Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

06 sty 2011, 09:50

Mariola_Larose, gratuluję chłopczyka :ico_brawa_01:

Murchinson, karkówka z Twojego przepisu wyszła przepyszna :ico_brawa_01: Poprostu palce lizaać :ico_haha_02: Przepis na stałe wchodzi do domowego menue. Dałam ketchup pikantny bo nie miałam tabasco i troche ziół dodałam. Część upiekłam odrazu po zamarynowaniu a reszta marynuje się w lodówce na dziś lub jutro :-)

patrycja_g, to z Twojego Filipka kawał maleństwa :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-01-06, 08:55 ]
Ja po naszym badaniu USG za dwa tygodnie będę chciała jeszcze zrobić sobie prywatnie USG 3D z nagraniem całęgo badania na płytę :-) Filipka też mamy tak nagranego i dla mnie to jest wspaniała pamiątka, na tym filmie nawet się uśmiecha :-D Wszystkie inne badania mam za darmo to za to jedno mogę zapłacić:)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 sty 2011, 10:10

Cieszę się, że smakowało :ico_haha_01:

My dziś jedziemy do kina, już nie pamiętam kiedy tam byliśmy.A po powrocie musimy przygotować mieszkanie pod pierwszą część remontu bo od jutra wchodzi fachowiec.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 sty 2011, 11:20

Witam Was w ten świąteczny dzień :-)
Mariola_Larose gratuluję syneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: same chłopaki u nas :-) :-)

My się też zastanawiamy nad tym usg 3d :-) ja w szczególności,chciałabym mieć taką pamiątkę na pewno bym sobie często oglądała, zobaczymy!
Ja do lekarza chodzę prywatnie i za każdą wizytę płacę 100zł, więc szkoda mi wydać kolejnych, ale wiem, że wrażenia niezastąpione :-)

Ja dziś mielone na obiad z nutą ziołową :-) :-) bo nic innego nie przyszło mi wczoraj do głowy jak kupowałam mięcho! do tego surówka z selera- bomba witaminowa :ico_haha_02:

Miłego dnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 sty 2011, 11:40

witam
rozpisałyście się troszkę :ico_brawa_01:

Motylek22 to się oszczędzaj kochana i dbaj o siebie :ico_brawa_01:

Mariola_Larose gratuluję synka :ico_brawa_01:

patrycja_g dużego masz już maluszka :ico_brawa_01: :-D

Murchinson na jaki film jedziecie?


co do usg 3D to my nie będziemy się wybierali,jakoś nie mamy takiej potrzeby,wystarczą nam comiesięczne wizyty na zwykłym usg :-)

dzisiaj na obiadek będą krokieciki mniam :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

06 sty 2011, 11:58

hej !!!
my jurto bedziemy miec robione 3D :-D

widze u na naszym wątku przoduja chłopcy :ico_oczko:
MOJ TYMONEK tak sie rozchulał ze hej........najbardziej lubi lody smietankowe.....oj jaki po nich jest aktywny :-D :-D
imprezka trwała do 3 w nocy...dawno sie tak nie usmiałam :ico_brawa_01:
jeszcze troszke i mała pojdzie na drzemke to ja razem z nia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 sty 2011, 12:10

zoola27 super,że impreza udana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

06 sty 2011, 12:34

Murchinson, porownanie Twojego D, rzeczywiscie wydaje mi sie bardzo trafne :ico_oczko: bawcie sie dobrze w kinie

Mariola_Larose, gratuluje synka

W maju bedzie nadwyzka chlopakow, zadbalysmy o to zeby jednak ten rod meski tak szybko nie wyginal jak to w mediach ciagle glosza :ico_oczko:

Mi wczoraj lekarka sie pytala czy chce wiedziec ja mowie ze nie no ale niestety wiem wiec kazala nic nie mowic i zobaczymy czy sie potwierdzi. Patrzy w ten ekran i mowi ze odwrocil sie pleckami ale bez dwoch zdan chlopak :ico_noniewiem: Pozniej jak sie rozbudzil to w ogole rozwil wszystkie watpliwosci :ico_oczko:

Filip wage ma po tatusiu, R ma pokazny brzuszek i wazy 105 kg, i tak go juz o 11 kg w lato odchudzilam ale jeszcze z 15 by sie przydalo. I to mu tak przybylo jak przestal palic 6 lat temu.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

06 sty 2011, 12:48

W maju bedzie nadwyzka chlopakow, zadbalysmy o to zeby jednak ten rod meski tak szybko nie wyginal jak to w mediach ciagle glosza
Mam nadzieję że nasza dzidzia to troszkę wyrówna i okaże się dziewuszką :ico_oczko:

zoola27, 3D fajna pamiątka będzie :ico_brawa_01: Ale Twój Tymonek szaleje, odrazu widać że chłopczyk :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

06 sty 2011, 15:29

HEjo

Motylku osczedzaj sie a w razie koniecznosci idz na to l4, u nas tez zaczyna spadac krew, dzieciatko teraz coraz szybciej przybiera na wadze, ale nie wiem ile ma bo nie mialam teraz robione usg.
Jak bylam na 3d to mial cos kolo 460g

Murchinson, ale ci zazdroszcze tez bym sobie poszla do kina, ostatnio bylam rok temu w walentynki na avatarze 3d i bylam bardzo zadowolona, moze w tym roku tez wyskoczymy, chociaz nie wiem bo ja ciagle siku latam :ico_wstydzioch:

Mariola_Larose gratuluje kolejnego chlopczyka na naszym watku :ico_brawa_01: :-D

zoola27, a to bedzie slodziak z tego twojego Tymonka, :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 sty 2011, 15:31

W maju bedzie nadwyzka chlopakow, zadbalysmy o to zeby jednak ten rod meski tak szybko nie wyginal jak to w mediach ciagle glosza :ico_oczko:
widać będzie odwrotnie :-D
Filip wage ma po tatusiu, R ma pokazny brzuszek i wazy 105 kg, i tak go juz o 11 kg w lato odchudzilam ale jeszcze z 15 by sie przydalo. I to mu tak przybylo jak przestal palic 6 lat temu.
to łądnie twój mąż waży :ico_szoking: to teraz latem też go odchudź troszkę :ico_oczko:
Mam nadzieję że nasza dzidzia to troszkę wyrówna i okaże się dziewuszką :ico_oczko:
to trzymam kciuki za córeczkę :-)


a moja córcia ma dzisiaj napad głoda,zrobiłam sobie 3 krokiety i prawie 1,5 mi wsunęła :ico_szoking: ,a przedtem zjadła swojego naleśnika :ico_noniewiem: ma dziewczyna dzisiaj apetyt tylko że ja się najeść nie mogę :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość