Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

21 gru 2010, 21:29

a jesli chodzi o te herbatki na laktacje to pomagaja Wam?
ja nie pije bo nie ma takiej potrzeby.
Przykładaj maleństwo tez do cyca najczesciej jak mozesz, oprócz tego ze dajesz z butelki swoje mleko bo dziecko tez pobudza bardziej ssaniem produkcje mleczka a laktator tego tak nie zrobi. No i jak widzisz ze maluszek sie najada i ładnie przybiera na wadze to nie ma co sie martwić ze czasem masz mniej pokarmu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

22 gru 2010, 00:53

Witam sie na na chwilke
Jestesm chora strasznie, malutki chory, Amelka po antybiotyku a dalej chodzi i kaszle najgorzej w nocy :ico_placzek:
Mezus kupil mi wczoraj autko i jestem strasznie szczesliwa bo bede troche niezalezna :ico_oczko:
w czwartek pojade zwazyc malego, ale ladnie przybiera na wadze, robi sie taki okraglutki :ico_oczko: bystry, :ico_oczko:
amelka dalej sie sprawdza w roli starszej siostry tylko cos poplakuje po nocach ale mzoe taki ma okres, na dworze zimno, snieg i n ie chce sie wychodzic,

na swieta porobilam uszka z grzybami, dzisiaj bigos, jutro popieke ciasteczka z amelka i sernika a potem jakies miesko do chleba i musze jechac po prezenty dla dzieciakow, ja swoj prezent juz mam, stoi na podjezdzie :ico_oczko:

poki co glowa mi peka i sie zaraz klade poki malutki zasnal ale jutro sie odezwe , milej nocki :ico_haha_01:

jak tam probowalyscie juz seksow z mezami,???? bo my juz tak jakis czas temu i musze powiedziec ze jest wszystko ok, wogole nie czuje zmiany, po amelce tak a teraz nic i jest bardzo ok :-D

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

22 gru 2010, 11:13

karolina-ch, zdrówka dla wszystkich!!!! :ico_sorki:
Super że masz już autko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do przytulanek to my jeszcze nie choć OK tam to juz sie od porodu czuje, tylko wiadomo - najpier @ a teraz jeszcze mam upławy zabarwione krwią... :ico_noniewiem:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

22 gru 2010, 11:27

czesc kobietki
u nas nadal smarkająco, nic sie nie zmienilo, jutro jedziemy do pediatry do kontroli z Kasią - juz sama nie wiem co z tym katarem i jak go zwalczyc

jesli chodzi o karmienie to ja popijam herbatki na laktację 1-2 dziennie z herbapolu (chyba) taka w saszetkach, jakos smaczniejsza jest niz ta granulowana
a odnośnie pokarmu to po 3 tygodniu i w 3 miesiacu jest kryzys laktacyjny, objawia sie to tym ze jest mniej mleka a poza tym w tych okresach mleko zmienia swoje wlasciwosci, i moze sie tak zdarzyc ze dziecko potrzebuje juz innego mleka a ono jeszcze nie zdążyło sie zmienić
takze jak to mowila moja polozna trzeba byc cierpliwym i czesciej do cyca przystawiac

a ja mam sposób na picie wody, jak przystawiam Kasie do cyca to od razu musze cos sie napic i jestem w stanie wypic wiecej niz tylko popijając od czasu do czasu

u nas nocki ok, dzieci na szczescie nie budzą sie nawzajem
co do przytulanek to u nas jeszcze nie bylo, ja nadal @ wiec nie ma szansz.

karolina-ch, super prezent pod choinkę, wreszcie bedziesz miala wiecej czasu i swobody,

trzymajcie sie zdrowo kobietki :-)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

22 gru 2010, 13:39

hejka laski:)
kupy nadal dosc rzadkie, ale nie typowo wodniste...srednio 2 dziennie, majka ulewa ale nie jakies wielkie ilosci...tak w miare...co do brzuszka ma takie dni ze ja pobolewa ale ogolnie jest ok, takze nie bede zmieniala tego mleka chyba ze co sie zmieni...
pije te herbatki na laktacje ale nie widze jakiejs wielkiej zmiany czy cos daja...hmmn nie wiem....
witam nowe kolezanki :ico_oczko: :ico_oczko:
karolina super prezent :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-12-22, 12:40 ]
aaa i podpowiedz temu mikolajowi niech do mnie zajrzy jak on takie prezenty daje :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :-D

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

22 gru 2010, 14:37

Dzien dobry;)
takze jak to mowila moja polozna trzeba byc cierpliwym i czesciej do cyca przystawiac
no u nas niestety z przystawianeim do piersi jest problem... tzn
julka od poczatku nie potrafila ssac piersi i tylko dlatego przeszlismy na butelke ... w szpitalu byl dramat bo ona zamiast ssac bawila sie tylko piersia mowilam o tym poloznym... one twierdzily ze mala ciagnie ok... skonczylo sie na tym ze byla odwodniona i caly czas tracila na wadze... jak zaczelam dawac jej butla po malu wszystko wrocilo do normy;) tyeraz ladnie przybiera i jest ok... codziennie probuje przystawiac ja do piersi ale ona po prostu nie chce.... troszke sie pobawi ale w zasadzie nie ciagnie piersi...
przyzwyczaila sie juz do butelki...
najwazniejsse zeby jak najdluzej moje mleczko pila...
karolina-ch, szybkiego powrotu do zdrowia;)
i gratuluje prezentu;) oby sie dobrze spisywal;)
pije te herbatki na laktacje ale nie widze jakiejs wielkiej zmiany czy cos daja...hmmn nie wiem....
no wlasnie ciekawe jak to dziala...
witam nowe kolezanki :ico_oczko: :ico_oczko:
;)

MamaMaciaiJulii
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 gru 2010, 16:26

22 gru 2010, 16:56

Witam Was
Musze sie jednak od Was wypisac poniewaz pomylilam fora moja coreczke urodzilam 26 pazdziernika a nie listpada ale milo mi bylo przyjsc do Was zegnam i moze sie na jakims temacie jeszcze spotkamy
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

22 gru 2010, 21:27

kruszynka05, a próbowalas oszukac malutka nakladká na piersi??? :ico_oczko: Moze tak sie przekona (warto sprobowac mysle..). Nakladki sa tez silikonowe jak smoczek od butelki i latwiej je zlapac jak piers... :ico_oczko: :ico_sorki:

My wrocilismy wlasnie z cala 3 z zakupow :ico_noniewiem: Szalenstwo Wam powiem a zwlaszcza teraz jak tlumy przed swietami :ico_olaboga: Lece kapac towarzystwo... :ico_sorki:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

22 gru 2010, 22:37

Ania wyobrazam sobie:)) ja teraz wyskakiwalam sama na zakupy albo tylko Sarka bralam a Adam zostawal z Majka w domu...
ludzie takie zakupy robia jakby mial byc koniec swiata normalnie;)
my dzis z Sarka upieklysmy pierniczki , jutro czekaja mnie 2 ciasta i salatka....nie wiem czy dam rade a dziecmi tez w ciagu dnia jeszcze musze sie zajac bo Adam w pracy, w wigilie jeszcze jedno ciasto zostanie do upieczenia...
ide pakowac prezenty bo moje krolewny juz spia:)))
buziaki

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

22 gru 2010, 22:43

witajcie moje kochane

jestem w domu
dupsko i piersi masakra :ico_placzek:
jutro skrobne coś wiecej

buziaki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość