Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

25 gru 2010, 00:38

Witam dziewczęta :-) Wesołych Świąt wam życzę :-D
manenka, ja też objedzona, ledwo sie ruszam. Po wigilii humorek mi sie troche poprawił, moja ksiezniczka zachwycona prezentami, a ja dostałam prezent- niespodzianke ( co rzadko zdarza u nas w rodzinie, bo zazwyczaj wszyscy starsi wiedzą co dostaną) a ja nie miałam pojecia że telefon dostane :ico_haha_01: zaraz wrzucę parę zdjęć z rodzinką .

Obrazek
Moja księżniczka rozpakowuje prezenty.
Obrazek
A to ja z rodzeństwem.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

25 gru 2010, 07:48

moja ksiezniczka zachwycona
to super :-D dla dzieci święta są bardzo ważne, w sumie ze względu na te prezenty :-D
fajnie że my już z M za rok będziemy mieli komu kupować prezenciory :ico_brawa_01:
A to ja z rodzeństwem.
jesteście bardzo do siebie podobni, a Ty wyglądasz pięknie :ico_brawa_01:


a u Nas Wigilia przebiegła następująco- u teściowej byliśmy zaledwie 20 minut, bo M poszedł już z musu ( przedtem posprzeczał się trcoche ze swoją mamą, bo pare dni temu pytalismy o ktorej jest Wigillia na gg to nic nikt Nam nie odpisał, a wczoraj 3 godziny przed Wigilią zadzwoniła i powiedziała na którą nie pytając czy się wyrobimy i czy może nie jedziemy do moich rodziców), podzieliliśmy się opłatkiem ja trochę zjadłam, teściowa dała po prezencie :ico_szoking: dostałam zestaw Johnsonsa a M Nivea.. my nikomu w tym roku prezentów nie robiliśmy ze względu na brak kasy :ico_sorki: a zresztą mamy sporo wydatków dla naszej niuni :-D potem kolega Nas zawiózł do moich rodziców, M w końcu zjadł, bo tam u teściowej nic nie ruszył (jest strasznie honorowy) i chyba pierwszy raz posmakowała mu ryba grecka :ico_szoking: bo On w ogóle nie lubi ryb.. podzieliliśmy się opłatkiemm pojedliśmy, mama dzieląc się opłatkiem dala :ico_brawa_01: buziaka dla Julci (w brzuch) ależ to było miłe :ico_brawa_01:
Moja siostrzyczka cały czas kazała odchylać brzuch i patrzyła dotykała ucieszona że już nie długo ciocią zostanie :ico_brawa_01:
w czwartek idziemy z mamą po wyprawkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

po Wigilii u moich rodziców pojechaliśmy jeszcze do mamy M żeby posiedzieć, no ale usiedliśmy, Ona dla M powiedziałą że Wigililia juz byla a Ona ma rano do pracy :ico_olaboga: i coś od słowa do słowa stwierdziła mówiąc do M "to co nikt Cię tu nie zapraszał"- jakoś tak :ico_szoking: a więc wyszlismy i poszlismy do domu
Ja teraz spać nie mogę, wstawiłam bigos, bo ani przed wczoraj ani wczoraj mi się nie chciało :ico_puknij:

[ Dodano: 2010-12-25, 06:54 ]
a to ja - z wczoraj

Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 gru 2010, 11:08

Witajcie w świąteczny poranek :-)
Buzok, jesteś w szpitalu i pod opieką, więc się nie martw tym czopem, a z tą wagą przez usg to też jest różnie i niekoniecznie maluch będzie taki mały po urodzeniu.
Alineczka, choinka prześliczna, wcale nie widać jakby uboga była, na pewno pięknie pachnie :-)
mania6891, zdjęcia super, ale Ty młodziutka jesteś :-) Dobrze, że wigilia się udała, a Tobie humorek się poprawił...
Tynusz, ale masz teściową okropną :ico_olaboga: a i tak spokojnie o tym piszesz. Dobrze, że chociaż Twoja mama kochana :-) A fotka jest super, śliczny masz brzusio, ja się dzisiaj sfotografuję....

My się objedliśmy wczoraj u moich rodziców na wigilii, było super, wesoło i tak rodzinnie. Wszyscy poszliśmy spać po 23 i Ula przespałą całą nockę w swoim łóżeczku, do nas przyszła ok. 8:30 i spała do 9. Więc wszyscy się dzisiaj wyspaliśmy, mój mężulo, jeszcze dosypia w łóżeczku, a my z Ulesią już po śniadanku i kawce i idziemy się pobawić troszkę, bo ostatnio nie miałam dla niej za wiele czasu przez pracę, porządki i przygotowania świąteczne.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

25 gru 2010, 13:52

ale masz teściową okropną :ico_olaboga:
ma taki charakter.. przywykliśmy, że jak jest dobra to az za bardzo a jak cos odbije to na maksa :-)
na szczęście razem nie mieszkamy to też inaczej, bo M siostra z nią mieszka więc ma już dość po uszy :ico_sorki:

a moja Julcia ma czkawkę teraz bidulka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

25 gru 2010, 20:55

pinko, no nie taka mlodziutka. rocznik 86, 13 sierpierpien :-)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

25 gru 2010, 21:53

A Witam i życzenia świateczne składam!!
Przepraszam fotki tortu nie wkleję bo wyszedł na zdjęciu jakoś tak mało apetycznie buuuu....A w rzeczywistości był pyszny pierwszy raz sama robiłam taki prawdziwy tort !! :-D Był na jasnym biszkopcie -ładnie urusł i przekroiłam go bez problemu na 3 części wiśniowy z bitą śmietaną mniami no cóż aparat muszę sobie porządny fundnąć hehe .Piękne zdjęcia wkleiłyście Alineczqchoinka aż u mnie zapachniała kiedy oglądałam te mandarynki z gożdzikami i jeszcze pierniczki hmmm w moim przypadku małoby było do rozbierania na koniec hehe połowe bym zjadła!!

Jeśli chodzi o wigilię to kolacja była super z moim mężem i synusiem mimo ,że 2 godziny przed płakałam jak bóbr przez własną matkę .Po kolacji gdy szłam spać płakałam do 4h rano dobrze ,że dziś po południu przydrzemałam z synkiem . Synuś znów chory :ico_olaboga: Ma temperaturę :ico_chory: Ale da radę silny jest!

Niestety doła mam i nic mnie nie cieszy ,ale staram się uśmiechać do synka i męża dziś nawet telefon wyciszyłam na cały dzień bo nie miałam ochoty znikim gadać ehhh oby do porodu .Aha u lekarza same dobre wieści wszystko ok i jak tak dalej pójdzie to synek nie powinien przekroczyć wagi pierworodnego (4,5kg) Tak ogólnie to w porównaniu do Was jestem jakaś "mała" ,ale gin powiedziała ,że wielkość brzusia mieści się w normie cukier też mówiła ,że mam 124 hmmm nie znam się na tym

Dobranoc dziewuszki papa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 gru 2010, 22:10

pinko, no nie taka mlodziutka. rocznik 86, 13 sierpierpien :-)
Kochana, 24 lata to jeszcze młodziutka jesteś :-) Moja kuzynka jest ten sam rocznik co Ty, ja jestem 7 lat starsza :-)
płakałam jak bóbr przez własną matkę .
ojej, a co się stało? :ico_pocieszyciel:
cukier też mówiła ,że mam 124
to sporo 124, ale po jedzeniu czy na czczo?
Dobrze, że z synusiem wszystko dobrze, oby do końca :-) Nie smuć się i dużo zdrówka dla synka...
My dzisiaj cały dzionek leniuchujemy, z łóżka zwlekliśmy się dopiero o 13, bo do cioci w odwiedziny szliśmy, tak pewnie cały dzień byśmy w łóżku spędzili.
Mój mężulo w piwnicy znalazł jakieś stare sanki i od razu je wyciągnął, a że popadało dzisiaj troszkę śniegu, to mogliśmy na sankach trochę pojeździć. Ulesia miała niezłą frajdę...

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

25 gru 2010, 22:34

to sporo 124, ale po jedzeniu czy na czczo?
Na czczo hmmmm teściowa też mi mówi ,że to dużo ,ale ani gruba nie jestem nawet przytyłam mniej niż w poprzednim miesiącu a podobno z cukrem waga się wiąże eee nie wiem powiedziała ,że mieszczę się w normie :ico_noniewiem:
ojej, a co się stało?
Wiesz jak większośc kobiet narzeka na teściowe to ja mam matkę ,która przekłada dobro innych nad dobro własnej córki zawsze byłam na boku .Zadzwoniła do mnie w wigilię i zaprosiła mnie na nią bez mojego męża tylko ja i synek (jestem z mężem od 12 lat a ona nadal go nie akceptuje i toczy wojny jestem tym baaaardzo zmęczona)Powiedziałam jej ,że mam swoją rodzinę i nigdzie bez męża w wigilię się nie ruszam bo go samego nie zostawię !!!Bezczelna jak mogła wogóle mi proponować takie święta!Pokrzyczałyśmy na siebie powiedziałam jej "wiesz co życzę Ci miłych Świąt" i odłożyłam słuchawkę po czym rozwyłam się na dobre stresa mi sprezentowała i "brzuch" mnie kopał całą noc aż bolało no i z emocji nie umiałam zasnąć....

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

25 gru 2010, 23:14

@gniecha, na czczo powinnas mieć do 90 mg.Tak mi mówił diabetolog w ciąży.Miałam cukrzycę ciążową.A ty masz cuklrzycę?

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

25 gru 2010, 23:24

na czczo powinnas mieć do 90 mg.Tak mi mówił diabetolog w ciąży.Miałam cukrzycę ciążową.A ty masz cuklrzycę?
u mnie nie moze przekraczac 100 mg a więc zależy od diabetologa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość