Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

20 gru 2010, 09:07

witam, my jak zwykle pobudka o 7.

zubelek no Ty faktycznie już możesz rodzić w każdej chwili

Ja ostatnio znów nie mam czasu, bo kupujemy co się nam jeszcze przypomni z materiałów wykończeniowych do końca roku, bo potem vat idzie w górę, a z Młodym i przy tych warunkach pogodowych zajmuje to masę czasu.
Choinki oczywiście też jeszcze nie mamy, ale dziś lub jutro zamierzam kupić. Zobaczymy jak mi pójdzie :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 gru 2010, 11:26

A oto mój brzuchol dzisiejsz. Ogromny co :ico_szoking: ? A i sorki za ubiór domowy, ale jak tak siedzę w domu cały dzień to nie chce mi się przebierać
[img][img]http://images38.fotosik.pl/470/5451dc734b099a2bm.jpg[/img][/img]
Zarazzobacze czy uda mi się wrzucić jeszcze choinkę na życzenie Alineczki :ico_haha_01:

_nika_
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 10 lis 2010, 13:13

20 gru 2010, 11:45

Cześć dziewczyny :)
Ja w środę mam wizytę już bym chciała iść, czy wszystko ok.
Weekend szybko przeleciał jak zwykle
Młody narazie jeszcze w domu siedzi bo katar i kaszel nadal go męczy.
buzok14, super brzuchal masz ja też w dresie cały dzień bo tak najwygodniej jest

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 gru 2010, 11:50

kurcze jak tak czytam o przygotowaniach Zubelka to zaczynam się bać, bo ja jestem w proszku :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-12-20, 10:51 ]
Witaj Nika do środy juą blisko ięc szybko zleci :ico_sorki:

_nika_
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 10 lis 2010, 13:13

20 gru 2010, 11:59

Wiem że zlecii szybko :)
JA też jeszcze nie do końca jestem przygotowana

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 gru 2010, 13:15

witam :)

Alineczq masz rację skoro masz tak daleko to lepiej zabrać torbę ze sobą,lepiej nosić jak się prosić :ico_oczko:

buzok14, ładny brzuszek,jakbyś tą koszulkę podniosła okazałoby się,że wcale nie taki wielki.wydaje mi się całkiem normalny jak na 9 miesiąc ciąży kochana. :ico_brawa_01:

_nika_,
ja też czekam na wizytę mam w czwartek miała być w zeszłym tygodniu ale przegapiłam :ico_wstydzioch: dzwonią do mnie gdzie jestem a ja że to nie teraz,że za tydzień a oni ,że teraz :ico_haha_01: no i przełożyli na za tydzień czyli ten czwartek :ico_haha_01: Śmiały się ,że poród tuż tuż a ja o wizycie zapomniałam ale to tylko u położnej mocz bada i ciśnienie :ico_noniewiem: z resztą w szpitalu też nic więcej.

ja mam już wsio poza wanienką i jakiś fotelik sobie chcę sprawić do pokoiku do karmienia,zobaczymy czy coś znajdę fajnego zgrabnego i w miarę taniego :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 gru 2010, 14:41

jakbyś tą koszulkę podniosła okazałoby się,że wcale nie taki wielki.
może i tak :ico_noniewiem: , ajć jeszcze miesiąc jakoś do mnie nie dociera

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

20 gru 2010, 15:11

Witam. Dziewczyny, zaraz mi cycki wybuchna a nic nie pomaga :ico_placzek: Mala pije jak wrobelek ja odciagam ale starczyloby tego dla kilku niemowlakow :ico_olaboga: i niby po cc powinnam bardziej cierpiec z powodu braku mleka a tu taki zonk. Z Antkiem nie bylo takich problemow jakos sie chyba szczesliwie ulozylo wtedy. Do tego Olivka ma malutkie usteczka wiec ciagnie tylko za sam czubek sutka co boli jak cholera :ico_szoking: juz mam mysli zeby przestawic sie na mleko.
gaga22, pytalas o Antka - moj maluch to jest bardziej taty niz mamycycek. Od 14stego siedza z ojcem tylko we dwojke, chodza razem do pracy mojego itp czyli 24 godz na dobe Antol zyje jak w bajce. Nie wspomne, ze ja sie za Antolem stesknilam jak diabli a on jak przyszedl mnie odwiedzic to dal buziaka i po minucie juz mu sie matka znudzila :ico_placzek:
A i Olivka juz jest normalnie na sali ze wszystkimi :ico_brawa_01:
buzok14, zubelek, Dziewczyny, jak Wy jestescie w proszku z przygotowaniami to w czym jestem ja? bo nie mam jeszcze kupionego lozeczka wanienki pieluch a do domu wracamy w sobote wiec potrzebny mi cud zeby zrobic do jutra zakupy przez internet i zeby to wszystko doszlo do piatku do domu. taka to ja olewajaca wszystko mamusia jestem :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 gru 2010, 15:16

do domu wracamy w sobote
jak już będziecie w domciu to wszystko samo się ułoży zobaczysz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

20 gru 2010, 18:37

buzok14, mam tez taka nadzieje :ico_sorki:

Dostalam lodowy stanik na plonace cycki :ico_brawa_01: super sprawa :ico_brawa_01: bede sie chlodzic chyba cala noc.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość