Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

07 sty 2011, 15:59

Monia ja daje przed kazdym posilkiem, tylko nie zrazaj sie bo to nie dziala tak odrazu tylko mi powiedziala polozna ze po 24 godzinach, i chyba cos w tym jest, wiec jak zaczniesz dzis to moze nie ta noc ale nastepna bedzie spokoj :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-01-07, 15:04 ]
a ajkbys wlaczyla synkowi bajke i sie polozyla na godzinke ??? wiesz jak jestes w desperacji :ico_noniewiem:

moja amelka tez pieknie spala i to bez dokarmiania w nocy, NIGDY nie jadala w nocy, chyba tylko przez pierwsyz meisiac, a potem bylo super, nie wiedzialam co to nieprzespane noce az do teraz..coz kazde dziecko inne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

07 sty 2011, 19:54

no dobra to i ja dalam juz dwa razy przed mleczkiem. No zobaczymy jak jutro bedzie.
Bo dzis to pewnie znow to samo, bo mloda ledwo zyje i odsypia caly dzien wczorajsza noc i nijak jej dobudzic.
Wyspi sie a w nocy znow z nami potanczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

07 sty 2011, 20:05

Monia jeszcze troche a napewno sie ulozy, ja tez niewierzylam ze kiedys wreszcie ten maly sie przestawi a tu jednak, a naprawde juz mielismy czasem dosyc, zycze duzo cierpliwosci, my to w dzien odsypialismy turami, jak mezus wracal z pracy, a jak bylam w desperacji to amelce wlaczalam bajke i sie kladlam na sofie w salonie i zawsze troche sie drzemlam, juz niedlugo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

07 sty 2011, 20:31

mam nadzieje :ico_sorki: :ico_sorki: bo dlugo tak nie pociagne :ico_noniewiem: nie potrafie spac w dzien, choc dzis pewnie i jakos bym zasnela, bo jestem wykonczona, dwie noce pod rzad bez snu to masakra tym bardziej, ze ani red bulla napic sie nie moge ani kawy :ico_zly:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

08 sty 2011, 00:44

a u nas to w sumie tak dziwnie jest z Kasi spaniem, bo ona nie może wieczorem zasnąć,
wykąpie ją dam cyca a ona zje i uśnie na pół godzinki i tyle spania a później to sie tak do północy bujamy czasem sie zdarzy ze zasnie wczesniej ale rzadko
ale jak zasnie to spi mi tak do 4-5
najgorsze w tym wszystkim jest to ze od 8 praktycznie wisi na cycu i nie mogę sobie ani odsapnąć
no cóż nie mozna miec wszystkiego

a co do smoczków - bo pisałyscie wczesniej to Kasia nie używa, tzn nawet nie próbowalismy jej dawac, Krzys tez byl bezsmoczkowy i Kasi tez nie bedziemy przyzwyczajac

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

08 sty 2011, 12:25

najgorsze w tym wszystkim jest to ze od 8 praktycznie wisi na cycu i nie mogę sobie ani odsapnąć
no to u nas test dokładnie to samo
w nocy ślicznie śpi, a jak rano ok 8 sie obudzi to potrafi mi wisieć na cycu do południa z małymi przerwami na drzemkę. śniadanie wtedy w biegu i wszystko inne. a po południu jak przyśnie to 3-4 godz potrafi spać

a jak myślicie czy po wit K moga być kolki? bo mi położna tak powiedziała. sama nie wiem co małemu jest ale strasznie sie pręży, kopie nóżkami, wygina, nie chce załapać cyca, i pruta. Nie wiem czy to od tej wit K czy od czego. od 3 dni jem ryż z jogurtem i chleb z chuda szynką wieć myślę że to nie od mojej diety. a monia coś o mleku pisałaś...?ja lubie płatki z mlekiem i czesto jem, może to od mleka. Już sama nie wiem....

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

08 sty 2011, 12:50

aniaj84, nie wydaje mi sie żeby wit. K miała tutaj znaczenie. Maja miała podaną wit. K i miała kolki bo taki był jej "urok", a Mati tez miał podaną wit. K i kolek nie ma, więc kolki to po prostu taka przypadłość niektórych dzieci niestety i moim zdaniem nawet dieta matki nie ma tu większego znaczenia. Moje obie dziewczynki miały straszne kolki a trzymałam sie diety, a z Matim od poczatku jem wszystko (oprócz grzybów) ostre, kapuste, cytrusy, melko itd. i żadnych kolek nie ma więc to po prostu od dojrzałości układu pokarmowego każdego dziecka zależy :ico_sorki:

Ide Maje pod prysznic brać bo mi tu kupale zrobiła... :/

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

08 sty 2011, 13:39

aniaj84, jogurt i mleko spróbuj na 2-3 dni odstawić i zobaczysz, bo moja Kasia to po jogurcie cos purka wiecej

i mi Małą wysypało na szyjce i na skroniach, takie małe krosteczki i nie wiem po czym :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 sty 2011, 14:20

moj maly tez ma krostki od dluzszego czasu, maz byl u lekarza i to nie alergia, ale poki co malo co schodza smaruje takim kremem E45 ale musze jeszcze kilka dni i pojde do lekarza, amelka jak byla mala tez takie miala i dopiero na dobre zeszly jak miala 3 latka, tak to miala co jakis czas.
maly w nocy sie tak podrapal po buzi ze spi w rekawiczkach, wyglada okropnie :ico_placzek: ma krotkie paznokcie ale takie ostre miejscami, nigdy tak nie robil, :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

08 sty 2011, 14:30

aniaj84, no u nas po mleku jest nie wesolo, nawet kupy okropne zielone i gilowate takie.

Dzisiejsza noc hmmm tez paskudna, ale na szczescie jak zasnela o 22 to i ja sie polozylam i dzieki temu wreszcie pospalam 4 godziny, bo potem mloda jak wstala o 2 w nocy to juz do 11 niestety nie spala, ale to juz nie bylo tak jak wczoraj, ze sie prezyla darla, poprostu nie spala i marudzila. Jejku straszne ona ma te przerwy ile to taka mala istotka godzin snu przez to traci.
Ania_R, my jeszcze oprocz tgej wi k podawanej w szpitalu podajemy do 3 miesiaca witamine K w domu no i D do 12 miesiaca. Nie wiem jak tam u Was jest.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość