robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 gru 2010, 18:17

aniaj :ico_brawa_01: w takim razie czekamy na wiesci jak tam ci to wszystko poszlo:))

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

23 gru 2010, 21:07

mam chwilę czasu więc skrobnę co u nas

właśnie ubraliśmy choinkę
został straszny bałagan ale trudno jutro poodkurzam
młody na dole jeszcze szaleje a ja patrze na moje szczeście, które słodko śpi
Szymon jest cudowny
bardzo podobny do igora jak sie urodził
pirewsza nocka w domu super
dzisiaj za to różnie, musiałam z nim dużo leżeć bo cycusia sie domagał
a moje piersi normalnie aż gorące
jedna niby lepeij ale prawa to masakra, zaciskam zęby i co tylko sie da i karmie.Mam tylko nadzieję, ze to wszystko jakoś minie :ico_sorki:
no i dupsko strasznie rwie :ico_placzek: ale położna w szpitalu kazał często sie podmywać chłodną, wręcz zimną wodą i powiem szczerze że to mi pomaga :ico_sorki:

a teraz troche o porodzie

zaczeło sie w ndz o 21.00, poszła mi krew. strasznie sie wystraszyłam, na poczatku w ogóle nie chciałam jechać bo żadnych bóli nie miałam. Ale mama i siostry mi kazały jechać wieć w sumie o 22.45 jechaliśmy do szpitala. Zanim zajechaliśmy, spisali to sie zrobiła prawie 0.30. zbadali mnie, miałam 4 cm rozwarcia a na ktg bardzo delikatne skórcze. Kazałam Krzysiowi jechać do domu bo stwierdziałm, ze nie bedzie ze mną siedział całą noc jak nie mam bóli. Ale po pól godz czułam już parcie na odbyt i delikatne skórcze, wiec położna szybko mnie zbadał a tu 7 cm ale ŻADNYCH BÓLI. wiec poszliśmy na porodówke, dostałam okscytocyne, po pół godz przyszły 3 bardzo bolesne skórcze, a zaraz bóle patre, za drugim razem w sumie urodziłąm szymka. Wszystko to trwało w sumie pól godz, chodzi mi o te bardzo bolesne bóle :ico_sorki: tak sie cieszyłam, ze tak szybko to sie potoczyło bo obok rodziła 16-latka ale tak krzyczała, ze masakra. nie mogłam tego słychać. Młody miał pępowinę w około szyi i szedł rączką, pękłam sama, mam 5 szwów, szyli mnie bez znieczulenia, masakra, myślałam, że ją tam tymi nogami pokopie. Ogólenie położne bardzo miłe i serdeczne :ico_sorki:
także na koniec skwituję to tak; poród wspominam dobrze, poszło szybko i to najważniejsze..

o matuś
ale sie rozpisałam

dziewczynki nie wiem czy bede miała czas żeby zajrzec jutro wiec dziś życzę wam spokojnych, rodzinnych, ciepłych Świąt Bożego Narodzenia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 gru 2010, 22:56

dziewczynki wpadlam juz z zyczeniami swiatecznymi zyczeniam bo nie wiem czy w swqieta ede, u nas bardzo ciezko, ja chodze podlamana, dzis stalaby sie kolejna tragedia i znowu noieszczesny autobus - jechalismy po prezenty maz wyjechal samochodem z dzialki i wyiadl by zamknac brame, kiedy chcial wsiasc do samochodu autobus wyjechal z za rogu i zamiast poczekac az maz wsiadziei odjedzie chcial go wyminac niestety madry kierowca przecenil swoje umiejetnosci kierowcy w ostatecznosci k. znalazl sie miedzy autem a autobusem i w ostatniej chwili wskoczyl na dach naszegosamochodu bo by go zmiażdżył. oderwal nam lusterrko wiec wyobrazcie sobiewjak bliskojechal -kierowca nawet nic nie wiedzial,nie zatrzymal sie ani nic a ja siedzialam w srodku i wszystko widzialam icholera trwalo to chwile a ja czulam straszna niemoc i nie wiedzialam co robic. zaraz za nim pojechalismy,myslalam ze k. to go z tego autousu wyciagnie i zabije kurcze a tamten jezcze popolicje chcial dzwonic, gdymym ja tamstala bylo by po mnie bo ja nie wskoczylaym na dach. jestemstrasznie roztrzesiona , znow autobus i znow w tym samym miejscu


a wiecjeszcze raz wsystkiego dobrego i zdrowia przede wszystkim bo to najwazniejsze kobitki

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

23 gru 2010, 23:40

aniaj84, cudownie, ze jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ciesze sie, ze jestes zadowolona za porodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ogolnie chyba wszystkie mialysmy nienajgorsze porody :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ejustysia, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: wspolczuje przezyc :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Dziewczynki i ja zycze Wam spokojnych i radosnych Swiat!!!!!
I bogatego mikołaja :ico_oczko: :ico_oczko:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

24 gru 2010, 12:57

Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzanych w rodzinnej atmosferze pełnej nadziei i miłości życzą Małgośka, Wojtek i dzieciaki :)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

24 gru 2010, 16:15

aniaj84, gratuluje tak blyskawicznego porodu!!!! :ico_brawa_01:

ejustysia, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Cale szczescie nic nikomu sie nie stalo!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

WESOLYCH SWIAT DZIEWCZYNY!!!! :ico_sorki: :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

24 gru 2010, 22:22

Ja rowniez wam zycze Weslolych Swiat, Spokojnych i przepsanych nocy, pociechy z dziecaczkow i mezow :) I Szczesliowego Nowego Roku duzo kasy i Seksu :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

25 gru 2010, 18:33

Witajcie dziewczynki
aniaj84, gratuluje szybkiego porodu i ślicznego Szymusia.
ejustysia, ale mieliście nieciekawe przeżycia :ico_szoking:

Ja też życzę zdrowych Wesołych Świąt, spełnienia marzeń i dużo dużo zdrówka.

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 gru 2010, 08:57

świeta, święta i po świetach

witam kobietki
ja tylko na chwilke sie przywitac
Krzys pojechal do dziadków wiec jestem sama z kasią, jak beede miala chwilke to skrobne wiecej
a jak narazie stawiam ranną :ico_kawa:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 gru 2010, 16:40

hejka :)
ja rowniez skaldam Wam zyczenia Swiateczne spoznione ale szczere...:))
u nas oki, jakos pomalu leci dzien za dniem, dobrze ze po swietach:) dziewczyny jak wagowo stoicie po porodach?
ja zeby dojsc do mojej wagi to musze jeszcze 5 kilo spasc....
masakra ....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość