_nika_
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 10 lis 2010, 13:13

30 gru 2010, 12:48

Już się pogodziłam z tym i sie tak nie przejmuję.
Chociaż na początku było mi przykro.
Najważniejsze Zeby Karolek był zdrowy

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

30 gru 2010, 12:53

Dziewczyny przyszłam życzyc bezproblemowych i szybkich porodów.
zubelku trzymam kciuki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 gru 2010, 12:53

Grunt to dobre podejście :-)

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

30 gru 2010, 14:04

Hej Mamuśki :)

Alineczkq Cudny ten Twój brzuszek aż się uśmiechnęłam jak doszłam do tego co bokiem stoisz wygląda tak jakbyś sobie piłkę pod bluzkę wsadziła - super! No i spory jest wydaje mi się że dużo większy od mojego! Widzę że też sporo przeszłaś w życiu z facetami a dokładnie z jednym ja nie mam takich doświadczeń ale cieszę się że Tobie udało się wyrwać z takiego toksycznego związku! A Twój K. jest na pewno super facetem bo tylko głupek nie zainteresował by się taką laską jak ty! :) Ja z moim T. nie zawsze się zgadzaliśmy przez te 6 lat bywały okresy kiedy miałam go naprawdę dość i rozstawaliśmy się kilka razy ale zawsze jak już było powiedziane że to koniec to czułam się jakby mi ktoś zabrał pół mnie! To chyba jest miłość co ? Ale teraz od kiedy wiemy że będziemy rodzicami to między nami jest super naprawdę było kilka zgrzytów ale poza tym to całe 9 miesięcy sielanka zero poważniejszych kłótni!

Zubelek Super sesja zdjęciowa i też śliczna piłeczka! Widzę że masz tą ciemną kreskę na brzuszku a mi się nie zrobiła tylko mam te cholerne rozstępy no ale cóż spodziewałam się tego!

Madziorka 1 day to go! Czekamy na informacje że już się zaczęło a może i mały poczeka do nowego roku - kto wie! Trzymam kciuki!

Gratulacje dla wszystkich za donoszone ciąże :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mi jeszcze kilka dni zostało!

Wczoraj byliśmy w tym szpitalu co mam rodzić w Burnley wielki kolos masakra chyba z 15 albo więcej różnych budynków każdy z czymś innym! Po prostu labirynt samego budynku szukaliśmy z 15 min. a potem już jakoś poszło! Teraz już będę wiedzieć którędy jechać jakby się zaczęło! :) No a tak ogólnie to fajnie, wszystko nowe, położne sympatyczne, może nie będzie tak źle! A i co jeszcze chyba zdecyduje się na poród w wodzie! Tu i nas b. go zachwalają i polecają a poza tym tak jak położna mówiła to można robić co się chce jeśli masz ochotę to siedzisz sobie w wodzie jak nie to wychodzisz na łóżko, mają jakieś piłki do ćwiczeń i inne pierdoły! Nie wiem czy tak samo jest w PL pewnie tak!

A co wy myślicie o porodzie w wodzie? Któraś z Was myślała o tym??

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 gru 2010, 14:31

czesc

ja sie na porodowke nie wybieram
poki co Sylwka planuje

Alinka
niezla pileczka!!! nisko sie wydaje. ale ty kwitnaco wygladasz wiec pewnie jeszcze troche ja ponosisz!!!

a ja jestem grudniowka wiec wiesz... na swoim watku juz mnie troche dziewcz wyprzedzilo
z leonem bylam na koncu ale tez mialam termin na ost dzien czerwca
ja taka przejsciowa

i tym razem tez przechodze
i w styczniu urodze

Aga ja b chcialam rodzic w wodzie w UK , ale wtedy wykryli mi bakterie paciorkowca i z tego wzgledu niby odradzali
choc sie potem okazalo ze to nie przeciwskazanie
ale jednak kroplowke musialam miec wiec pewnie dlatego

teraz juz nie mam takiej mozliwosci
a napewno bym probowala

ty tez jak masz mozliwosc to dlaczego nie
zawsze mozesz sie na lozko przeniesc

gaga wspaniale tak planowac kolorki i wlasny dom. tyle radosci!!! korzystaj!!! poki nie rodzisz

znow pospalam
przed 13sta wstalam dopiero
sniadanie wciagnelam

ale mialam sen przerywany
bo lelus bawil sie obok i co jakis czas pytal albo prosil o cos

a teraz zbieramy sie na do sklepu i na sanki zaraz

milego dnia
pa

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 gru 2010, 14:45

aga216, nie dziękuję :-D żeby nie zapeszyć, ale miło, że wpadłaś :)

Aga o porodzie w wodzie więcej mówi mój K. gdzieś nawet wyczytałam szpital gdzie jest to bezpłatne. Chciało by się może, podobno jest łatwiejszy. I przeżycia zapewne nie do opisania. Ja bym poszła, zawsze możesz zmienić decyzję ;)

Madziorka my też na sanki chcieliśmy ale u nas okropnie wieje brrrrrr

Ach Ty rzeczywiście grudniówka i tak, jak poprzednio na ostatni dzień co :-D No to możesz być pierwszą styczniówką, choć niekoniecznie. Na czerwcówkach też było sporo lipcowych porodów.

My zaraz zmykamy po komodę, muszę tylko K. dobudzić :ico_zly:

Aga dzięki za miłe słowa pod moim adresem :) Szczęścia nieraz szukamy całe życie...

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 gru 2010, 14:59

Witajcie. Ja codziennie zaglądam i sobie Was czytam,ale nie zawsze mam ochote cokolwiek napisać, bo jakaś taka zdołowana jstem. Dziś chciałam troszke wstać i poprasować troche ciuszków, bowszystko za mnie robią i mnie to drażni :ico_zly: , uprasowałam 2 kaftaniki i padłm, bo znów skurcze i to takie z kręgosłupa mnie złapały :ico_placzek: . Jutro jade na kontrole KTG i pewnie mnie zostawią, bo tam chyba będę pewniejsza, a w domu to się stresuję niepotrzebnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 gru 2010, 15:09

Buzok trzymam kciuki, żeby było dobrze.

W zupełności Cię rozumiem, że nie zawsze masz ochotę pisać czy w ogóle cokolwiek robić. Informuj nas.
A najlepiej jakbyś dała nr kom albo na priva albo jak...

[ Dodano: 2010-12-30, 16:48 ]
Ależ mnie krzyż napieprza :ico_placzek: nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie w tym roku ;( jeszcze trochę Junior, proszę :ico_sorki:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

30 gru 2010, 18:06

Alineczq, koleżanka z innego forum miała termin na początek stycznia i niestety dziś jej wody odeszły,a tak chciała wytrwać :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 gru 2010, 18:26

Nie nieee ja się nie zgadzam, tym bardziej, że ja mam na koniec stycznia termin!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość