Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 gru 2010, 23:35

No tak nie u każdego, ale ileś tam zawsze się ściągnie :ico_noniewiem: osobiście nie znam żadnej kobiety, której taki flak by został jak tuż po urodzeniu...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

28 gru 2010, 01:24

No tak nie u każdego, ale ileś tam zawsze się ściągnie :ico_noniewiem: osobiście nie znam żadnej kobiety, której taki flak by został jak tuż po urodzeniu...
ja mam znajomą i jej brzuch wygląda tak jakby była hmm w 7-8 miesiącu, a jej córka właśnie skończyła 3 lata, więc trochę czasu minęło.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 gru 2010, 01:38

ojej... strasznie współczuję :( kobiety jednak wiele poświęcają ze swojej strony dla dzieci.

Może coś innego jeszcze wpłynęło, że skóra się nie ściągnęła? Jakies zaburzenie hormonów nie wiem sama... Biedna kobitka :( Mam nadzieję tylko, że nie robi z tego kompleksów, bo to rujnuje najbardziej :(

[ Dodano: 2010-12-28, 00:44 ]
Ja osobiście byłam strasznie poganiana żeby się ściągnąć.
Nietaktowne, ale facet mi mówił, że "takiej" mnie nie brał i że życzy sobie "figurnej" jaką byłam :/ ćwiczyłam, smarowałam żeby znikło. Ale prawda jest taka, że predyspozycje trzeba mieć...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

28 gru 2010, 21:36

Mam nadzieję tylko, że nie robi z tego kompleksów, bo to rujnuje najbardziej :(
nie jestem z nią aż tak blisko żeby pytać. Ona od niedawna mieszka u mnie w klatce, i wiem że po pewnym czasie starsze sąsiadki pytały się jej za ile rodzi...

że życzy sobie "figurnej" jaką byłam :/ .
a że tak zapytam, czy on też wygląda jak przed slubem?

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 gru 2010, 21:45

Matko chyba nie ma gorzej dla kobiety usłyszeć kiedy rodzi, kiedy ta w ciąży nie jest... :ico_noniewiem:

A co do tego człowieka, to teraz juz może sobie wyglądać jak chce, ja już z nim nie jestem...
Ale nie był to jakiś wyrzeźbiony kulturysta, natomiast zależało mu mieć "zadbaną" toteż 2 miesiące po porodzie chciał bym nie miała ani tłuszczyku na udach, ani brzucha.. Puste to takie podejście :/ a do szpitala chciał mi przynieść przedciążowe dżińsy :ico_haha_01:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

28 gru 2010, 22:01

moja siostre tez czesto pytali czy w ciazy jest, bo byla chuda a taki wielki brzuch miala, ale to nie po porodzie tylko jak brala duphaston przez kilka miesiecy. Wygladala koszmarnie...jak na kobiete w 7 miesiacu ciazy...a to takie przykre jak sie jednak w ciazy nie jest...co innego miec tam dzidzie a co innego tluszczyk czy moze wode czy cos...
Niestety to tez jest kwestia genetyczna...po prostu czasem sie ma tendencje do odkladania sie tluszczu na brzuchu tylko.

Alineczqa moj znajomy sie wlasnie rozwodzi z zona, bo ona przytyla po slubie i juz nie miesci sie w jego standardach !! :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 gru 2010, 23:45

Nie no my nie z tego powdu się rozeszliśmy. Hmm pod koniec związku to już tak wychudłam, że marudził, że o kości się obija :ico_puknij:

Szkoda słów na takich... A mówią,że to my kobiety wymagamy od faceta żeby był i taki i taki, a sami.... wzrokowcy próżni

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

29 gru 2010, 00:00

oj tak...niby lubia jak kobiety nie sa wychudzone, a jak co do czego przychodzi to za wieszakami sie ogldaja...przez to cale rzesze kobiet w ED popada...
niektorym nie dogodzisz nigdy...zreszta nawet nie warto probowac jesli tylko o wyglad im chodzi...

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

29 gru 2010, 15:34

mój mąż jest chyba jakimś odmieńcem, bo cieszy się, że mi tyłek rośnie :ico_haha_01: ja już mniej :ico_noniewiem: on jest wielbicielem figur typu Jenifer Lopez czy Beyoncey :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 gru 2010, 15:36

Mój też się cieszy...
No ja w sumie nie mam nic przeciwko, bo starsznie wyschnięta byłam.
Najbardziej mi cycków będzie żal, a one pierwsze padają :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość