Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

28 gru 2010, 10:31

cZeść.
jak wam kilogramy ida do przodu?? ja ..no 1,5 w przód ..jak nic
ja tak samo niestety.... :ico_wstydzioch: ale musze trochę zacząć sie ograniczac bo jak tego nie zrobie to potem będzie ciężko :ico_oczko: w pierwszej ciąży przytyłam 16 kg , ale udało mi sie wszystko zrzucić w rok!!!!! Tylko, ze miałam to szczęście bo urodziłam w marcu no i przez lato to nie chce sie tak jesć a teraz to będzie lipiec/sierpień a zaraz potem jesien i zima i długie wieczory a co z tym sie wiąże wiadomo.... :ico_oczko:
A co do imion to ja jestem na 95% przekonana , że będzie to drugi chłopiec i ma byc Wojtuś. Jeżeli byłaby to dziewczynka to myslałam o Milence.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

28 gru 2010, 11:04

a mi bateria w wadze padła wiec nie wiem ile mam do przodu-dzis bede u mamy to sie zwaze bo sama jestem ciekawa. Natomiast w przeciwieństwie do poprzedniej ciąży zaczyna mi wywalać brzuchol :ico_szoking: Wiedziałam że będzie szybciej ale żeby aż tak :ico_szoking: Poprzednio jeszcze w 5 miesiącu chodziłam w normalnych rzeczach a teraz momentami już rozpinam jeansy bo mnie uwierają. Poza tym czuję sięnadal nieciekawie co też jest odmianą po Kubusiu- dobrze że M zajmuje się Kubą bo inaczej nie wiem jak dałabym radę. Z Kubą w ciązy przytyłam tak jak Zirafka 16kg i 12 zeszło mi zaraz jak urodził się Mały chociaż ważył 3170g. Te4raz obawiam się że dobiorę sporo więcej tym bardziej że jem dość dużo :ico_wstydzioch: My co do imiopn nie mamy żadnych koncepcji: poczekamy aż zobaczymy co ma dzidziol między nóżkami

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

28 gru 2010, 13:19

Dzień dobry. Co do wagi to u mnie spadła o 1kg. Nie mam pojęcia czemu, nie wymiotuje i jem normalnie. Pewnie to się jeszcze unormuje. Jedyne co mi się zmienia to piersi... takie jakby spuchnięte heh. Zawsze miałam małe piersi, takie na dłoń, a teraz już się w dłoni dawno nie mieszczą. Śmieszne uczucie. Brzuszek jaki płaski był taki jest, nic nie widać na razie.
A co do imion to jakoś tak przeczuwamy, że to będzie chłopiec - Alanek. :ico_haha_01:

Mdłości mam, chociaż bardziej od mdłości to jakaś taka słaba jestem. Męczy to. Czasem wstać nie mogę, świat mi wiruje. Ale nie mam tak codziennie. No i spać to mi się chce bardzo. Tak w ciągu dnia to pół biedy bo zawsze są jakieś zajęcia, ale godzina 18, 19 to ja już odlatuje heh jak dzidzia po wieczorynce :ico_spanko:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

28 gru 2010, 15:02

teraz momentami już rozpinam jeansy bo mnie uwierają.

to tak jak ja hahaha a chodziłam w pirwszej ciązy podobnie jak ty do 5 miesiąca w zwykłych ciuchach.
ważył 3170g
a mój Kuba 3160 :-D
Poza tym czuję sięnadal nieciekawie
uf nie wspomne o sobie ... dzisiaj jeszcze nic nie zjadłam bo jak zaczęłam jeść sniadanie w pracy to od razu mnie do kibla wydarło bleeee....

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

28 gru 2010, 19:13

ha - ja chodze spokojnie w spodniach - nosze niskie .. bruch tez wywaliło :-D . a mój hubert wazył 4150 i 60 cm - zrzuciłam więcej niz przytyłam ( 28 około) w 8 m-cy .. wiec nie jest źle. ja i tak sie ciesze , bo z hubertem to na tym etapie miałm juz 5 wrzucone ... taaaa - ale papierosy odtsawione i tylko 1,5 ..wiec uznaje za dobry wynik :-D

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

sierpien

29 gru 2010, 00:47

witam tosia i gratuluję :ico_haha_02:

lipcówka 2009
haa gratuluje....
Ja termin mam na 11 sierpnia az sie boje:D


[ Dodano: 2010-12-28, 23:48 ]
hej dziewczyny, Ja sie boje strasznie termin 11 sierpnia;)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

29 gru 2010, 09:10

Cześć laski.
ale papierosy odtsawione

ja tez czasami podpalałam iale teraz oczywiście juz nie z tym, że od pewnego czasu mnie całkowicie odrzuciło od cygarków i juz wtedy wiedziałam , że jest cos nie tak :ico_oczko:
A tak poza tym to jestem przeziębiona i nie bardzo mam sie czym ratowac, boli mnie gardło i mam okropny katar, musze sie kurowac jakos domowymi sposobami bo w końcu ma sylwestra zostane sama w domu :ico_oczko: Dobrego dnia. A i wiecie co zauważyłam, że rano nie moge nic jeśc bo mnie p[ociąga, ale za to po południu moge zjeść sporo z tym, że zaraz zaczyna bolec mnie brzuch i musze chwilke poleżec żeby mi przeszo i od nowa moge w siebie pakowac :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-12-29, 08:11 ]
Ja sie boje strasznie termin 11 sierpnia;)
witaj .... i nie bój sie bo jestes z nami i same tez sie boimy :-D :ico_oczko: ale przecież nas to nie ominie co?? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

29 gru 2010, 09:32

martuśka, - no dzień dobry :-D i wszystkim pozostałym !

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

29 gru 2010, 09:59

Cześć martuśka. Ja też mam termin na 11 także będziemy się razem męczyć :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

30 gru 2010, 10:30

Ja też mam termin na 11 także będziemy się razem męczyć

e tam męczyć :-D zaraz zapomnicie o bólu i tych wszystkich dolegliwościach jak tylko zobaczycie malutkie szczęście.
U nas zima zima zima, a mi sie chce cały czas jeśc i jestem jakas taką ociężała. A i powiem wam, że jak np kaszlę albo kicham to strasznie kłóje mnie w lewym boku na samym dole ... co to może być?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość