karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

03 sty 2011, 17:24

Ja byłam nastolatką w ciąży i wtedy cieszyłam sie z tego dzidziusia w brzuchu,ale teraz gdy byłam w ciaży z Filipem to było zupełnie inaczej...euforia,cieszenie się tym stanem :-) myślę,ze dojrzałam do macierzyństwa :-) jednak ciąza w wieku 17 lat i 27to zupelnie co innego :-) ja przy Filipku to kupowałam od samego początku.Cieszyłam mnie każda para skarpetek,śpioszków,każdy kupiony kaftanik...Ciągle w necie oglądałam wózki,pościel...A jak sie Filip urodził to mi tego brzuszka tak strasznie brakowało.Chciałam żeby już wyszedł,ale ta ciąża choć łatwa nie była to wspominam wspaniale :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 sty 2011, 17:49

ja dzisiaj kupiłam nowe skarpetki i majtki :ico_sorki: bo wszystko porozciągane jak cholera :ico_olaboga:
jutro jak bedziemy jechali po aparat to zobaczę koszulę nocną :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-03, 16:51 ]
i w piątek wieczorek "Baby Shower" aż się doczekać nie mogę :-D :ico_brawa_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

03 sty 2011, 19:44

A ja dziś nie byłam w pracy bo mnie krocze boli jakbym miala zakwasy .Niestety jutro muszę iść ......buuuu

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

03 sty 2011, 19:44

i w piątek wieczorek "Baby Shower" aż się doczekać nie mogę
ale fajnie :) Ja nie miałam :ico_noniewiem: buuuu

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 sty 2011, 23:50

Tynusz1 napisał/a:
i w piątek wieczorek "Baby Shower" aż się doczekać nie mogę
ale fajnie :) Ja nie miałam :ico_noniewiem: buuuu
no ja też nie miałam, fajnie, że Tunusz będzie miała, dużo fotek rób i pomaluj sobie brzusio :-D

Co do ciąży, to zgadzam się w 100% z Wami dziewczyny, ja pierwszą ciążę też bardzo przeżywałam, wzruszałam się na samą myśl o dzidzi w moim brzuszku, wybierałam wózek od samego początku i też kompletowałam różne rzeczy bardziej lub mniej potrzebne, jak się później okazało. Teraz podchodzę do tego całkiem inaczej, ale myślę, że to też przez brak czasu, bo mam Ulę, której muszę poświęcić naprawdę wiele uwagi, no i mam też wiele rzeczy po pierwszej ciąży.

Mój mężulo dzisiaj nocki w pracy zaczął, więc czeka mnie kilka samotnych nocy...
Kupiłam dzisiaj dla Stasia czapunię ciepłą zimową, ale obawiam się, że będzie za wielka, bo pani nie miała mniejszych i najmniejszy rozmiar jaki miała i jaki kupiłam to 46... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-01-03, 23:24 ]
Oto parę fotek z naszej wigilii:
Tu Ula z tatą:
Obrazek
królewna Ula:
Obrazek
Ulesia z moim tatą:
Obrazek
ze swoją kuzynką, a moją bratanicą:
Obrazek
Taki mam brzucho, ale słabo widać, więc muszę zrobić jeszcze jedną fotkę:
Obrazek
Tak się ostatnio czeszemy, bardzo praktyczny fryz na kilka dni :-D
Obrazek
Ulusia:
Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 sty 2011, 00:45

Pinko ależ włoski ma Twoja córa :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to genetycznie takie mocne czy jakieś zabiegi domowe?

Ja kiedyś miałam cieniutkie jak moja Wańdzia, ale Mama kilka razy zrobiła mi maseczkę - sok z cebuli z olejem rycynowym (równe proporcje) i wzmocniła mi kudełka bardzo, teraz nie mam z nimi problemu i ogólnie zdrowe są bez dodatkowych starań, wystarczy umyć i ułożyć.

Zdjęcia urocze, takie ciepłe rodzinne. Ta Twoja Ulesia cudeńko :ico_brawa_01: z kuzynką mają takie same spojrzenia mi sie wydaje...
A Ty jaka apetyczna jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widać brzusio pokaźny już, ale pokaż jeszcze jakieś brzuszkowe zdjątko z boczku :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 sty 2011, 00:49

Pinko ależ włoski ma Twoja córa :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to genetycznie takie mocne czy jakieś zabiegi domowe?
wiesz, sama ię zastanawiam po kim ma takie włoski, ona się już urodziła z czupryną i od tamtej pory ciągle jej rosną, podcinałam jej może z raz. Ja mam cienkie włosy, a mojemu mężowi też się tworzy łysinka na czubku głowy, więc może po moim tacie, bo on gęste ma :ico_noniewiem:
Mama kilka razy zrobiła mi maseczkę - sok z cebuli z olejem rycynowym (równe proporcje)
widzisz, dobrze wiedzieć, może na te moje taką maseczkę sobie zrobię, ale to wystarczy raz, czy trzeba powtarzać?
Zdjęcia urocze, takie ciepłe rodzinne. Ta Twoja Ulesia cudeńko :ico_brawa_01:
dziękuję bardzo :ico_wstydzioch:
A Ty jaka apetyczna jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widać brzusio pokaźny już, ale pokaż jeszcze jakieś brzuszkowe zdjątko z boczku :-D
no właśnie muszę takie zrobić, może jutro mi się uda...

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 sty 2011, 01:02

Pinko maseczkę mi Mama robiła raz na rok - półtora. I chyba ze3 razy miałąm robioną przez Nią, potem to chyba ze 2 razy w dorosłym życiu sama. Jest jedno ale.
Trzeba ją tzrymać jak najdłużej się da. Ja ostatnio 5 godziny utzrymałam.
No i potem do 5 -6 myć czuć zapach cebuli. No ale efekt za to jest. Przynajmniej u mnie.

Mam zamiar Wańdzi to zrobić. Lepiej to robić w zimie właśnie, kiedy głowa się nie poci, wówczas i zapach nie tak czuć...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 sty 2011, 01:09

Dzięki za ten przepis, na pewno wypróbuję...

Uciekam spać, bo już późno, a rano muszę wstać, bo na 11:20 mam usg, mam nadzieję, że ze Stasiem wszystko ok, może uda się 3d zrobić tym razem :-)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

04 sty 2011, 08:59

ale obawiam się, że będzie za wielka, bo pani nie miała mniejszych i najmniejszy rozmiar jaki miała i jaki kupiłam to 46...
oj raczej ta czapka za duża będzie :ico_noniewiem: Filip ma 10 mioesięcy i czapka 44cm

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość