Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 gru 2010, 02:54

Blanka, z plcia jest tak, ze jesli widac moszne to wiadomo, ze chlopiec, a jesli jej nei widac to diabli wiedza, bo jajeczka moga na koniec wyskoczyc, bo sie chowaja w podbrzuszu-my tak mielismy w poprzedniej ciazy, ze 3 lekarzy nam powiedzialo, ze to dziewuszka, bo raz na usg genetycznym, ktore kupe kasy kosztowalo, pozniej w szpitalu juk ok 35tc bo moj gin podejzewal malowodzie, wiec mialam tez usg i na koniec jak mnie w innym szpitalu do porodu przyjmowali-na 9h przed tym jak sie gabriel urodzil wciaz jajeczka byly schowane i byl dziewczynka :ico_haha_01: to byl szok jak sie urodzil chlopiec :ico_oczko: teraz mam wyrazne zdjecie "buleczki" wiec jestem nieco ufniejsza, choc i tak biore pod uwage, ze moga jej jajka wyrosnac znienacka :ico_haha_01:
a co do reszty to sie zgodze-nie ma nic gorszego niz taki niezetelny, niezdecydowany lekarz

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 gru 2010, 10:35

Blanka26 :ico_pocieszyciel: oj pewnie zmieniaj tego lekarza wiatrem podszytego!!! To nieprofesjonalne mowic ze jest sie zmeczonym i zmieniac zdanie co chwile :ico_zly: A ze placisz mu kupe kasy to masz prawo wymagac najlepszej opieki!!! Powodzenia z nowym giniem!!! :-D

[ Dodano: 2010-12-24, 09:40 ]
A ja musze warzywka na salatke pokroic i ogarnac kuchnie(a urzedowal tam moj facet przez 3 ostatnie dni -zrobil mase pysznosci ale i nieziemski balagan np maslo nawet na kurkach od zlewu ,maggi rozlane po calym boku lodowki, i inne niezidentyfikowane fragmenty jedzenia na uchwytach do szafek i czajniku :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_szoking: ) A i tak bym go nie zamienila na zadnego innego :-D

[ Dodano: 2010-12-24, 09:55 ]
Kochane :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Wesolych Swiat!!!

http://www.123greetings.com/send/view/1 ... 0849115306

[ Dodano: 2010-12-24, 10:52 ]
I moj ulubiony Swiateczny utworek!!!
http://www.youtube.com/watch?v=bsuXbkrA_AQ

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

24 gru 2010, 12:28

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów z przyjaciółmi nie było dość!Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku :)

......................._/|_
......................>,\"<
......._/|_
. .....>,"<
....,,, ★................_/|_
...★............★....>,"< ★
....._/|_★......★ * ˚ ˚ ˛ *˚ ˚
....>,"< ★...★...★* __Π___
˛ *__Π ___*。* ˚ ˚ /______/~\ 。
*/______/~\˛ ˚ |田田 |門| ˚
|田田 |門| ˚

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

24 gru 2010, 15:22

Blanka26, to masakra z tym lekarzem... Zmieniaj na innego, nie ma co. Ale mój i tak jest lepszy, bo byłam u niego prywatnie to tylko mi szyjkę zbadał, co trwało mniej niż 5 min, nie robił usg i skasował 90 zł :ico_haha_01: Tak się ceni...
teraz mam wyrazne zdjecie "buleczki" wiec jestem nieco ufniejsza, choc i tak biore pod uwage, ze moga jej jajka wyrosnac znienacka :ico_haha_01:
hehehe :ico_haha_01: :ico_haha_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 gru 2010, 21:27

dziewczyny :ico_ciezarowka: zycze Wam Wesolych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku!!!

Sasiad zablokowal neta a w domu juz nie mam dlatego nie zagladam do Was, ale myslami jestem caly czas z Wami :-D

[ Dodano: 2010-12-24, 20:38 ]
Blanka26, wspolczuja takiego tragicznego gina :ico_olaboga: masakra jakas z tego kolesia
serniczka, witaj... wpisalam Cie juz na 1 strone do wszystkich pozostalych :ico_ciezarowka:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

24 gru 2010, 23:56

Dziewczyny Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

25 gru 2010, 12:03

Wszystkiego najlepszego mamuski ;)) zdrowych i spokojnych swiat w rodzinnym gronie ;))

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

26 gru 2010, 16:18

Chyba przez te święta przytyje jak nic :ico_haha_01: nic nie robię tylko śpię i jem i tak w kółko :-D rozleniwiłam się...a u was jak tam ? :ico_haha_02:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

27 gru 2010, 09:46

Dzien dobry!!!
Swieta Swieta i ...po Swietach!!! U nas jest o tyle dobrze ze mamy jesczcze 2 dni wolnego -takie prawo!!! Zreszta ja i tak na zwolnieniu lekarskim jestem ale jak sobie pomysle ze musze tam wrocic.... :587: :587: :587:
No nic jakos to bedzie bo to juz niedlugo!!! Poza tym chyba wiedza juz ze mam ich gdzies...prezenty nie dojechaly na czas -smsow tez zadnych z zyczeniami nie wysylalam -totalna olewka!!! Dam jakos rade!!!!

[ Dodano: 2010-12-27, 08:50 ]
A obzarta jestem strasznie ...bo ja uwielbiam pierogi a ze one sie czesto nie pojawiaja to jem na zapas :-D - w domu juz wszystkie zjedzone-a u psiapsioly wczoraj 12przy jednym posiedzeniu machnelam !!! Pycha!!!

[ Dodano: 2010-12-27, 08:52 ]
Oj...i jeszcze sie pochwale bo synus juz dostal pare prezencikowod moich znajomych -taka zabke i inne pajacyki do wozeczka zawieszane, super welniany/jeansowy w kolorze pajacyk z kapturkiem i...oryginalne buciki ...addidas :-D takie maciupkie!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

27 gru 2010, 10:29

ja tez przez te swieta sie obzeralam ;/ a waga caly czas idzie do góry ;/ moje malenstwo tez dostalo paczuszke pod choinka sliczny kocyk , grzechotke, pieluszki tetrowe i kolorowe oraz butelko z aventu ;p i tak bym musiala kiedys to kupic a tak to juz bedzie ;) przedwczoraj jak bylismy w kosciele to sie poslizgnelam i podkosiłam mojego K. ale naszczescie na kolanku wyladowałam i na pupie nozka mnie bolala wieczorkiem ale naszczescie moj K skonczył fizjoterapie a teraz studiuje osteopaatie a wiec szybko sobie z tym poradzil ;) u nas coraz zimniej a na drogach jeden lud :ico_olaboga: trzeba naprawde uwazac ...
juz nie moge sie doczekac nastepnej wizyty teraz 4 stycznia juz bedzie wiadomo dokladniej plec ;))

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość