dewera
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 08 lis 2010, 13:52

03 gru 2010, 12:29

Jak do netu, to zwykly notebook wystarczy ;) Sa male, a teraz sporo firm robi takie malutkie komputerki :)

Belar
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2010, 07:09

18 gru 2010, 07:19

patrz najlepiej zeby mial jak najwiecej pamieci, ram i dobre karty.Poradz sie sprzedajacego, powiedz mu do czego jest ci ten laptop potrzebny i on zapewne pokaze ci kilka.
No lepiej jednak nie, bo sprzedający wciśnie kit, który akurat ma na zbyciu. Widać to po "zestawach" jakie można kupić w sklepach, drogie, ale jednak słabe. Na przykład z wypasionym procesorem, ale za to z beznadziejną kartą graficzną.

Pytanie w jakim celu ma być używany?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 gru 2010, 13:31

reklama-to wpis moderatora,bo pewnie był tam link, a wstawianie linków jest zabronione :ico_oczko:

Ja mam Fujitsu Simens, ale to już dziadek, ma prawie 4 lata,kupiłam go jak pisałam pracę licencjacką. Teść chce kupić mojemu szwagrowi teraz laptopa i będzie to Lenovo, ale nie pamiętam jaki dokładnie model. A czym się kierować podczas zakupu, na pewno dobry procesor,dużo pamięci i dobra karta graficzna, szczególnie jak chcesz grać, do netu też się przyda, bo ja mam słabą kartę graficzną i da się to odczuć. Może poszukaj jakiegoś forum dla informatyków?

Majka_Em
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 05 gru 2010, 10:31

20 gru 2010, 11:50

Do wypowiedzi markotki mogę tylko dodać, abyś zwracała uwagę na wypalone piksele :)

Awatar użytkownika
BadGirll
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 11 sty 2009, 23:12

20 gru 2010, 14:22

Jeżeli ktoś będzie jeszcze potrzebował informacji na temat (komputerów,drukarek i innych sprzętów) Chętnie odpowiem na pytanie trochę się na tym znam:)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość