Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 gru 2010, 22:54

Ja miałam trochę nerwowe popołudnie bo najpierw rozbolał mnie brzuch a później zaczęły się plamienia. Byłam u lekarza wszystko dobrze ale mam leżeć i gdyby się nasiliły jechać do szpitala.
Ojej dopiero to przeczytałam, leż kochana i uważaj na siebie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

21 gru 2010, 09:22

Hej

murchnson :ico_pocieszyciel: wspołczuje stresu, w poprzedniej ciazy tez miałam plamienia wiem ile stresu to kosztuje, najwazniejsze, ze wszystko jest w porządku :ico_sorki: , odpoczywaj kochana dużo, bedzie dobrze :-)

wiola wspołczuję pracy w Wigilię, ja mam wolną za sobotę, a w czwartek mają nas puścić koło 11.

Ja nie zaglądałam, bo weekend jakos szybko zleciał i nie było kiedy do kompa zajrzeć.W sobote robiłam pierniczki, wyszły mi :ico_sorki: :-) , taki fajny świąteczny zapach w domku sie zrobił :-) , choinki jeszcze nie ubierałam, bo czekam na nowe firanki i muszę troszke salon ogarnąć :ico_sorki:

Wczoraj od rana na szkoleniu byłam, ale wyrwałam sie trochę wczesniej i poszlam pazurki u kosmetyczki zrobić :-)

Motylek fajny wózek :-)
Ja mam po Poli, kupowałam uzywke na allegro (ale praktycznie jak nowa), wtedy robiłam konkretne rozeznanie, notatki, porównania i dla mnie najlepiej wypadł X-lander , jesterm bardzo z niego zadowolona (jedyny minus to brak przekładanej rączki), a poza tym super sie sprawdził, mogę go z czystym sumieniem polecić :ico_oczko:
A wyprawkę mam po Poli, jak sie dziewuszka potwierdzi to niewiele bede musiała kupować :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

21 gru 2010, 09:53

Murchinson napisał/a:
Ja miałam trochę nerwowe popołudnie bo najpierw rozbolał mnie brzuch a później zaczęły się plamienia. Byłam u lekarza wszystko dobrze ale mam leżeć i gdyby się nasiliły jechać do szpitala.


Ojej dopiero to przeczytałam, leż kochana i uważaj na siebie :ico_buziaczki_big:
oszczedzaj sie kochana na maksa......... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 gru 2010, 10:20

Witam,
dziewczyny dziękuję za wsparcie.
Markotka mam jak najwięcej leżeć i jeśli brzuch by bolał to łykać no-spę.Teraz wszystko dobrze i nawet no-spy dziś brać nie musiałam choć głowa zaczyna boleć ale to pewnie nerwy puszczają. Paracetamolu nie biorę bo na mnie nie działa a i ból znośny.Leżę i nic nie robię.
Nowa oj, stres i to duży, dawno się tak nie bałam ale najważniejsze, że z Mateuszem wszystko dobrze. Też początkowo chciała X-landera ale przez rączkę zrezygnowałam.
Motylek Lucky bardzo szybko został oddzielony od rodzeństwa (suczki sprzedane w 6 tyg. życia) i matki (tez sprzedana prawie w tym samym czasie co suczki). Nie powinien być odłączony od matki tak wcześnie bo nie nauczyła go niektórych zachowań. Siedziała sam po 12-13 godz. w zamkniętym i ciemnym pomieszczeniu.Do nas trafił jak miał 4,5 miesiąca więc musimy go wielu rzeczy i zachowań nauczyć sami.Początkowo bał się wszystkiego i wszystkich (własnego odbicia w lustrze, dźwięku telefonu, każdego zwierzaka), teraz boi się ciemności i samotności.Tak wystraszonego psa jeszcze nigdy nie widziałam a miałam ich kilka. Dużo jeszcze pracy przed nami by go uspokoić.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 gru 2010, 11:31

dzień dobry

ja już zupkę wstawiłam,dzisiaj ogórkowa będzie bo mam chęć :-D niedługo firanki chyba pościagam i wrzucę do pralki,niech się piorą :ico_noniewiem:

Murchinson odpoczywaj ile się da,dzidziuś najważniejszy :ico_sorki: a z pieskiem faktycznie sporo pracy was czeka,ale już coś idzie do przodu to może kiedyś nie będzie się bał :ico_sorki:

NOWA o pazurki też trzeba zadbać :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 gru 2010, 11:36

Hejo dziewuszki :-)
Murchinson, nie martw się na zapas i dużo odpoczywaj. To na pewno nic strasznego, czasem tak się zdarza.
Fajne te kotki macie :-) ja strasznie kocham zwierzątka, ale teraz w małym mieszkanku nie możemy sobie na żadne pozwolić! Mojego pieska zostawiłam babci, ale odwiedzam kiedy mogę :-)
Od dzisiaj zaczynam gotowanie- będę robić paszteciki do barszczu i rybę po grecku! Potem zostaną tylko sałatki, krokiety, śledzie z cebulą no i serniczek :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Rozwiązał się problem/nie problem sylwestra. Znajomi nas zaprosili do siebie na imprezkę, troszkę ludzi będzie. Mój K bardzo chce iść, więc chyba nie mamy wyjścia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 gru 2010, 11:46

Znajomi nas zaprosili do siebie na imprezkę, troszkę ludzi będzie. Mój K bardzo chce iść, więc chyba nie mamy wyjścia :ico_haha_01:
no to idźcie,rozerwiecie się troszkę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 gru 2010, 11:48

aniawlkp86, pewnie ja tam się cieszę, zwłaszcza, że należę do rozrywkowych osób. Boję się tylko tego, że będę tam jedyna trzeźwa i trzeba będzie wszystko ogarnąć :-) :-) hehe bo wiecie jak to jest na domówkach- ktoś na pewno zaniemoże :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 gru 2010, 11:54

Koroneczka chyba kobiety w ciąży nie będą zmuszać do ogarnięcia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 gru 2010, 11:57

No mam nadzieję! hehe

Kurcze chlapa się u nas zrobiła- mówią , że odwilż ma przyjść! Mam nadzieję, że jednak święta będą mroźne! Takie nieładne zachmurzone niebo, aż mi sie nie chce wychodzić nigdzie, ale na zakupy trzeba iść no i mamie prezent muszę kupić, bo tylko tego mi jeszcze brakuje..... :ico_sorki:
A Wy już macie wszystkie prezenciki?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość