anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

28 gru 2010, 10:37

graz1974, ale włoski Asia ma piękne :ico_brawa_01: ja Ciebie podziwiam ja nie wiem jak dałabym rade z 2 maluchami, jak patrze na moją i pomyśle że teraz miałabym noworodka :ico_olaboga: :ico_olaboga:

no ale dzisiaj nocka znośna, mała płakała 3 razy ale tylko raz mąż ja wziął na ręce, tak strasznie ryczała ja poszłam siku a jak wróciłam ona spała aż zaglądałam do łóżeczka czy mąż jej nic nie zrobił że tak szybko się uspokoiła :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
(dopasowała kształt :ico_szoking: ) do ślimaka
moja woli drewniamymi rzucać, syn ją nauczył :ico_noniewiem:
ale fajne jest to że zajmuje się lalkami, ostatnio wyjełam jej butelke ze smoczkiem to daje lali am :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

28 gru 2010, 13:53

Na początek parę fotek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Życzę dużo zdrowia dla wszystkich chorych dzieciaczków, oby przeziębienia szybko minęły :ico_sorki:

Dla Zuzi, która kończy roczek życzę duuużo duuużo siły, aby rączka jak najszybciej wyzdrowiała, wielu powodów do radości. :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: A dla Rybki dużo sił i samozaparcia, domyślam sie jak musi Ci być trudno, ale mam nadzieje że najgorsze już za Tobą :ico_sorki: :ico_sorki:

anetka607, śliczne zdjęcia, wiele razy powtarzałam że Klara jest bardzo mądrą dziewczynką i myślę że jeszcze nie raz nas wszystkich zaskoczy :ico_brawa_01:
graz1974, super fotki i filmiki, dzieciaczki masz słodkie. Fajnie ze urodzinki sie udały :ico_brawa_01:
Helen, piękne z was dziewczyny, a córcia coraz bardziej do Ciebie podobna :ico_haha_01:
inia1985, mam nadzieje, ze Wiki szybko przejdzie katar i będziecie mogli pobawić sie na Sylwestrze :ico_sorki:


U nas święta minęły bardzo fajnie. Mieliśmy prawdziwego Mikołaja (tzn mój tata sie przebrał), było cudnie, nawet moja babcia sie śmiała. Ale najważniejsze to - ani Justynka ani maja się go nie bały :ico_brawa_01: Dziewczynki były bardzo grzeczne, nawet trochę się razem bawiły, choć maja w dalszym ciągu trochę sie Justysi bała, np nie chciała wziąć klocka który jej podawała. No ale cóż to taki wiek....
Na drugi dzień świąt poszliśmy do teściów i też było super, Justynka wytuliła kota, a on cierpliwie to znosił.
Niestety u nas też nie obeszło się bez guza :ico_noniewiem:
Justysia zachwycona prezentami, ale chyba najbardziej samochodem, tak sie cieszy gdy ją na nim wozimy, sama też próbuje się odpychać :ico_brawa_01:
Szkoda tylko ze święta tak szybko minęły :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

28 gru 2010, 13:55

Wpadam zlozyc najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe dla Zuzi :ico_prezent: Oby nie musiala juz byc meczona zadnymi operacjami :ico_sorki: Duzo zdrowka i usmiechu dla niej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sama tez stawiam maly torcik urodzinowy :ico_oczko: :ico_tort: Kolejny roczek minal, a ja wciaz mloda :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

28 gru 2010, 14:11

Helen, wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i dużo satysfakcji z bycia mamą :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

28 gru 2010, 15:20

Helen,Zuziu STO LAT!!!

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

28 gru 2010, 15:23

:ico_tort: :ico_tort: dla jubilatek i jubilatow :ico_brawa_01:
zdrowka dla chorych :ico_sorki:
nie pamietam co komu odpisac :ico_wstydzioch:
mam malo czasu na forum akos postatnio :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

28 gru 2010, 17:28

ale fajne jest to że zajmuje się lalkami, ostatnio wyjełam jej butelke ze smoczkiem to daje lali am :ico_brawa_01:
więc może nie było by tak źle, jakbyś miała teraz noworodka :ico_oczko: Klara by Ci na pewno pomogła :-D

Shiva, zdjęcia super :-D Widać, że udane święta za Wami :ico_brawa_01: Ja też nie mogę narzekać, szkoda tylko że chorobą się skończyły. Wiki dziś znów ma cały dzień gorączkę i doszedł jeszcze szczekający kaszel... Jutro idziemy do lekarza, bo dziś nasza lekarka miała jeszcze wolne, ja też coraz gorzej się czuję, także Sylwester raczej w łóżku spędzimy :ico_noniewiem:

Helen, Wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Wiele radości z bycia mamą, jak najmniej nieporozumień z mężem (a najlepiej to wcale) i przede wszystkim zdrowia :ico_sorki:
zdrowka dla chorych :ico_sorki:
dziękujemy

Zuzieńko dla Ciebie dużo, dużo, dużo zdrowia i sił, uśmiechu co nie miara, słodyczy, super zabawek i pociechy z Andrzejka :ico_oczko: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

28 gru 2010, 21:08

Dziekuje wszystkim za zyczenia :ico_buziaczki_big: maz postaral sie dzisiaj o mily dzien dla mnie, dostalam kwiaty, wybralismy sie na kolacje do restauracji...
A teraz mysle juz o urodzinach Kiarcika :-) i jak zwykle musza byc jakies komplikacje, bo jednym pasowaloby bardziej, gdybysmy swietowali w piatek, czyli w urodziny Kiary, innym w sobote, bo piatek to dzien pracujacy... cos musimy ustalic.

Shiva, Sliczne zdjecia i Wy na nich :ico_brawa_01:
ja też coraz gorzej się czuję, także Sylwester raczej w łóżku spędzimy
obys szybko wrocila do zdrowka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

28 gru 2010, 21:39

Helen, super, że tak miło spędziliście dzisiejszy dzień :ico_brawa_01: Ja bym zrobiła chyba w sobotę, Kiarze to różnicy nie powinno zrobić :ico_oczko: nam akurat się udało, że urodzinki wypadły w niedzielę :ico_oczko:
obys szybko wrocila do zdrowka :ico_sorki:
och dziękuję, przyda się :ico_sorki:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

29 gru 2010, 10:15

inia1985, zdrowia dziewczyny
bo piatek to dzien pracujacy... cos musimy ustalic.
to masz dylemat, u nas był czwartek ale akurat wszyscy co mieli być (oprócz teścia bo miał daleko, pare schodów do pokanania :ico_puknij: ) to byli
Klara by Ci na pewno pomogła :-D
tak 2 dzidziusie bym nosiła :-D Klara oszalała jak nie na Roberta i Bartka, cały czas tylko ręce i ręce, wczoraj sprzątałam po 22 jak zasneła :ico_olaboga: a do tego woda mi zamarzła :ico_zly: dzisiaj jak nigdy wstala przed 7 i tylko na ręce chciała a ja i rozpalanie w kominku i pies i jeszcze szykowanie się do pracy :ico_olaboga: wkońcu zawołałam teściową aby chwile ja potrzymała abym się ubrała a ona w taki chisteryczny płacz wpadła, masakra wiec ubierałam się z Klarą przyczepioną do nogi :ico_olaboga: a do tego pracuje do godz 17 aby w przyszłym tyg mieć wolne, jedyny polus że jak ide do mamy po Klare to obiadek na mnie ciepły czeka :ico_brawa_01: dzisiaj lasagne już nie moge sie doczekać, mama w domu tez sama więc gotuje co lubi a nie pod ojca i brata

Helen, spóźnione wszystkiego najlepszego :ico_tort: ale mąż super prezent ci zrobił

Shiva, ale Justynka słodka :ico_brawa_01: a jak kotka tuli, super :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość