Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

08 sty 2011, 18:24

podajemy do 3 miesiaca witamine K w domu no i D do 12 miesiaca. Nie wiem jak tam u Was jest.
a to nie wiedziałam...tutaj nic niepodajemy... :ico_noniewiem:

Kurde od mojego kręgosłupa szyjnego (mam tam wszystko "rozwalone" co chyba sie da :ico_placzek: ) ostatnio mam sile bóle głowy, drętwienia rak i od 2 dni drży mi dolna warga :ico_placzek: Wkurzające to :ico_placzek:

Miałam dziś wrócić do pracy już i mam kilka klientek/klientów w kolejce a pogoda pokrzyżowała mi plany :ico_placzek: Zasypało dziś nas znowu, a nie mamy zimówe, no a jak miałabym jechac sama z MAtim wieczorem i wracac późno jak jeszcze przymrozek łapie to sie boje :ico_chory: Oby już ten śnieg nie padał :ico_sorki: no i by go już nic nie było na czas naszej przeprowadzki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

08 sty 2011, 21:14

Ania_R, znowu Was zasypało :ico_olaboga: do nas tez ma wrocic zima, ciekawe tylko kiedy :ico_chory:
Maja jak zwykle caly dzien przespala, a wiec w nocy znow spac nie da :ico_zly:

[ Dodano: 2011-01-09, 09:50 ]
no dziewczyny albo to ten infacol, albo moje odstawienie nabialu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Maja spala od 21 do 8 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: z dwiema tylko pobudkami na cyca, bez placzu bez prezenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: boze jaka jestem wyspana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tfu tfu na psa urok, zeby nie zapeszyc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

09 sty 2011, 11:31

Maja spala od 21 do 8 z dwiema tylko pobudkami na cyca, bez placzu bez prezenia boze jaka jestem wyspana tfu tfu na psa urok, zeby nie zapeszyc
super!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja wczoraj dostałam pierwszy @ :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Po Madzi dostałam jeszcze szybciej bo po miesiącu. Po Maji miałam to szczęście że przez 8 miesięcy miałam spokój i liczyłam że teraz też tak będzie a tu d... :ico_placzek: :ico_zly:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

09 sty 2011, 13:34

ja tez dostalam wczoraj @ :ico_noniewiem:

monia ja stawiam na infacol, chociaz u nas noc nie za bardzo, ale amelka jedzie do siostry a ja wtedy sie drzemna jak maly zasnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

09 sty 2011, 14:18

Dziewczyny wspołczuje tych @
Szybko Wam sie pokazaly. Zwlaszcza TObie Aniu bo przeciez Ty karmisz piersia.
Mnie sie po Mati zaczal pierwszy na drugi dzien po odstawieniu od piersi czyli 6 tygodni po porodzie.
Teraz na razie nie widac.

Maja spala w nocy za to teraz w dzien nie spi :ico_oczko: :ico_oczko:

Maz pojechal z synkiem do Kina, a potem do naszych znajomych zeby sie Mati pobawil z ich coreczka a ja jeszcze w pizamie siedze bo Maja z rak nie zlazi :-D

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

09 sty 2011, 15:21

hejka
ja w domu z dzieciakami a W na zakupy pojechał, na szczescie Krzysio spi wiec mam chwilkę
co do @ to z Krzysiem dostałam dopiero po 7 miesiacach od porodu
a teraz tez jej jak narazie nie widać, nie wspominając ze jeszcze trochę brudze po porodzie :ico_noniewiem:

a tak poza tym to ok, nocki jak do tej pory tylko Kasia sie troche prezy i bączki takie pusza i sie prezy przy nich
mam nadzieje ze to minie i nie bede musiala na chlebie i wodzie żyć

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

09 sty 2011, 15:24

witajcie

Monia suoer że Maja dała ci sie wyspać w nocy
ja nie chwalę bo czasem przedobrze i bedzie d...a :ico_oczko:

właśnie zjadłam obiadek, wieprzowe ozorki :ico_noniewiem: z jasnym sosem i buraczkami. Strasznie ich nie lubie bo wiadomo ozorki ale co tam teściowa mi przyniosla wiec nie kręciałm nosem :ico_haha_01:
Mój najmłodszy śpi, o dziwo dużo dziś śpi, nadal pruta i sie rzuca przy cycu.
Mama i bratowa kazały mi odstawić nabiał bop może od tego więc odstawiam.
Dupsko mnie coś ostatnio boli wiecej, krzysiu mi obcina te szwy. dziwi mnie to że jak włoże palec do pochwy to jest tam w środku pętełek :ico_noniewiem: i nie wiem co z nim teraz mam zrobić, on mi sie sam tzn ta szew rozpuści czy jak...? achhhhhhhhh

my od jutra zostajemy sami na placu boju a mój ślubny bedzie cały tydz balował :ico_noniewiem: dosłownie .......

[ Dodano: 2011-01-09, 14:25 ]
a co @ to ja nie pamiętam kiedy dostałam po igorze...?
ciekawe jak teraz bedzie..

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

09 sty 2011, 21:27

mam nadzieje ze to minie i nie bede musiala na chlebie i wodzie żyć
ja niestety tak zyje.
I chyba przez to jedzenie ciagle pieczywa waga nie chce spasc ech.... :ico_zly:
ja nie chwalę bo czasem przedobrze i bedzie d...a
tak lepiej nie chwalic, bo mozna przechwalic :ico_oczko:
Mama i bratowa kazały mi odstawić nabiał bop może od tego więc odstawiam
dobra decyzja, ja odkad odstawilam Maji zaczely znikac powoli te krosty z buzi a i kupki zupelnie inne robi :-)
my od jutra zostajemy sami na placu boju a mój ślubny bedzie cały tydz balował dosłownie
taki to pozyje :ico_oczko: :ico_haha_01: a Tobie kochana strasznie wspolczuje

Kurde z Maja idziemy we wtorek na pierwsze szczepienie, ale cos czuje, ze mi jej nie zaszczepia bo katar jaki miala taki ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

09 sty 2011, 21:55

aniaj84, że się wtrace ;-) bo czasami wpadam zobaczyc co u was :-D
Ja jestem przekonana że po wit K mogą być bóle brzuszka
my zaczęliśmy Zuzi podawac dosc pózno bo chyba ok 4-5 tyg, bo tak każdy mieszał
ale po paru dniach jakby w dziecko diabeł wstąpił, płakała, prężyła się - tragedia
odstawiłam i po 2 dniach wszystko wróciło do normy
po tygodniu chyba spróbowałam jeszcze raz jej podac i znow to samo
:ico_szoking: i tym sposobem Zuzia wcale nie dostawała wit K
:ico_sorki:
i problemów nie bylo zadnych

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

09 sty 2011, 22:29

Witam pierwszy raz w nowym roku i życzę wam wszystkiego dobrego, no i spokojnych nocek :-)

Dawno mnie nie było bo miałam trochę problemów, tym, razem z lewą piersią i wylądowałam w szpitalu. No a potem złapałam troche doła i nie chcialo mi sie nawet zagladac no forum. :ico_placzek:
Ale teraz już wyszłam na prosta no i znowu jestem :ico_brawa_01:
Mój maluszek smacznie śpi więc mogę sobie spokojnie popisać. U nas noce są bardzo dobre-mały budzi się dwa razy na karmienie ok. 2 i 5 i od razu zasypia.
W ciagu dnia czasami miewa problemy z brzuszkiem pręzy sie i dużo pruka.
Zaczyna już fajnie gaworzyć i się uśmiecha. Dzisiaj pierwszy raz podniósł wysoko głowę i barki.
Ostatnio po wieczornej kapieli mam takie szczęcie że jak już jest wykąpany i go karmię to oczywiscie musi narobić ostro w pieluchę i to tak że znowu trzeba wsadzic go do wody i mu nonono umyć.
A rośnie chłopak niesamowicie-zakładam mu ubranka na 68 lub na 3-6 m-cy. Mam wrażenie że rośnie tylko na długość bo jest taki szczuplutki, ale pediatra mnie uspokaja, że wszystko jest ok i że taka jego uroda.
Na spacery chodzimy prawie codziennie. Mały uwielbia świeże powietrze, tylko zdążę wystawić wózek za drzwi od razu usypia.
Widziałam, że wcześniej pisałyście odnośnie chrztów. My chrzest małego planujemy na Wielkanoc i chcemy zrobić w lokalu, bo mamy dużą rodzinkę.
Za tydzień wybieramy sie na chrzciny do córeczki mojego męża siostry, która ma 7 mięsiący no i oczywiście mam problem z prezentem. Może bardziej jestescie w temacie coś podpowiecie co sie kupuje na chrzest?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość