Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 sty 2011, 11:51

Koroneczka a jak robisz te z czerwoną kapusta i parówkami? Kapusta jako farsz czy jako surówka? Może takie krokieciki zrobię jak wrócę do domu.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 sty 2011, 12:13

Jako farsz!
Robie kapuste tak na słodko kwaśno- zupełnie tak jakbyś gotowała zasmażaną czerwoną kapustę- doprawiasz tak jak lubisz, dodajesz do krokietów pokrojone parówki i już :-)
Pychota

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 sty 2011, 12:28

Murchinson bezpiecznej podróży i oby maluch tak nie dokazywał ;-)

Koroneczka teraz robiłam z kapustą i grzybami,czasem z pieczarkami i cebulką :-) ale te z kapustą i parówkami brzmią pysznie,takich jeszcze nie jadłam :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

07 sty 2011, 13:39

Murchinson, u mnie nie ma tego ze ciezarne poza kolejnoscia, a ja dosc dobrze sie czuje wiec tez sie nie dopominam

Bylam wlasnie w przychodni popytac jak to zrobic zeby zdazyc i wyobrazcie sobie ze odeslali mnie do innej przychodni bo tam jest 3 godz laboratorium czynne. Tu pielegniarka stwierdzila ze skoro i tak robie to prywatnie to chyba mi nie zalezy gdzie :ico_noniewiem:
Tylko nikt nie wzial pod uwage tego ze ta przychodnia jest w 3 bloku obok mojego i zawsze sie doczolgam a tam trzeba dojechac bo to prawie 10 km, a jak sie bede zle czula to jak wroce :ico_sorki:

Murchinson, to wypoczywaj i bezpiecznej podrozy :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 sty 2011, 13:46

hej

ja dziś w domku, właśnie popijam :ico_kawa:

U mnie +3 st. , ale od wczoraj strasznie wieje :ico_olaboga: .
Wczoraj przez ten wiatr nie ruszaliśmy się w ogóle w domu, a mieliśmy w planach jechać z małą oglądać szopki, chyba dziś pojedziemy. Ja na 15.30 mam wizytę kontrolną u dentysty :ico_chory: , zobaczymy, czy cos będzie do zrobienia, oby nie :ico_sorki:

Dziewczyny gratuluję zdrowych dzieciaczków :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

motylek mnie też brzuch twardnieje, ale nie więcej niż 4 razy dziennie.a jaką hemoglobinę miałaś? Ja ostatnio mialam 11.5 i gin. pytał się jak sie czuję, chciał mi zapisać żelazo, ale powiedziałam, żeby jeszcze poczekać.

patrycja współczuję powtórki cukru, nic przyjemnego, trzymam kciuki za wyniki :ico_sorki:

murchnson szerokiej drogi życzę :-)

mamaizuni ja też mam wyrzuty jeśli chodzi o pójście na zwolnienie, ale zdrowie najważniejsze :ico_sorki: , a z żylakami to przewalone wiec lepiej zastosować się do zaleceń lekarza

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 sty 2011, 13:58

patrycja_g to cię załatwili z tym laboratorium :ico_zly: jakby nie mogli cię wcześniej wpuścić,w kocu i tak płacisz a im raczej zależy na kasie :ico_noniewiem:
Ja na 15.30 mam wizytę kontrolną u dentysty :ico_chory: , zobaczymy, czy cos będzie do zrobienia, oby nie :ico_sorki:
witaj :-) no to oby nic nie trzeba było robić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 sty 2011, 14:23

cześć kobietki :-D

ja dzisiaj na obiad mam spaghetti :ico_brawa_01: dawno nie robiłam. Mój suwaczek ładnie się wpasował, akurat dzisiaj mam usg :ico_haha_01:

Patrycja oj współczuję z tą glukozą, ale miejmy nadzieję, że teraz wynik będzie ok :ico_sorki: ja do mojego gina mam daleko i jeszcze autobus nie dojeżdża do przychodni i trzeba dojść spory kawałek jakieś 10min. na piechotkę a chodniki oblodzone, więc zostaje mi wtedy taksówka, dzisiaj na szczęście jest mąż i jedziemy razem.

Nowa ja już tyle czasu wybieram się do densysty :ico_olaboga: wybrać się nie mogę, a przydałoby się, bo mam coś do zrobienia :ico_sorki:

Murchinson spokojnej podróży i oby plecki nie bolały :ico_sorki:

moja koleżanka miała przedwczoraj cc na życzenie i leży teraz i kwiczy :ico_olaboga: wszystko ją boli, czuje się okropnie i nikogo nie chce widzieć, nawet ojcu dziecka zabroniła przychodzić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 sty 2011, 14:44

moja koleżanka miała przedwczoraj cc na życzenie i leży teraz i kwiczy :ico_olaboga: wszystko ją boli, czuje się okropnie i nikogo nie chce widzieć, nawet ojcu dziecka zabroniła przychodzić :ico_sorki:
to co ona myślała,że po cc nie boli? szkoda ojca dziecka że nawet ich odwiedzić nie może :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 sty 2011, 15:00

patrycja_g, wiesz co nie powinni tak postąpić, ciekawe co by zrobili gdybyś nie przyszła się zapytać, przecież przyjąć by Cię musieli....ehhh zero wyrozumiałości! Nie przejmuj się!

markotka, trzymam kciuki, daj znać jak tylko wrócisz od lekarza :-) :-) Mam nadzieję, że dzidzia pokaże co tam ukrywa między nóżkami :-)
moja koleżanka miała przedwczoraj cc na życzenie i leży teraz i kwiczy :ico_olaboga: wszystko ją boli, czuje się okropnie i nikogo nie chce widzieć, nawet ojcu dziecka zabroniła przychodzić :ico_sorki:
No właśnie myślała , że będzie lekko, gładko i przyjemnie? Ja tam wolę poród naturalny!!

A co do dentysty to też już się wybieram na kontrolę i jakoś dojść nie mogę :ico_sorki: :ico_sorki: Mam nadzieję, że wszystko oki!

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

07 sty 2011, 19:10

Hej dziewczyny :)
Mam do was pytanko. Mam jakiś dziwny ból z prawej strony brzucha lekarz rodzinny skierował mnie na szpital czy to aby nie wyrostek ale mi się wydaje że to nie taki ból. Ja mam raczej takie uczucie pełności czy ucisku na prawy bok i nie wiem co to moze być, nasila się przy wstawaniu albo siedzeniu a jak leżę to mija tylko potem wstać nie mogę :/ :ico_zly: macie jakiś pomysł od czego to ??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość