Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

11 maja 2010, 19:04

layla, przeczytaj książki są o wiele leprze niż filmy. No i to saga a nie trylogia, ma 4 części. :ico_haha_01:

:ico_haha_01: :ico_haha_01:

kamizela, mnie ten pattison to nie bardzo się podoba

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

30 sie 2010, 13:37

A czy nie uważacie, ze te książki są trochę...infantylne? Nie chcę nikogo obrazić, bo każdemu może się podobać co innego,a le ja mam takie wrażenie. Już sto razy bardziej w tej tematyce podobają mi się książki Richelle Mead, przeczytajcie sobie chociażby "w szponach mrozu" a zobaczycie ile w nich charakteru i takiej jakiejś świeżości.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

30 sie 2010, 14:07

mi sie najbardzie podobala ostatnia czesc gdzie Bella staje sie wampirem,tam sie cos dzialo :ico_oczko: a te 2 srodkowe to faktycznie nieco "metłe" :ico_noniewiem: takie-ja kocham ciebie ty kochasz jego ona kocha mnie wiec kto kogo kocha? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
miriam32
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 05 maja 2009, 14:55

15 paź 2010, 17:10

Ja przeczytałam też całą sagę. I mi się ona bardzo podoba. Książki lepsze niż filmy.
Ale przeważnie tak zawsze jest.
Poza tym jak książka ma ponad 500, czy 600 stron to ciężko to pokazać w dwu godzinnym filmie.
Księżyc w nowiu jest najsłabszą częścią sagi, ale w pozostałych tomach dużo się dzieje, zwłaszcza w ostatnim -Przed świtem.
Dlatego też ostatnia część będzie pokazana w dwóch osobnych filmach.
Dla mnie saga to historia przede wszystkim o prawdziwej miłości.
Miłości jaka powinna być w realnym świecie, ale niestety bardzo rzadko taką miłość można spotkać.

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

20 gru 2010, 16:49

Witajcie ja tez pochłonęłam całą sage zmierzch i oglądnęłam filmy teraz czekam na przed świtem.A czytałyscie DRUGIE ŻYCIE BREE TANNER ? takie uzupełnienie

przeczytałam tez 4 części P.C. CAST KRISTIN CAST naznaczona,zdradzona ,wybrana i nieposkromiona tez fajne
oczywiscie pamietniki wampirów ksiązka lepsza niż serial SMITH L.J jeszcze ŚWIAT NOCY taki sobie
przeczytałam BŁĘKITNOKRWIŚCI< MASKARADA,OBJAWIENIE I KLUCZE DO REPOZYTORIUM mellisy de la crus całkiem fajne

[ Dodano: 2010-12-20, 15:54 ]
Jeszcze pochłonęłam EVER I BŁĘKITNĄ GODZINĘ Noel Alyson fajne też
przeczytałam jeszcze SZEPTEM Becci Fitzpatrick też fajna
Teraz zabieram sie za książki RICHELLE MEAD
troszke w tych wszystkich książkach jest fantastyki wiadomo o wampirach i takie tam różne ale można sie odprężyć .

WSZYSTKIE SĄ O TEJ TEMATYCE

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

28 gru 2010, 23:07

Dopisuję się :-D
A pewno,że głupie i dziecinne, ale mnie się baaardzo podobały wszystkie części :ico_brawa_01:
A filmy, gdyby nie porównywać do książek, to też bardzo fajne, a efekty suuuper.

szpileq
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 21 paź 2009, 00:55

01 sty 2011, 17:10

Przyznaje. Takie książki wydają się strasznie infantylne, ale jak już się je czyta to jakoś tak wciągają:) Ja tak mam z "dziedzictwem mroku" Bree Despain- książka z tej samej półki co "Zmierzch"

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 sty 2011, 21:25

dopiszę się - najpierw obejrzałam film, jak usłyszałam że jest ksiąza to od razu kupiłam całą sagę bo ksiazka zawsze jest lepsza i byłam ciekawa jak jest napisana i jak kończy się historia - oczywiście przyznam, że napisana językiem "prostym" ale coś w niej jest co mnie zafascynowało, nie umiem do końca powiedzieć co. W filmie zafascynowała mnie muzyka i (co może być dziwne dla wielu) nie znałąm aktorów, jak pattinson o ile tak się pisze jego nazwisko, ale jak zobacze jeden film z danym aktorem szukam innych by ocenic jakim jest aktorem i poleca "Remember me" świetny film.
A co do sagi, po dziś lubie oglądać i czekam na kolejną ekranizację bo ciekawa jestem jak to wszystko nakręcili, przemiane Bell i jej poród.

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

23 sty 2011, 20:20

i ja się dopisuję :P
przeczytałam całą 'sagę' :P
potem film - który jest jak to zawsze bywa gorszy od książki :)
ale magia jest

generalnie kocham takie 'bajeczki' super relaksują :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 sty 2011, 20:45

dokładnie relaksik pełną parą i muza dobra po dziś słucham na rozluźnienie:)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość