patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

04 sty 2011, 11:23

Murchinson, super ze wszystko ok, ciezki ten Twoj chlopaczek :ico_oczko:

Koroneczka, mnie zebra nie bolaly ani razu, ale moze to faktycznie przez to ze wszystko zaczyna zmieniac swoje polozenie

Ja wlasnie z badan wrocilam, okropna ta glukoza, jak ona tak smakuje z cytryna to na bank bez cytryny bym ja zwrocila. Spotkalam znajoma, tez pila i godzine czekala, wiec czas szybciej zlecial, a pozniej jak poszla to mialam ksiazke ze soba. Tylko tak jakos dziwnie w przychodni pelnej ludzi starszych wyciagnac ksiazke "zycie sprzed zycia" :ico_noniewiem:

Dzis chyba gulasz zrobie ale jeszcze musze pomyslec czy mi sie chce. I tak ten dzien lepszy niz wczoraj ale jeszcze jakas taka leniwa jestem

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 sty 2011, 11:29

Murchinson, bardzo się cieszę , że wszystko w porządku! Te nasze dzieci już takie duże :ico_brawa_01: szybko czas leci!
oj leci, leci i nie wiem kiedy to zleciało
Mnie żebra bolały na samym początku i to razem z przepona, teraz boli czasami przepona.Robiłam ćwiczenia oddechowe i pomagało. Spróbuj może Tobie też pomoże.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

04 sty 2011, 11:29

hej !
ja dzis juz tez po padaniach......chciałam zrobic jakies szybkie zakupy a w sklepach pustki..... :ico_noniewiem:

Murchinson super e wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moj mezulek ma jutro urodzinki wiec szykuje mi sie mała imprezka :ico_brawa_01:
no i oczywiscie nie moge doczekac sie piatkowej wizyty :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 sty 2011, 11:39

Robiłam ćwiczenia oddechowe i pomagało. Spróbuj może Tobie też pomoże.
A widzisz, nie pomyślałam o tym. Może rzeczywiście pomoże :-) spróbuję!
no i oczywiscie nie moge doczekac sie piatkowej wizyty :ico_sorki: :ico_sorki:
Czas szybko leci, ani się obejrzysz, już będziesz po :-)

patrycja_g, czasem tak bywa, że nic się człowiekowi nie chce! Może uracz się gorzką czekoladą, to szybki zastrzyk energii :-)

Ja właśnie kawkę idę robić :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 sty 2011, 11:46

hej

murchnson super, ze z dzidzia wszystko dobrze :ico_brawa_01: , przepis na karkówkę na pewno wykorzystam, bo brzmi przepysznie :-)

Niestety nie pamietam co i komu miałam jeszcze odpisać :-)

A co do bólu żeber, to mnie jeszcze nie bolą, za to dzidzia fika juz konkretnie i od paru dni zdecydowanie wyżej, w okolicach pępka :-) , rosna nam malenstwa, brzuszki i wszystko nam się tam przewraca :ico_oczko:

Ja w tym miesiącu nie mam żadnych badań zleconych, takze spoko :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 sty 2011, 11:49

czesc
murchnson super, ze z dzidzia wszystko dobrze :ico_brawa_01:
ja tez sie ciesze :ico_brawa_01:

Murchinson, tez skorzystam z przepisu na karkowke, chyba dzis wieczorej wstawie ja w przyprawy, a powiedz jaka ilosc miesa bierzesz do tych proporcji co podalas? i jak dlugo pieczesz w swoim piekarniku? tak mniej wiecej/
Ja w tym miesiącu nie mam żadnych badań zleconych, takze spoko
ja tez nie :ico_sorki:

a dowiedzialam sie z ta glukoza, podobno zmienily sie przepisy, nei wiem od kiedy i teraz trzeba najpierw przed wypiciem zbadac krew na czczo :ico_oczko:

a dzis na obiad chyba zrobie rosol, bo moj Marcel bardzo lubi

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 sty 2011, 11:54

od kiedy i teraz trzeba najpierw przed wypiciem
ja tak miałam w poprzedniej ciązy, a było to 3 lata temu :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 sty 2011, 12:07

Murchinson, tez skorzystam z przepisu na karkowke, chyba dzis wieczorej wstawie ja w przyprawy, a powiedz jaka ilosc miesa bierzesz do tych proporcji co podalas? i jak dlugo pieczesz w swoim piekarniku? tak mniej wiecej/
Tak ok. 1kg czasem trochę więcej. Kroję od razu w grubsze plastry i piekę ok.1,5 godz. z termoobiegiem. Nigdy nie patrzyłam dokładnie na czas, wyciągam kawałek i sprawdzam.

U mnie w Lux-Medzie, zawsze pobierają najpierw krew, później podają glukozę. Nie pamiętam by kiedykolwiek oznaczali ją inaczej.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

04 sty 2011, 12:24

ja tez najpierw mialam pobrana krew i pielegniarka przygotowala sobie 2 naklejki jedna z napisem "na czczo" a druga "po godzinie" i ponaklejala na fiolki. Z tymze ja i tak mialam zrobic morfologie wiec i tak chyba musieli by mi pobrac jeszcze przed wypiciem tej "pysznosci"
Może uracz się gorzką czekoladą, to szybki zastrzyk energii :-)
dziekuje na czekolady patrzec nie moge, sniadanie, ktore tez w zasadzie zjadlam pierwszy raz od niepamietnych czasow i tylko dlatego zeby zoladek czyms innym obciazyc, zapilam ice tea bo tylko to mialam pod reka i malo nie zwrocilam wszystkiego po tej glukozie. Do teraz odbija mi sie jakbym sie jakiegos plastiku najadla :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 sty 2011, 13:08

witam
widzę,że dzień badań nastał :ico_haha_02: ja na razie nie mam nic do zrobienia,dopiero po wizycie zleci mi glukozę,przeciwciała i pewnie krew z moczem bo tak co 2 miesiąc karze mi robić :-)

Murchinson super,że z dzidzią wszystko ok :ico_brawa_01:

Koroneczka te bóle żeber to może też być dzidzia :ico_oczko: siostrze A tak kiedyś dziecko między żebra "wlazło" że 3 dni ledwo się ruszała :ico_sorki:

Motylek22 dobrze wiedzieć,że piersi są pyszne,trzeba będzie niedługo zrobić :-D

patrycja_g dzień leniuszka ci nastał :ico_oczko: a po glukozie niedługo ci przejdzie :-)
moj mezulek ma jutro urodzinki wiec szykuje mi sie mała imprezka :ico_brawa_01:
fajnie :ico_brawa_01:
a dowiedzialam sie z ta glukoza, podobno zmienily sie przepisy, nei wiem od kiedy i teraz trzeba najpierw przed wypiciem zbadac krew na czczo :ico_oczko:
to ja z domu o 7 będę musiała wyjechać żeby badania zrobić :ico_olaboga: chyba,że już samochód jakiś będziemy mieć :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość