Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

07 sty 2011, 23:43

Obrazek
5 miesiąc ciąży z Kubusiem. Dodam tylko że tez mój brzuch jest już większy :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
A no i mam +3kg
Ostatnio zmieniony 11 sty 2011, 10:37 przez tosia, łącznie zmieniany 1 raz.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

08 sty 2011, 16:26

zazdroszcze Wam dziewczyny tej pasji - nart. Ja jakos zawsze miałam cykora przed nartami.
tosia nie rób sobie kochana jaj, że na tym zdjęciu jesteś w 6 miesiącu :ico_ciezarowka: Ja z Synusiem tak wygladałam w drugim.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

08 sty 2011, 20:18

tosia nie rób sobie kochana jaj,
no własnie. Kurcze Ty to laska byłas jak na 6 miesiąc. Jesli można spytac to gdzie bylas nad morzem? Tzn w jakiej miejscowości?
A my dopiero wrócilismy z basenu. Kuba przeszczęśliwy bo on kocha wodę jak przystało na rybkę :ico_oczko: a i ja sie lepiej teraz czuję i mam postanowienie, ze przynajmniej ze 3 razy w tyg będę chodzic na basen w tym raz z Kubusiem rekreacyjnie.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 sty 2011, 21:29

ej ej dziewczyny czytać dokładnie: miesiąc był 5 a nie 6 a to u mnie już była ogromna różnica. Zdjęcie było robione na początku sierpnia a Kuba urodził się 20 grudnia Tu byliśmy w Stegnie
Zirafka też chciałabym chodzić na basen i tak sobie postanowiłam ale coś ciężko mi idzie bo jeszcze nie dotarłam ani razu :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 sty 2011, 10:34

miesiąc był 5

no to u mnie było podobnie a w ciągu tygodnia tak mi nagle brzuch wyskoczył , ze az sama byłam zaskoczona.
ale coś ciężko mi idzie bo jeszcze nie dotarłam ani razu

hm mi pewnie tez bedzie ciężko , spróbuję sie dzisiaj zmobilizowac, ale samej to tak nie za bardzo sie chce.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

10 sty 2011, 15:44

no to u mnie było podobnie a w ciągu tygodnia tak mi nagle brzuch wyskoczył , ze az sama byłam zaskoczona.
Mój brzuch w 6 wyglądał podobnie jakTwój "pod choinką" i tez wyskoczył prawie z dnia na dzień. teraz jest zupełnie inaczej tym bardziej ze nic ze sobą nie robię. Z Kubusiem cwiczyłam do 5 miesiaca ciazy a potem pływałam. Teraz dla odmiany głównie jem :-D :ico_wstydzioch:
Ide dzis na 17 do lekarza wiec wieczorkiem zamelduje co i jak. A poza tym dostaliśmy dziś kluczę do nowego mieszkanka więc już siedzę wpracy jak na szpilkach bo nie mogę się doczekać kiedy tam pójdziemy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

10 sty 2011, 19:47

halo halo - u nas 7 dzień goraczka 39 - koszmar - podobno wirusowe ..taaa a młody sie meczy ..
zaraza zraz jak to jest 5 :ico_szoking: ja taki miałm w 2-3 :-D
ja dla odmiany w tej ciąży nie tyje z prędkościa światła - wiec na razie jest ok!
Lady - no witam - przyciągnęłam cie z majówek :-D
ja właże w sodnie z przed ciązy - nie wszystkie - dzinsy rurki wciagne bo sa niskie - biodrówki takie ala coś :-D

dobra wpadne poźniej bo sama dzis z młodym w domu
tosia, - gratulacje nowego mieszkania!! :ico_brawa_01: urządzanie jest super :-D

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

10 sty 2011, 20:49

tosia wybacz kobiecie w ciązy pomyłkę :ico_sorki: Nie wiem jak ja czytałam hahah, ale biorąc pod uwagę to, że ostatnio nie potrafie dodać 2+2 juz nawet nic nie mówię. Tak czy siak, brzuszek jak na ten miesiąc prawie płaski.
Gratuluję czterech ścian. My w trakcie poszukiwań, więc wyobrażam sobie jaka macie radochę.
Gosia A zdrowiejcie tam szybciutko!!
Z newsów musze Wam napisac że mam fisia ostanio na punkcie lodów orzechowych. NIe pamietam, żebym kiedykolwiek miała ochote na taki smak. Oprócz truskawkowych i waniliowych (no jeszcze te z McDonalds z polewa karmelową) inne mogły nie istniec.
Próbowałam sobie dzisiaj zrobić termin u lekarki i nie wiem co jest grane, ale cały dzień nikt tam nie podniósł słuchawki.

KURCZE, JAK SIE WKLEJA TEN SUWACZEK, ŻEBY GO BYŁO WIDAĆ?

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

11 sty 2011, 00:43

ja jeszcze na sekunde i zaraz mykam spać. No więc z dzidzią wszystko ok, rośnie ładnie i zdrowo, przezierność ok. Lekarz wstępnie określił że wygląda na PANIENECZKĘ!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_sorki: Co do mnie mam nadżerkę i jakąś infekcje znów. Co do tej nadżerki to niby leczyć ją będzie można dopiero po porodzie ale powiedział mi że przez nią może pęknąć mi szyjka macicy przy porodzie AAAAŁŁŁŁŁŁ!!!! Poza tym mam brać żelazo. Omdlenia i słabe samopoczucie są wynikiem niskiego ciśnienia. Cieszę się bardzo że z dzidziką ok i że prawdopodobnie to będzie dziewczynka, mieszkanko dopełniło pełnię szczęścia i tylko ta nadżerka przy porodzie już mnie boli :ico_sorki:
tosia wybacz kobiecie w ciązy pomyłkę
no co Ty spoko :-)
Lody z Mc Donalda z karmelową polewą- mniam - również uwielbiam...aleś mi smaka narobiłaś kobietko Mniam
KURCZE, JAK SIE WKLEJA TEN SUWACZEK, ŻEBY GO BYŁO WIDAĆ?
Spróbuj wkleić inny kod bo zapewne podało Ci kilka.
Dobra spadam do łóżka

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 sty 2011, 09:33

tosia, - gratulacje nowego mieszkania!!

przyjmij i odemnie gratulacje. pamietam siebie jak 2 lata temu tez kupilismy nowe ale fajowe uczucie.
wstępnie określił że wygląda na PANIENECZKĘ!!!!!!!!!!

super by było :ico_brawa_01:
tylko ta nadżerka przy porodzie już mnie boli

ale przeciez nie powiediane , że tak może sie sytac tak więc bądź optymistką :ico_oczko:
słabe samopoczucie są wynikiem niskiego ciśnienia.
no to samo mi dzisiaj powiedział lekarz bo też miałam wizyte rano. Wyniki ok , z dzidzią w porządku no i nastepna wizyta dopiero za miesiąc . A no i 3 kg na plusie :ico_wstydzioch: Aż sttrach będzie wejść za miesiąc na wagę :ico_szoking:
Lody z Mc Donalda

ach ja wogóle to lubię same te lody mniam mniam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość