emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 gru 2010, 13:34

Mój kociak-Rysio (ten siwy) rozebrał mi dzisiaj pół choinki :ico_szoking: zaczepił się łapą o lampki (ciągle grzebie mi przy tej choince) i biegł z nimi przez pół pokoju, a za nim oprócz lampek i łańcuchy pobiegły :ico_oczko:
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

30 gru 2010, 13:37

a co dla synka kupiłaś?
w sumie to mam juz wyprawke na pierwsze tygodnie......kilka par pajacy ,body, dzinsy ogrodniczki i koszulki z krótkim rękawem .sporo rzeczy kupiłam nowiutkich w second handzie ...... :ico_oczko:
markotka, ale ten kocur musiał smiesznie wyglądac z łancuchami :-D
aniawlkp86, zazdroszcze pogaduch z kumpela :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

30 gru 2010, 13:53

odkąd ubrałam choinkę, to ciągle przy niej grzebie :ico_haha_01: w ubiegłym roku tak bardzo się nią nie interesował, myślałam, że w tym roku tym bardziej nie będzie, bo starszy przecież jest, a tu proszę :-D

Zoola ja mam 5szt. body, 2 szt. na długi rękaw i 3szt. na krótki, trzeba powoli zacząć resztę kupować :-D zastanawiam się tylko czy dużo cieplejszych ubranek kupować, czy więcej letnich, bo w sumie nie wiadomo jaka pogoda będzie w czerwcu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-12-30, 12:54 ]
a jakie rozmiary kupujesz?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 gru 2010, 14:01

markotka dobry twój kot a choinka się nie przewróciła?

zoola27 koleżanka też w ciąży z 3 dzidziusiem,zaraziła się ode mnie :-D :-D

emilia7895 co u ciebie?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

30 gru 2010, 14:02

markotka, ja kupuje rozmiar 62 :ico_oczko: , rozmiaru 56 sie nie opłaca bo nie wiadomo czy dzidzius sie dłuzszy nie uradzi a jak co to zawsze mozna wywinac rekawki :ico_oczko:
a jak odziez angielska to rozmiar 0-3 miesiące :ico_oczko:
z doswiadczenia wiem z nie opłaca sie duzo kupowac z długim rekawem......moja córa z 23 maja.....w szpitalu była w kaftaniku i pajacu pozniej w domu przez tydzien chyba tez az ja rozebtałam do samego pajaca a pozniej juz pieluszki bo było za cieplo i dostawała potówek!!!
na pewno warto zaopatrzyc sie w jakis sweterek badz bluze miałam 3 sztuki dla tuski i jak było chłodno to na krótki rekaw zakładałam. :ico_oczko: ....pamietam ze rewelacyjnie sparawdziły sie rampersy z krótkim rekawem
a kaftaniki to z zasadzie tylko do szpitala :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-30, 13:03 ]
zoola27 koleżanka też w ciąży z 3 dzidziusiem,zaraziła się ode mnie :-D :-D
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

30 gru 2010, 14:13

Aniu nie przewrócił, bo choinka w doniczce z korzeniami :ico_oczko:

Zoola te body, które mam mają rozmiar 56 albo właśnie 0-3. Koleżanka, która rodziła na początku grudnia kupiła większość w rozm. 62 i większe i mała się "topiła" w tych ubrankach, więc musiała dokupić 56, mała jak się urodziła miała 52cm. Boję się bardzo, że lato znów będzie takie upalne jak ostatnio :ico_olaboga: my mieszkamy na 4 piętrze, do tego wszystkie okna od południa, gotowaliśmy się normalnie :ico_szoking: chyba jakąś klimatyzację założymy jak znowu tak będzie, bo to nie do wytrzymania na dłuższą metę :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-12-30, 13:14 ]
ło matko, te dziewuchy znowu muzykę włączyły :ico_zly: oszaleję chyba zaraz :ico_zly: jeszcze te dudniące basy :ico_zly:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 gru 2010, 14:18

Hejo juz o ciuszkach rozmawiacie, kurde ja musze przejrzec co tam mam po Filipku i moze cos dokupie.
Wiem juz z doswiadczenia ze nie cierpie kaftaników i koszulek, sa okropne, podwijaja sie pod spiochami :ico_zly:
teraz bede urzywac tylko body, no oczywiscie dopuki pepek nie odpadnie to bede musiala jakies koszulki ubierac.
W sumie tez nie wiem co na maj ubierac bo Filip byl z listopada :ico_noniewiem:

Aniu teraz dopiero widzialam twojego brzusia, fajny jest :-D :ico_brawa_01: musialam go wczesniej przeoczyc :-)

Markotka twoj tez jest uroczy taki zgrabniutki i malutki jeszcze, ale niedlugo dogonisz mezusia :-D
Jakie ty masz dlugie paznokcie :ico_szoking: potrafisz cos nimi zrobic :-D
Bedziesz pozbywac sie tipsow jak urodzisz??? bo ja tak, wiem juz ze nie ma sie takiego czucia jak w swoich krotkich paznokciach i mozna niechcacy malenstwu krzywde zrobic.
Tak sobie mysle na pierwsze 3 miesiace na pewno, a potem zobaczymy.

Koroneczka ciesze sie ze wszystko oki po wizycie, a dzidzius moze szybciej do nas przyjdzie :-)

A to moj brzucholek 23 tydzien :-)

Obrazek

[ Dodano: 2010-12-30, 13:20 ]
Sprawdzalam sobie tez na fotosiku poprzednie zdjecia co dodawalam w ciazy z Filipkiem i mialam juz tam wiekszy brzusio w 23 tygodniu, moze dlatego ze teraz z nizsza waga startowalam a kiedys o 5 kg wiecej mialam.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 gru 2010, 14:22

emilia7895 co u ciebie?
wszystko w porzadku, dzieki

obadek wlasnie sie gotuje, niedlugo bedziemy jesc

ja mam kilka ubranek typowo"dziewczynskich" :ico_oczko: min komplecik, spiszki, czapeczke w rozmiarze 62

dla Marcela tez kupowalam od 62 i byly ok
Boję się bardzo, że lato znów będzie takie upalne jak ostatnio :ico_olaboga: my mieszkamy na 4 piętrze, do tego wszystkie okna od południa, gotowaliśmy się normalnie :ico_szoking: chyba jakąś klimatyzację założymy jak znowu tak będzie, bo to nie do wytrzymania na dłuższą metę :ico_sorki:
skad ja to znam, my mieszkamy na 3 pietrze, na poddaszu, latem mielismy 30 stopni w ktoryms momencie, nawet noca jak bylo chlodniej, wszystko bylo pootwierane to niewiee sie ochlodzilo bo dach strasznie byl nagrzany
kupilismy klimatyzator przenosni i caly czas siedzielismy praktycznie wjednym pokoju bo nie mozna bylo udychac gdzie indziej
w tym roku zalozymy taka zewnetrzna klimatyzacje, bo ja mam dosc takich upaow
wiem, ze to nie jest takie zdrowe, ale coz :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-12-30, 13:26 ]
wiola85, fajnu brzusio, taki zgrabniutki

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

30 gru 2010, 14:26

Wiola śliczny, malutki brzuszek :ico_brawa_01: będę zdejmować paznokcie na pewno, chociażby ze względu na szpital. Jak miałam operację w zeszłym roku, to specjalnie zrobiłam sobie świeże pazury, bo wiedziałam, że później nie dam rady i w szpitalu musiałam dwa zdjąć, bo niby pulsoksymetr (klips na palec) nie wyczuje tętna przez żel :ico_noniewiem: co podobno jest kompletną bzdurą, bo czytałam na forum paznokciowym, że dziewczyny do planowanej cc miały zrobione paznokcie i nikt nic nie mówił. Także chyba mój szpital tylko taki zacofany jest :ico_noniewiem: A jeżeli chodzi o długość to kwestia przyzwyczajenia :ico_oczko:

Dziewczyny a będziecie chciały mieć znieczulenie do porodu? Ja chciałabym ZZO, ale nie wiem czy coś z tego będzie, bo w moim szpitalu nie ma już anestezji, przenieśli do drugiego szpitala i anestezjolog przyjeżdża tylko do cc i operacji, nie ma mowy o znieczuleniu na prośbę :ico_sorki: mojej mamy brat jest anestezjologiem i mam nadzieję, że wybawi mnie z opresji :-D

[ Dodano: 2010-12-30, 13:29 ]
emilia7895, u nas była chyba jeszcze wyższa temperatura :ico_olaboga: a ten klimatyzator przenośny musiał mieć rurę za okno? Takiej normalnej nie będziemy mogli zamontować, bo spółdzielnia nie wyrazi zgody-świeżo remontowany blok :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 gru 2010, 14:48

Wspolczuje tego upalu z okna, ja mam w goscinnym pokoju od poludnia okno a tam najczesciej przebwyamy wiec tez jest bardzo goraco, ale zawsze w sypialni chlodniej bo od zachodu, chociaz latem to i od zachodu jest goraco :ico_oczko:

Markotka powiem ci ze ja nic nie wiem na temat tych znieczulen i jak rodzilam to nikt mnie nie zapytal o cos takiego a ja tez nie mowilam bo niby cos takiego jest dodatkowo platne.
Ale wiem ze podali mi cos dozylnie co niby potem nazwali znieczuleniem, wiesz mnie wcale mniej nie bolalo, tylko czulam sie po tym jak pjana :ico_szoking: taka omamiona i spiaca bylam, wiec teraz bym juz tego nie chciala bo nie moglam sie jakos opamietac, a tu trzeba bylo sie skupic na rodzeniu :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość