Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 gru 2010, 10:05

zubelek, Alineczq piękne zdjęcia brzuszków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

stawiam :ico_tort: za donoszoną ciążę. Ja tak za dwa tygodnie mogę rodzić, wcześniej to nie, bo jeszcze muszę fachowców na budowie z kilkoma rzeczami przypilnować, bo na chłopa to nie ma co liczyć - jemu wszystko jedno gdzie jaki kolor ścian cz kafelków :ico_oczko:
No ale u mnie jeszcze żadnych objawów nie widać.

buzok poród w 37 tygodniu jest już bezpieczny, chociaż za donoszoną ciążę uważa się skończone 37 tygodni. Także jakby co nic już małemu nie będzie, a teraz nikt już Ci żadnych leków na wstrzymanie porodu nie poda, także jak się zacznie to urodzisz.

Kurcze Bartek od wczoraj wieczór ma prawie 38 stopni temperatury, ale nic poza tym mu się nie dzieje, normalnie się bawi i nawet nie marudzi :ico_noniewiem: diabli wiedzą od czego to, bo zęby już mu wszystkie wyszły. Zobaczmy czy coś mu się rozwinie, jakby co to jutro przejdziemy się do lekarza.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 gru 2010, 11:19

gaga22, może to taka trzydniówka, choć w sumie temp. za mała...
\Cholera wie, teraz wirusy tak wymutowały nigdy nie wiadomo co się czepnęło człowieka.

Oj z tymi kolorami to tak, jak sama nie dopilnujesz to będie klapa...Ja pamiętam jak urządzaliśmy dom z Wanesski ojcem. Powiedziałąm jakie chce kolory... przyjeżdżam... a to wszystko zepchnięte w jedno pomieszczenie - salon z kuchnią połączony (ciemny fiolet, czerwień mocno nasycona i taki rumiankowy żółty, do tego ciemne wiśniowe rolety w oknach, myślałam, że zemdleję :ico_haha_01: Musiałam kombinować do salonu dodatki, żeby jakoś połączyć te kolory że niby to z zamysłem takim hehe. Także jedź i pilnuj, bo potem to już nic nie zrobisz. Zresztą to jest taka ogromna frajda robić takie rzeczy :)) Zazdroszczę Ci białą zazdrością :-) super :ico_brawa_01:

Ja się dziś wściekłam. Kurde te chłopy jak dzieci!!!!!!!!!!! Chciałam sowjemu kupić na gwiazdkę czytnik e-booków, on uwielbia czytać i szkoda mi było, że w ten komp się lampi, bo to przecież póki ze 300 stron przeczytasz, to oczy bolą od wpatrywania się i światła od monitora. A taki czytnik ma efekt białej kartki. Czyli nie świeci mu z ekranu. No to chciałam dać mu to na gwiazdkę. On się uparł na grę Star Crafta tego... Broniłam się broniłam, no ale kupiłam i co??? Przesiaduje nad nią w każdej wolnej chwili, no ale jakoś tam o co poproszę to zrobi. Adziś to przegiął bo do 7 rano napieprzał w to :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Teraz będzie spał do 16 i marudził, że chodzimy i hałasujemy nosz kurrrr
Wcale nie mam zamiaru chodzić na paluszkach :ico_nienie:
Nie mam zamiaru wcale

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 gru 2010, 11:41

Alineczq masz rację chłopy to wielkie dzieci, mój wczoraj poszedł o 20 na dwa piwa ze swoim kolegą ze szkoły i jednocześnie moim kolegą z pracy, a wrócił gdzieś po 2 i dzisiaj dogorywa. Też będzie spał do 16 :ico_zly:
Mój z kolei gra w jakieś gry on line i też codziennie siedzi po nocach.

A Bartek ma trudności z przełykaniem, musiałam mu zrobić kaszę na śniadanie, bo kanapka z wędliną mu nie wchodziła i naciągało go na wymioty. Także po południu przejdę się z nim do lekarza, bo jutro sylwester, potem nowy rok i jakby co nie będę z nim latać na pogotowie.

A co do fachowców to popisałam im na opakowaniach gdzie jaka farba idzie, ale i tak mam zamiar codziennie podjechać i sprawdzić co wyrabiają. Chociaż jak na razie nie mogę zbytnio na nich narzekać, robią u nas od pierwszego ruszenia łyżką koparki i jest ok. Oby tak dalej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 gru 2010, 11:49

To pogratulować fachowców. Tamten to jeździł pilnować, ale sprawę z kolorami sam oobiście zawalił, bo resztę fachowcy dobrze robili.

Z tymi piwami to też różne sprawy.. Mój też poszedł na godzinkę jakoś i wrócił po 6 bodajże ledwo ciepły. Ale jak nie nadużywa, to ja nie widzę większego problemu. Zwłaszcza, że jak sobie popije, to jest grzeczny, od razu idzie spać, a rano tylko wody poprosi.

Z młodym przejdź się, żebyś w razie czego jakieś leki miała albo wiedziała jak masz postępować. Święta są także niewiadomo...
Właśnie na innym wątku dziewczyna pisała, że młody od rana wymiotuje i ma biegunkę

Aha i za donoszone ciąże :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Gaga mamy ten sam termin?

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 gru 2010, 11:54

Gaga mamy ten sam termin?
wychodzi na to, że tak - 20 stycznia, ale Ty pewnie pierwsza urodzisz.
Gratulacje za donoszoną ciążę :ico_brawa_01:
Z tymi piwami to też różne sprawy.. Mój też poszedł na godzinkę jakoś i wrócił po 6 bodajże ledwo ciepły. Ale jak nie nadużywa, to ja nie widzę większego problemu. Zwłaszcza, że jak sobie popije, to jest grzeczny, od razu idzie spać, a rano tylko wody poprosi.
u mnie to samo, raz na ruski rok coś wypije, tylko po co mówi, że na dwa piwa idzie :ico_puknij: jakbym naszego wspólnego kolegi nie znała. Z nim nie da się trochę wypić.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 gru 2010, 11:56

To chyba taka powszechna nazwa na 2 piwa. No bo na jedno nie nabierze, a dwa to już inaczej brzmi hehe

Ja też mu mówię, że jest moim drugim :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 gru 2010, 11:59

No tak, bo na jedno to nie warto z domu wychodzić :-D

[ Dodano: 2010-12-30, 11:03 ]
zmykam, bo Bartek chce się bawić autkami

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 gru 2010, 12:04

Dokładnie :-D

Mam nadzieję (co dotyczy porodu), że jednak ze 2 dni przenoszę. Chociaż dookoła wszyscy mówią,że brzuszek się obniżył.

Ciekawe jaka kolejność wyjdzie w styczniówkach.. No Agnieszka zaczęła, ale to była wyjątkowa sytuacja.
Ciekawe ciekawe.
Obstawiam Madziorkę, bo na poprzednim wspólnym terminie była ostatnia hehe Idąc za przysłowiem.. :ico_haha_02:

_nika_
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 10 lis 2010, 13:13

30 gru 2010, 12:41

hej dziewczyny :)
ale śliczne brzusia :)

ja tez mam termin na 20 stycznia, ale 4 idę do gina sprawdzimy czy się obrucił a jak nie to ustalimy termin cesarki

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 gru 2010, 12:45

Nika trzymam kciuki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość