Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

31 gru 2010, 02:58

o porodzie na razie cicho sza w snach hmmm
u mnie też cisza w snach za to zuzia często śni,że urodziłam a Gabi co dzień pyta czy czuję się jakbym rodziła :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 gru 2010, 02:59

też musiałą bym iść spać, ale jako,ś nie chcę.

Co do snów, to Krzysiek wczoraj śnił, że urodziłam , a on mleka skosztował i było bardzo smaczne :-D
na co ja mu mówię, że jak chce to może skosztować nie tylko we śnie :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

31 gru 2010, 03:01

że jak chce to może skosztować nie tylko we śnie :-D
:ico_haha_01:
z przeciwciałami takie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-12-31, 02:01 ]
będzie podtrzymywał laktację w razie co :ico_haha_01:

ok dobranoc!!!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 gru 2010, 03:02

Ależ słodkie takie zainteresowanie córeczek :ico_brawa_01:
Wanesska chyba za mała żeby pytać, ale dzielnie odkłada ciuszki dla braciszka i co chwila narzeka, że ją brzuszek boli bo dzidiza ją kopie :D
a jak ja minę zmajstruję, jak mnie coś ukłuje, to podbiega pocieszać. Ojejj dzidiza kopie, boli? wtedy pogłaszcze, pocałuje brzuszek i mówi "juz nie boli na pewno" :-D urocze

[ Dodano: 2010-12-31, 02:04 ]
No słodkie ponoć jest nasze mleczko :)

Jakby był problem z karmieniem czy "przebiciem" sutka to na pewno posłuży pomocą hehe

[ Dodano: 2010-12-31, 02:06 ]
Madziorka brawa za 40 tygodni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

31 gru 2010, 10:28

madziorka za pierwszym razem przy porodzie niket o szkołę rodzenia nie pytał,ale to było prawie 11 lat temu,a teraz albomusiałąm mieć szkołę rodzenia ukończoną żeby mieć męża albo wpis ordynatora do karty ciaży,ze wyraża zgodę.Więc trochę przed porodem pojechałam i mi zrobił wpis bez problemów :)

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

31 gru 2010, 14:13

Hej Dziewczynki :)

Ale żeście się rozpisały wczoraj wieczorem wchodziłam to było na 200 stronie a dziś rano patrze już 205 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Wy to spać chyba nie możecie! Ja ogólnie też późno spać chodzę ale wczoraj padłam jak kawka o 22 już chrapałam! :ico_haha_01:

Z tego co wyczytałam to pisałyście gdzie która spędza sylwestra my w tym roku w domku zostajemy jakoś nikt nie zaprosił a i my też nikogo nie chcieliśmy u nas! A poza tym to wszyscy nasi najlepsi znajomi do PL pojechali na święta a z innymi to jakoś nie uśmiecha mi się siedzieć Sylwka - aby tylko nie być samemu! Dla mnie to nawet lepiej nie będę musiała się krępować i w dresikach przed tv sobie posiedzimy! Mam w planach zrobić sałatkę z kurczakiem i ananasem, jajeczka z pieczarkami dla mojego T. bo on uwielbia jajka pod każdą postacią i kurczaka całego chcę upiec w piwie z farszem z warzywkami i ziemniaczki pieczone do tego! Zrobimy sobie romantyczną kolację przy świecach i tez będzie cudnie! Mój brat zostaje w domu w PL tak że przez Skype się połączymy i może przez monitor sobie popijemy razem tzn. mój T. ja przy soczku zostanę!
Wszyscy mi mówią że jak kieliszek szampana wypiję o 12 to mi nic nie będzie ale ja jakoś nie mogę, przeczytałam gdzieś że nawet najmniejsza porcja alkoholu przechodzi przez łożysko i nie chcę ryzykować!

Pisałyście o imionach wszystkie ładne nawet bardzo!

Zubelek chce Lilianne sama rozważałam tą opcję ale ja bardziej na Lili niż Lilianna!
Alineczko Nikoś też super ale jak tatuś się uprze na Krzysia to też źle nie będzie:) Znam kilku Krzysztofów i wszyscy to fajni faceci są! A mały Krzyś też słodko brzmi!
Madziorka ty Olafka wybrałaś też fajnie pasuje do Leonka! Moja koleżanka ma Olafa fajny chłopaczek z niego! Ale szczerze to ja bym tak chyba nie dała na imię ale najważniejsze że Tobie się podoba - zdanie innych się nie liczy! I ogromne Gratulacje za 40 tydzień - Brawo Kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moim typem dla córci było i jest Maja ale niestety mój T. powiedział nie a ja aż tak bardzo nie nalegałam skoro jemu się nie podoba! A nie podoba mu się dlatego bo znał kilka Majek i jak to on twierdzi wszystkie były puszczalskie i on nie mógłby tak nazwać córki bo my mu się źle kojarzyło dla mnie to centralna bzdura bo ja uważam że imię nie świadczy o człowieku i jego charakterze tylko wychowanie i zasady moralne jakie wyniósł z domu! No ale cóż uparł się powiedział nie i nie było dyskusji a ja aż tak bardzo nie nalegałam bo to musi być nasza wspólna decyzja a nie że jedno na drugim coś wymusi! Chyba wiecie o co mi chodzi :) Klaudii z początku tez nie chciał bo mówił że takie ciapowate imię ale gdy sam się zabrał za szukanie i nic nie lepszego nie znalazł to stwierdził że może być! A ja się cieszę że nie uparł się na nic innego bo byłby problem! A tak będzie mała KLAUDUSIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-12-31, 13:54 ]
Alinaczkq śliczne masz to zdjęcie w podpisie cudnie to wygląda jak Waneska przytula się do brzusia!

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 gru 2010, 15:13

Ja tylko na chwilkę.
Buzok napisała, że jest w szpitalu i zostaje, bo zapis uchwycił skurcze.
Dostaje kroplówkę, żeby do jutra przeciągnąć.
Trzymajmy kciuki za nią i Adrianka. &&&&&&&&&&&

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

31 gru 2010, 17:12

Buzok napisała, że jest w szpitalu i zostaje, bo zapis uchwycił skurcze.
Dostaje kroplówkę, żeby do jutra przeciągnąć.
Trzymajmy kciuki za nią i Adrianka. &&&&&&&&&&&
kciuki trzymane :)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

31 gru 2010, 19:26

Witam dziewczyny, mi Bartka całkowicie rozłożyło, jakiś cholerny wirus, temperaturę ma 39 stopni, gardło zawalone i do tego biegunkę.

buzok ja też trzymam kciuki za Was

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i oby Nam wszystkim porody lekko poszły

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

31 gru 2010, 20:51

Buzok ja też trzymam kciuki dasz rade kochana zaciskaj nogi i czekaj oby do 12 :)

[ Dodano: 2010-12-31, 23:59 ]
W PL jeszcze 2,5 min do północy u nas jeszcze godzinka! Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2011 dla wszystkich mamusiek! Aby szczęśliwie na świat przyszły nasze maluszki bez problemów i większego bólu!

[ Dodano: 2011-01-01, 16:07 ]
Ale tu u nas cicho dziś! Nikogo niema - Wszystkie mamuśki pewnie odpoczywają po wczorajszej imprezie! No cóż może jutro się coś ruszy!

A jak Buzok macie od niej jakieś wieści? Już z Adriankiem czy jeszcze nie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość