dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

31 gru 2010, 18:19

Patrycja.le, te krazki to sie w ciescie robi jak na nalesniki ale z proszkiem do pieczenia,zobaczymy czy mi wyjda :ico_sorki:
Obrazek

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

31 gru 2010, 19:27

Patrycja miło Cię widzieć :ico_brawa_01: :-) dzięki za wsparcie :-)
Dorota masz rację lubi porządek, chyba w mamę :ico_oczko:

dziś nie byliśmy na kontroli. Mały nie miał temp, guz jest ale mniejszy no i zadzwoniłam rano do pani dr że jest trochę lepiej a boję się go brać w taką pogodę że pogorszę sprawę.
Kazała nam zostać jeszcze 2 dni w domu i podawać leki i okłady (smaruję już buziaka).
Cieszę się że jesteśmy w domu :ico_sorki:

Przyjeżdża mój tata, ma się bawić z Piotrkiem a my mamy mieć wolne...może wyskoczymy do tego kolegi...malutki mój śpi a ja muszę go niedługo obudzić na lekarstwo :ico_zly: ehhh

Trzymajcie się kochani i udanego sylwestra!

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

31 gru 2010, 21:16

Witam
anusiek, super że jest troszkę lepiej.Oby jednak leki pomogły :ico_sorki: Trzymam kciuki ze wszystkich sił.

U nas nie ma żadnej poprawy.Leki praktycznie nie działają.Mała ma cały czas straszny katar i potworny kaszel.Tyle śluzu,flegmy jej się zbiera że aż czasem nią zwraca,w poniedziałek idę z nią do lekarza po antybiotyk,mam nadzieję że do tego czasu nie okaże się że znów ma zapalenie płuc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Do tego mała częśto zwraca po lekach,a muszę jej podawać siłą bo paskudne są że szok.dziś 3 razy zwracała,za każdym razem po tym samym syropie na kaszel.koszmar
Żeby było jeszcze mniej różowo to ja się od niej zaraziłam.szprycuje się wszystkimi możliwymi lekami ale i tak gardło pobolewa no i katar mnie dopadł.Węzły chłonne mi strasznie wywaliło.apetytu wcale nie mam.


Życzę Wam wszystkim i Waszym dzieciom duuuużo zdrówka,bo to najważniejsze,szczęścia pomyślności,mnóstwa radości i spełnienia wszystkich marzeń.Szczęśliwego Nowego Roku!!!

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

01 sty 2011, 00:04

geheimnis, może nie czekaj do poniedziałku

anusiek dobrze że z Piotrusiem lepiej

u nas kicha totalna, jednak wujek zmarł, mąż musi w tempie natychmiastowym wracać, w domu atmosfera do kitu więc siedze sama z mała, znaczy w sumie sama bo mała śpi, zaraz do niej dołącze, wszystcy jakos mało przejecie śmiercia wuja (lubiany nie był) i skaczą sobie do gardeł 9bo rodzinka skłócona i teraz się spotykają) w niedziele maja pozjerzdzac sie ludzie (rodzina męża nie znam chyba nikogo tylko widac na pogrzeby sie spotykaja :ico_olaboga:
wiecie jak popatrzyłam jak roberta skłócone rodzeństwo sie zjechało i niby po cichu na siebie gadaja ale robote za teściowa odwalili to kurcze tez bym chciała miec tyle dzieci :ico_placzek: tak mi smutno że mam tylko Bartka i Klare

ŻYCZE WAM SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU, ABY NASZE MALUSZKI NIE CHOROWAŁY, BYŁY GRZECZNE I SZCZĘŚLIWE A MĘŻOWIE BYLI BARDZIEJ KOCHANI NIŻ SĄ

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

01 sty 2011, 11:50

Patrycja.le, czekamy na relacje z urodzinek Kacperka :-) Twój synek obchodzi urodzinki w tym samym dniu co kuzyn Wiki :ico_oczko:

anusiek, dobrze, że jest poprawa :ico_sorki:

geheimnis, ten katar jest najgorszy, my też z tym walczymy :ico_noniewiem:

anetka607, współczuję śmierci wujka :ico_noniewiem:

Wiki i tatuś śpią, ja też się kładę, bo nie zmrużyłam oka, po tej domówce, z resztą niezbyt udanej... Wynudziliśmy się strasznie... koleżanki się tak napracowały, by wszystko fajnie wyszło, ale Ci ludzie, którzy się tam znaleźli byli strasznie sztywni. Z sentymentem wspominałyśmy nasze dawne imprezki. Przynajmniej się zobaczyłam z dziewczynami i jestem już umówiona na wypad do teatru :-)

[ Dodano: 2011-01-01, 10:55 ]
Już się tak nie mogłam doczekać kiedy założę nowy wątek, więc robię to z Nowym Rokiem :ico_oczko: Czekam ciągle na zdjęcia na pierwszą stronkę i zapraszam do pisana :-D : http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 09#5398409

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

01 sty 2011, 12:11

melduje sie krotko, zyczac na wstapie Szczesliwego Nowego Roku 2011!!!!!!!!!!!!! Niech bedzie on wypelniony zdrowiem, szczesciem, usmiechami naszych pociech, optymizmem... Niech spelnia sie wszystkie nasze plany i nadzieje...

My wczorajszy wieczor spedzilismy calkiem przyjemnie, spokojnie, ale w milej atmosferze. Kiara obudzila sie chwile po polnocy i chciala z nami witac nowy rok :ico_haha_01:

inia1985, bardzo ladna pierwsza stronka :ico_brawa_01: my na zdjecie z urodzin musimy poczekac jeszcze 6 dni :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

01 sty 2011, 16:09

w takim razie zamykam ten watek :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość