Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 sty 2011, 11:01

Heehhe, pewnie masz rację, to będzie na następną zimę...

Zbieram się na USG...

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

04 sty 2011, 11:41

piękne zdjęcia :-D pinko, i daj znać jak po USG :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 sty 2011, 11:50

Pinko to czekamy wieści z USG, a na te 3D to nie za późno?

Czapeczka i moim zdaniem będzie za duża, ale na następną zimę jak znalazł. W zasazdie już na październik - listopad 8-9 mies. będzie wystrojony i cieplutki chłopaczek :))

Ja też nie mam czaplki takiej zimowej ocieplanej, tylko takie cieńsze wszystkie. Oglądałam na allegro. Matko skąd oni te ceny biorą :ico_szoking: No ale trzeba kupić, nie będę młodego mrozić przecież :ico_haha_01:

Idę coś porobić :ico_kawa:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

04 sty 2011, 13:02

Pinko to czekamy wieści z USG, a na te 3D to nie za późno
ja ostatnie 3D 4D miałam w 32 tygodniu i wyszło pięknie :-) Ziewał,buźkę nam pięknie pokazał...Mam nagrane i pamiątka cuuuudna :)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 sty 2011, 23:44

, i daj znać jak po USG :-)
wszystko dobrze, maly ma wszystko na swoim miejscu, leży prawidłowo główką w dół i waży prawie 2400g.
a na te 3D to nie za późno?
za późno nie jest, ale i tak nie dał się za wiele podejrzeć, bo zasłaniał się piąstką i buziaczka miał ułożonego bardzo blisko macicy. Udało się na chwilę go uchwycić z profilu.
nie będę młodego mrozić przecież :ico_haha_01:
jeszcze morsem zostanie... :ico_haha_01:
Mam nagrane i pamiątka cuuuudna :)
ja mam takie nagranie z każdej wizyty usg, pamiątka rzeczywiście ogromna i moje dzieci dostaną je razem z albumem z pierwszego roczku na swoje 18 urodziny :-)

Byliśmy dzisiaj w saturnie i kupiliśmy dużo przydatnych rzeczy, ja sobie wzięłam rozdrabniarkę do warzyw, którą mam zamiar niedługo wyprobować...

Teraz jestem padnięta i leżę sobie w łóżeczku, mężulo w pracy, a córa śpi. Jutro poślę ją do mojego taty na parę godzin i będę mogła pisać sobie pracę końcową na moje studia...

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 sty 2011, 23:53

Pinko to fantastycznie, że wszystko w porządku :ico_brawa_01: brawa dla Stasia

Co dotyczy 18 -tek, to moje dzieciaczki też takie prezenty dostaną, a Wanesska dodatkowo dostanie pamiętnik ciążowy, który prowadziałm tydzień po tygodniu ze zdejęciami, opisami tego co się dzieje i w ogóle.
Teraz nie prowadziłam, bo czasu nie miałam i wilele kłopotów na głowie. Poza tym to chłopczyk, to może bardzo foszyć się nie będzie, że nie dostanie opisów samopoczucia mamy w ciąży :ico_haha_01: ale będzie miał za to wszystkie zdjęcia USG i płytkę z USG 3D :) No i albumik mu kupię albo jak ktoś zapyta co dać w prezencie to się przyznam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

04 sty 2011, 23:54

wszystko dobrze, maly ma wszystko na swoim miejscu, leży prawidłowo główką w dół i waży prawie 2400g.
I na takie wiadomości czekałam :ico_brawa_01:
Masz rację, wykorzystaj jeszcze czas, który Ci został do porodu na pisanie, bo później coraz trudniej będzie, dwójeczka do obrobienia :ico_oczko: i zmęczenie po porodzie nie pomagają.
Ja chyba też zaraz wskoczę do łoża, chociaż osatnio kręgosłup i brzuch strasznie bolą przy przekręcaniu - ehh już nie wiem co i gdzie podkładać :-D żeby było lepiej

Ja również prowadzę zapiski w albumikach, kiedyś jak dzieci zapytają, to na pewno wszystkich tych rzeczy bym nie pamiętała. Oliwka już teraz uwielbia oglądać jak była malutka i każe sobie czytać kartki, które dostała na urodziny albo na chrzciny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 sty 2011, 23:59

Wanesska jak dorwie album ze zdjęciami może godzinę nad nim przesiedzieć :-D lubi siebie oglądać. Ale pamiętnik, to dostanie w swoim czasie, teraz i tak pewno nie zrozumie o co kaman

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 sty 2011, 00:09

Tak sobie myślę, że te pamiątki które szykujemy naszym bąblom to chyba największy skarb dla nich będzie, ja żałuję, że czegoś takiego nie dostałam od mojej mamy, zwłaszcza, że zmarła tak wcześnie i jej nie pamiętam....

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 sty 2011, 01:14

Oczywiście, że tak. Przecież to takie osobiste!
Pinko, ja Ci keszcze raz bardzo współczuję braku Mamy, dorastania bez niej .. Moja umarła kiedy miałam 29 lat i to i tak o wiele wiele za wcześnie :ico_placzek:

Ja swojej córeczce jeszcze szykuję taką teczkę z jej pracami i też dołączę do tego 18-tkowego, moja Mama miała kilka rysunków uzbieranych tak się rozczuliłam kiedy mi je dała :-)
Jestem w ogóle taka.. sentymentalna. Przywiązuję się do głupoawych czasem rzeczy... Np. dla Wanesski jeszcze zostawiłam sukienusię malutką, buciki z chrztu maluczkie, skarpetusie te pierwsze i dekoracje z tortu chrezcielnego - pudrowe buciki i kapelusik hehe

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość