Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

24 gru 2010, 04:46

Witam Swiatecznie.
My do jutra zostajemy w szpitalu. Nastroj mam w ogole do du...y, bo w tym roku w ogole nie bede miala Swiat. Moj maz dzis pracuje do wieczora, wiec sie nawet z nim nie zobacze.
w domu zostawilam malutka choinke jak wychodzilam do szpitala i tylko tyle jezeli chodzi o atmosfere Swiat. O jakims swiatecznym jedzeniu nawet nie wspomne... no coz, oni tu obchodza Swieta taj jak my Walentynki.
Dziekuje za zyczenia, troche mi sie cieplej na duszy zrobilo. Ja Wam tez Dziewczyny zycze Wesolych i Spokojnych Swiat i oby wszystko ulozylo sie szczesliwie i tak jak sobie tego zyczycie.
Odezwe sie po Swietach, bo ta atmosfera zbytnio mnie przytlacza i jest mi smutno, ze ja tu calkiem sama jestem :ico_placzek: Ide zaraz do Olivki, moze mi sie nastroj poprawi.
Jeszcze raz Wesolych Swiat!!!

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

24 gru 2010, 12:53

Wesołych świąt dziewczynki dużo zdrówka szczesliwych rozwiązan i wszystkiego cego tylko pragniecie :ico_sorki: :ico_oczko:
Trzymajcie się dzieczeta cieplutko.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 gru 2010, 12:54

Witajcie w ten piekny Wigilijny dzionek. Gdy patrzę przez okno to widzę, że dzis piękny dzionek będzie, no w sumie już jest :ico_brawa_01: .
Dziękuję Wam wszystkim za slowa wsparcia, gdy jest mi źle to wchodze na forum, bo wiem, że tu zawsze mnie slowami pocieszycie :ico_sorki: .
Dziś o 5 rano odszedł mi czop, no i wygląda na to, że dobrze zrobilam, że zostałam, bo wszystko idzie ku porodowi, ale powiedziałam, ze krzyżuje nogi jeszcze tydzień, bo to straszny maluszek jeszcze :ico_szoking: , moja Oliwia miala 60cm i 3830, więc ja umiem pielęgnować duże dzieci, a nie takie pycie maluchy. . Miałam zapis KTG i skurczy brak więc jest ok. Doktorka na obchodzie powiedziała, że to że czop odszedł to może świadczyć o tym, że poród coraz bliżej, ale nie jest powiedziane, że aż tak blisko, i jeśli będę się oszczędzać to może przetrwam jeszcze z tydzień.
Odezwe sie po Swietach, bo ta atmosfera zbytnio mnie przytlacza i jest mi smutno, ze ja tu calkiem sama jestem Ide zaraz do Olivki, moze mi sie nastroj poprawi.
nie mów tak Ty przynajmniej masz Olivke ze sobą i ciesz się tym, a co ja mam powiedzieć? Ok 14 ma przyjechać moja mamcia z braćmi, a dopiero ok 20 Piotrek z małą, też mi jakoś smutno :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-12-24, 11:55 ]
Cześć Agnieszko ale fajnie widzieć Twój pościk, choć smski też są super

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 gru 2010, 14:14

witam.i ja wpadłam życzyć Wam Wesołych Świąt.
Nie ma co porównywać,każda ma swoje smutki i troski ,każdemu z czymś źle więc każdej z osobna życzę 'mimo wszystko' żeby Święta były wyjątkowe.

u nas tez nie wesoło,zalało nas troszkę,wczoraj brałam prysznic,ciekło w salinie z sufitu i ziś się okazało że to chyba rura pękła,ciekło koło zegara od pieca gdzie się włącza i ustawia piec,dziś już zanikało na nim wszystko ale jakoś nagle działa...boję się,że w końcu siądzie i nie uruchomimy pieca.przy -10 czy -15 byłaby tragedia :ico_placzek:
nie możemy brać prysznica aż po nowym roku wezwę fachowca ,chyba czeka nas kucie sufitu lub w łazience podłogi...a dopiero remont skończyła :ico_placzek: to się nazywa złośliwość losu i akurat na świeta no...

ale najważniejsze żeby ten piec chodził żeby było ciepło :ico_sorki:

jeszcze raz Wesołych Świat kochane i głowa do góry!

knutia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2010, 18:37

24 gru 2010, 14:21

hej, wpadlam na chwile by tez zlozyc zyczenia swoiateczne, by te dni uplywaly w rodzinnej, cieplej atmosferze:)
moj mlody ma codziennie czkawke( zawsze po tym jak wypije swiezy sok z marchewki) poza tym tez puchna mi nogi strasznie i tez czasem juz mam takie mysli, ze chcialabym urodzic jak najszybciej:)ale jeszcze troszke:) trzymajcie sie cieplo i jeszcze raz WESoŁyCYCH SWIAT!!!
aaa i AlINECZQ choinka cudna!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

24 gru 2010, 15:21

Dziewczyny ja wpadłam tylko złożyć Wam życzenia. Odezwę się po świętach.
A więc życzę Wam

Szczęśliwych, kojących, wartych pamięci, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 gru 2010, 17:39

O jak tu świątecznie.

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

25 gru 2010, 18:01

Hej Laleczki:)

Ale tu u nas pusto nikogo nie ma wszyscy pewnie u rodzinki się goszczą i bardzo dobrze bo Święta przecież po to są aby pędzać je w gronie najbliższych!

Dodaję małego bonusika moje zdjęcia z wigilii!

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

26 gru 2010, 13:54

Aga_86, :ico_brawa_01: liczna mamusia :ico_brawa_01:

witam.ja zaczynam wielkie odliczanie ...10 dni do terminu :ico_brawa_01: no ciekawe jak to bedzie? :ico_haha_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

26 gru 2010, 15:12

Aga_86, piękny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość