Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 gru 2010, 12:56

ej dziewczynki, dzisiaj mojej koleżanki siostra stwierdziłą że strasznie mi się brzuch obniżył
mi też tak w pierwszej ciąży mówiły koleżanki, a przenosiłam Ulę 2 tygodnie i żadnej akcji porodowej nie było. także nie przejmuj się tym co mówią koleżanki, tylko słuchaj lekarza.
ja z Mikołaj miałam już w 8 miesiącu rozwarcie na 2 palce i miałam rodzić,brzuch opadniety a przenosiłam Mikolaja 2 tyg!!!!więc spokojnie dziecko też wie co ma robić...

dzis ja mam od rana skurcze w podbrzuszu nie jakieś regularne pewnie przepowiadajace..mała mi się kręci i napiera na kość łonową i co 5 min chodze siku....
ale dziwnie....

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

22 gru 2010, 13:01

Ja częstuje dziś :ico_tort: za mój 35 tydz. Szykuje się na 13 niespodziewanie do lekarza, bo od rana mam plamienie, dam znać co i jak jak wróce :ico_placzek: :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 gru 2010, 13:18

Szykuje się na 13 niespodziewanie do lekarza, bo od rana mam plamienie, dam znać co i jak jak wróce :ico_placzek: :ico_sorki:
3mam kcuki, od razu daj nam znac co i jak :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

22 gru 2010, 13:37

Ale Was zaniedbałam ,ale mam jak zwykle sporo na głowie dziś są urodziny mego synka więc wieszam balony piekę tort bo barszczyk z krokietami już zrobiony .Jeszcze posprzątać i gotowe synuś jak wróci ze szkoły będzie wniebowzięty!!
Do szkoły też zaniosłam ciasto takie w kształcie jeepa ,ale był podexcytowany .Ja też dałam pani aparat by parę fotek zrobiła! :ico_tort: Ja w poniedziałek zaczęłam 8 miesiąc więc drugi :ico_tort: Ale czas leci co??

Ja teraz też mam uciski na pęcherz latam co 5 min a tam 3 kropelki hehe zaczyna mi już ciążyć ta ciąza Ja chcę synusia juz tulić w ramionach ehhh

Wszystkim Wam zdrówka życzę .Po imprezie powiem jak było i wkleję fotę torcika może co? :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

22 gru 2010, 13:41

buzok14, trzymaj się!! Oby to nie było nic poważnego. Daj znać co u Ciebie!!

[ Dodano: 2010-12-22, 12:43 ]
ciekawe która z nas pierwsza się rozdwoi??

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 gru 2010, 13:49

Ale czas leci co??
oj leci, jeszcze trochę i będziemy tulić nasze bobaski :ico_sorki:

u mnie M pojechał na sprawę, mam nadzieję że się nie odbędzie :ico_sorki: jednego chłopaka nie będzie tam na bank, ale ten drugi co tak obiecywał że nie przyjedzie to chyba będzie :ico_zly:

[ Dodano: 2010-12-22, 12:50 ]
ciekawe która z nas pierwsza się rozdwoi??
też ostatnio się nad tym zastanawiałam :ico_puknij:

[ Dodano: 2010-12-22, 12:51 ]
wkleję fotę torcika może co? :-D
pewnie że wklejaj :-D

i od razu Sto lat dla synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2010-12-22, 14:12 ]
sprawa M odroczona do 9 lutego :ico_sorki: :ico_sorki: matko może jeszcze raz jak coś odroczymy i M będzie przy malutkiej chociaż jakiś czas :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 gru 2010, 17:42

jeny buzok dawaj znac co u ciebie bo sie martwię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki:
sprawa M odroczona do 9 lutego matko może jeszcze raz jak coś odroczymy i M będzie przy malutkiej chociaż jakiś czas
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymamy kciukasy!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

22 gru 2010, 21:35

sprawa M odroczona do 9 lutego
no to chociaż tyle spokoju :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 gru 2010, 21:52

no to chociaż tyle spokoju :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
najważniejsze że będzie przy narodzinach, bo po sprawie trzeba ok 14 dni czekać na bilecik , a ja coś czuję ze się rozpakuję wcześniej

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 gru 2010, 22:03

Wiadomość od Buzok.
Jest w szpitalu, ma 2 cm rozwarcia i dostaje kroplowkę na wstrzymanie akcji... Oby dobrze było, ale pewno do porodu zostanie już tak myślę... Oby maluszek jeszcze się nie pchal...

Tynusz, to dobrze, że macie jeszcze tyle czasu, ciesze się.

Dziekuje za wsparcie dzwieczyny :) Mam nadzieję, że maluszek jednak zaczeka do Trzech Króli chociaż.
Czuję sie nieciekawie, ale to pewno hormony, mam fatalny nastrój.
Błyskawicą robie zakupy. Do szpitala mam wszytsko, ciuszki się piora. Brak komody, wózka, fotelika, wanienki.. jeszcze kilku pierdół, jak widać z wyprawką jestem głęboko w lesie...
Ja jak ci drogowcy zimą.. z zaskoczenia kur.. a tyle czasu miałąm.

Do teścióki nie jedziemy, w domu zostajemy, a ja niiic nie mam zrobione, nawet nastawiona że nic nie będę musiała robić, nie mam nawet planów co do menu ani zakupow..masakra.. Nie daj Bóg dziecko będzie takie niezorganizowane.. bosh...

Co dotyczy lekarza, jest to bardzo dobry konkretny doktor. Nie chciał mnie straszyć i tyle. Mój K. z nim rozmawiał po wizycie..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość