Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 gru 2010, 17:36

Dziewczynki wpadłam na sekundke zlozyc wam zycznia :-)

Wiec Spokojnych i Radosnych Świat dla Was i Waszych rodzin :-D

i dziekuje za zyczenia od was :-)


Moze jutro wieczorkiem zajrze papa :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 gru 2010, 21:06

Kochan dziewczynki Wam i Waszych rodzinkom życzę Wesołych Świąt, w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Smacznego karpia i bogatego Mikołaja :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 gru 2010, 21:17

markotka, czytałam wyniki badań USG i mam napisane że kosmówka na ścianie tylnej. Ale ruchy czułam już wcześniej. Od wczorajszego wieczora znowu czuję :ico_brawa_01: Dzisiaj to już kilka razy czułam jak się wierci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ALe się cieszę bo już naprawdę się martwiłam. A to takie wspaniałe uczucie, odrazu tworzy się silniejsza więź z takim maluszkiem :-)

W środę wizyta, ciekawa jestem na kiedy zapisze mnie na USG. . . już się nie mogę doczekać :-D

[ Dodano: 2010-12-23, 20:24 ]
hej !!!
ja diete z mała trzymałam......normalne ze z czasem wprowadzałam wszystkie produkty ale dzieki temu waga bardzo szybko mi spadła teraz tez zamierzam tak robic :ico_oczko:
Ja robiłam tak samo :-D Mój Filipek miał kolki jak nie przestrzegałam diety a dla niego WSZYSTKO :-)

Mój Filipek chętnie je wszystko, nawet takie potrawy których bym się nie spodziewała że będą mu smakowały, jak ostatnio żurek, kapuśniak. W ogóle nie zdażyło się żeby nie chciał jakiejś zupki zjeść. Czasami z obiadu nie chce jakiegoś warzywa ale nie zmuszam go, jak nie lubi to niech nie je. Słodkie dostaje raz dziennie, przeważnie po obiedzie ale nie zawsze.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

24 gru 2010, 10:13

kochane dziewczyny:
WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

24 gru 2010, 13:13

hej dziewczynki

ZDROWYCH, POGODNYCH i RODZINNYCH ŚWIĄT DLA WAS, MALUSZKÓW W BRZUSZKACH I WASZYCH RODZIN

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 gru 2010, 12:12

Wszystkiego co najlepsze kochane :-)
Życzę Wam spełnienia marzeń oraz tego wszystkiego co w głowie i w sercu :-) A przede wszystkim dużo dużo miłości!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 gru 2010, 17:46

witam
jak święta?
mój poszedł kościół otworzyć to mam chwilkę,ale już się zdążyłam wkurzyć :ico_zly: wczoraj odebraliśmy modem i wg nich nie ma żadnej usterki,teraz go podłączyłam i znowu to samo,nawet z internetem nie mogłam się połączyć bo się zawieszało :ico_zly: :ico_zly: podłączyłam modem od koleżanki i działa normalnie,niech tylko A się dowie to dopiero będą mieli burdę w orange :ico_zly: albo niech dają nam nowy modem albo zrywamy umowę w końcu to oni się nie wywiązują z umowy :ico_zly:
wczoraj kolacja wigilijna w domku a po kolacji poszliśmy do brata A i Hania dostała dużą lalkę która się śmieje i mały domek z mebelkami :ico_brawa_01: a od nas lalkę ze smoczkiem i misiem :-)
maluszek wierci się niesamowicie aż się buzia sama uśmiecha :ico_brawa_01:
Wesołych Świąt :-)

[ Dodano: 2010-12-27, 10:40 ]
dzień dobry

modem na razie działa to jest w miarę dobrze zobaczymy jak później będzie :ico_noniewiem:
już po świętach,szybko zleciało,wczoraj poszliśmy do brata A po południu i do wieczorka zleciało :-) Hania się z Wojtkiem pobawiła :-)

w ogóle to przed wczoraj wieczorem maluch tak się wiercił,że poczułam na brzuchu pod palcami jakąś małą kuleczkę,nawet A pokazałam,ciekawe co to było :-D w ogóle po całym brzuchu się przemieszczał aż Hania widziała jak brzuch podskakuje i pytała czy to braciszek :-D

co u was kobietki?jak samopoczucia?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 gru 2010, 12:07

hej !!!
dla mnie świteta były ogolnym koszmarem.......dobrze ze sie juz skonczyły........nawet mowic mi sie o tym nie chce....

czuje sie bardzo przybita......matrwie sie o maluszka.........to lozysko mnie wykonczy .........wczoraj bolal mnie brzuch.......

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 gru 2010, 12:49

zoola27 nie martw się kochana :ico_pocieszyciel: co się dzieje?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 gru 2010, 12:52

zoola27 nie martw się kochana :ico_pocieszyciel: co się dzieje?
ogolnie czuje sie do bani......moze to hormony...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość