Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 sty 2011, 22:09

dziewczyny chcę wam wrzucić fotkę brzuszka jak Hania poobklejała go naklejkami ale ani przez fotosik ani imageshack nie chce mi wysłać,przerywa wysyłanie w połowie :ico_zly:

[ Dodano: 2011-01-07, 22:03 ]
nareszcie się udało,tylko nie wystraszcie się rozstępów :ico_sorki:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

07 sty 2011, 23:29

Heh no ładnie obklejony xD
Ale jaki duuuuużyyyyy brzusio

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 sty 2011, 23:30

My już na miejscu i po kolacji. Droga prawie pusta i całkiem dobrze się jechało, tylko 5 godz.Mateusz spał prawie cały czas
Endo powiedział, że to kołatanie to nie przez hormony tarczycy bo mam ich za mało i zwiększył dawkę.Kołataniem i napadami gorąca mam się nie przejmować jeśli będą występowały sporadycznie.No to się nie przejmuję.A co do witamin to w moi przypadku nie ma znaczenia czy zawierają czy nie jod-lepiej bo mam większy wybór.
Koroneczka dzięki za przepis, zrobię jak wrócę do domu.Tu robić nie będę bo mój siostrzeniec to mały komunista żywieniowy-czerwonego nie jada.
Markota oby przeczucie i usg się potwierdziło. Mi powiedzieli w 13 tc, potwierdziło się w 17 i 22.
Emilia co do podatku to tak jak pisała Koroneczka na wszystko podnieśli już 1%.Reszta (głownie ubranka i zabawki) od 01.02 i podnoszą z 7 do 23%. Nakazał Unia bo mieliśmy najniższy podatek na te wyroby w całej UE. Takie informacje podali dziś w radio.
Aniu ładny kolorowy brzuszek.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

08 sty 2011, 10:41

hej dziewczynki !!!!!!!!!!

wczoraj nie miala siły i czasu zeby zajrzec !!!
mam same dobre wiesci !!!!
ŁOZYSKO SIE PODNIOSŁO !!!!!!! lekarz nadal twierdzi ze w brzuszku siedzi chłopczyk ,pokazywał nam nawet siusiaczka :-D :-D
a wyniki badan moczu tez dobte -powiedział ze w w maczu nic nie ma a w osadzie pewnie dlatego ze mocz za długo stał :ico_oczko:

markotka widze ze u Ciebie w brzusiu siedzi chłopczyk !!!!!! gratulacje !!!!

aniawlkp86, sliczny brzusio !!! ale Hania ma wyobraźnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 sty 2011, 12:16

zoola super,że łożysko się podniosło i wszystko jest dobrze u Ciebie i Małego.

Ja zaraz na zakupy i do siostry-bawić się z jej synkiem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

08 sty 2011, 13:40

Zoola rewelacyjne wieści :ico_brawa_01: bardzo się cieszę :-D

Koroneczko mi też praktycznie wszyscy dziewczynkę wmawiają, tylko teściowa i babcia mówią, że chłopak będzie :-D a z tym vatem na ubranka i obiadki to przesada, i tak są już drogie :ico_olaboga: najniższy vat w unii, ale szkoda, że nie biorą pod uwagę naszyh zarobków :ico_sorki:

w pepco jest teraz wyprzedaż ubrankowa-robimy szturm :-D

Murchinson dobrze, że droga pusta była i synuś grzeczny :ico_brawa_01:

Aniu jaki fajny brzusio :ico_brawa_01: :-D Hania poszalała :ico_haha_01: a te rozstępy to pamiątka po Hani?

Mariola i jak, przeszło?

ja właśnie szykuję obiadek, pieczarki już usmażone, zaraz obiorę ziemniaki i przygotuję schaby, bo małz na 14 będzie :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 sty 2011, 13:51

witam
dopiero mogę zasiąść bo od rana sprzątałam,obiad już wstawiony,dzisiaj gulasz z wołowinki :-D no i czekamy na księdza bo dzisiaj kolęda :ico_sorki:
Heh no ładnie obklejony xD
Aniu ładny kolorowy brzuszek.
aniawlkp86, sliczny brzusio !!! ale Hania ma wyobraźnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniu jaki fajny brzusio :ico_brawa_01: :-D Hania poszalała :ico_haha_01: a te rozstępy to pamiątka po Hani?
dzięki dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki:
markotka tak wszystkie rozstępy jakie mam to po Hani i mam nadzieję,że nowe się nie pojawią :ico_sorki: :ico_sorki:

Murchinson to na razie się nie przejmuj tym kołataniem,skoro nie trzeba :ico_oczko:
mam same dobre wiesci !!!!
ŁOZYSKO SIE PODNIOSŁO !!!!!!! lekarz nadal twierdzi ze w brzuszku siedzi chłopczyk ,pokazywał nam nawet siusiaczka :-D :-D
no to super wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 sty 2011, 14:51

Hejo dziewczęta :-) :-)
Mój obiadek też już się robi- też robię gulasz :-)

Aniu brzuszek już masz całkiem spory :ico_brawa_01: a rozstępami się nie przejmuj, takie uroki ciąży! Ja póki co jeszcze żadnego na koncie nie mam :ico_brawa_01: oby tak pozostało!

Murchinson, dobrze, że podróż szybko zleciała i wszystko oki z hormonami.
Same dobre wiadomości!

zoola27, To pewnie masz szansę by rodzić naturalnie?

Zmęczona jestem bo na basenie dzisiaj byłam i troszku popływałam, potem zakupy no i ledwo po schodach do domu weszłam :ico_sorki:
Dobrze, że mój dobry mąż już u progu zdjął mi kozaczki bo schylić się nie dałabym rady :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

08 sty 2011, 15:09

Hejo dziewczynki :-)

markotka, gratuluje syneczka :ico_brawa_01: :-D ciesze sie ze wszystko dobrze :-)

zoola27, tobie tez gratuluje ze wszystko dobrze sie uklada, no i ze tez chlopak bedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Aniu brzusio masz sliczny, i juz konkretny :-D a corcia uzdolniona :-)
Mój obiadek też już się robi- też robię gulasz :-)
mniam tez musze sobie w przyszlym tygodniu zrobic :-) a dzis robilam przepis od markotki na placuszki z pieczrkami i piersiami z kurczaka pychotka :-)

Wczoraj mialam takie spotkanko z kolezankami z podstawowki, fajnie bylo ale jakos dziwnie sie czulam, jako jedyna mezatka i to z drugim dzieckiem w ciazy, reszta to same panny i nawet chlopakow nie maja, wiec opowiadaly o imprezach, facetach itd. a ja jakos dziwnie sie czulam :ico_wstydzioch:

Dzis u mnie pada deszcz i jest 7 stopni, po sniegu zostaja resztki.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

08 sty 2011, 15:56

Koroneczko widzę, że dbasz o kondycję i figurkę :ico_brawa_01:

Wiola a Ty masz tak jak ja 25 lat, dobrze pamiętam? Moje koleżanki z podstawówki już prawie wszystkie mężatki i dzieciate, z liceum mniej, ale też już kilka ma męża i dziecko.

obiadek zjedzony i teraz słodkie lenistwo :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość