Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

09 sty 2011, 15:45

dzień dobry dziewczyny :-)

tabogucka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7 okienko

Co do łóżeczka, my kupujemy drewniane, ale takie żeby je do łóżka można było przysunąć i spuścić jedną ściankę by był dostęp bezpośrednio z łóżka do dziecka.

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

09 sty 2011, 21:52

eh sie zdenerwowałam bo czekam na pieniadze z zusu za zwolnienie a tu sie okazuje ze moge czekac nawet 3 miesiace ;/ kiedy ja teraz potrzebuje juz mam zaleglosci za szkole a dla dzidzi tez bym chciała cos kupic a jak przyjda za 3miesiace to juz po narodzinach ;/ strasznie sie martwie K teraz tez nie ma przeciez pracy bo gabinet dopiero ruszy na wiosne ;/ wszystko mnie denerwuje aby :(

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

09 sty 2011, 22:02

A ja mam załamke, bo na studia muszę zrobić milion rzeczy a nie wiem jak się do niektórych zabrać nawet :ico_placzek: nic mi nie wychodzi, czas leci a ja nic nie mam zrobione :ico_olaboga: nie wiem jak się wyrobie, a jeszcze trzeba się uczyć na zaliczenia...

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

09 sty 2011, 22:12

Dobrusia o szkole to nawet nie wspominam tez mam duzo rzezcy na zaliczenia do zrobienia i niby robimy w grupach a kazdy ma to gdzies i patrzy na mnie ;/ niedlugo zaczna sie tez zaliczenia amusze pisac prace magisterska mam do tego beznadziejnego promotora napisalam juz 1 rozdział pracy i mu pokazałam ale wczesniej nie uzgodnilam tematu i mu si enie podobało cos tam i kazała wszystko zmienic i wychodzi na to ze nic nie mam a czas nagli a jak mu wysłałam na emaila poprawiony plan to juz bylo przed swietami i nadal nie odpiisał ;/ masakra sie wykoncze nerwowo :ico_zly:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

09 sty 2011, 22:46

Fintifluszka oczywiście ja jako obserwator i fotograf amator zarazem :-D :-D :-D na narty zaczęliśmy jeździć dopiero w tym roku a że mamy 25km od domu taki mały stok to w tym roku powiedziałam mojemu T że jedziemy na narty... miał opory ze MAtowi się nie spodoba, a jednak... T może korzystać bo zjeżdża jak mały ma lekcje, a ja ....hmmm pioczekam jak Ala będzie miała 3 lata to wtedy przyjdzie na mnie kolej na szaleństwa na stoku :-D :-D :-D
Byłam z Matem u lekarza... infekcja wirusowa... a pierwsze jej słowa... grypa.... jestyem przerażona.... mam nadzieję żę przejdzie łagodnie....

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 sty 2011, 22:55

Dobrusia, patrycjaaa, dziewczyny ja mam to samo ze szkolą :ico_zly: kupe do napisania a nie wspomne ile do nauki :ico_zly: :ico_zly:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

10 sty 2011, 00:19

magda1614, patrycjaaa, to nie jestem sama... :-) Mnie ta szkoła wykańcza, szczerze gdyby nie tyle pieniędzy co na nią straciłam i że w dzisiejszych czasach bez wykształcenia ani rusz, a i z nim to ciężko o pracę to bym rzuciła te studia w cholerę !! :ico_zly:

kate_k82, To zdrówka dla synusia :ico_sorki: a co do nart to ja już się doczekać nie mogę kiedy będę mogła szusować, za rok na pewno gdzieś wyjedziemy :-)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

10 sty 2011, 10:11

Mnie ta szkoła wykańcza, szczerze gdyby nie tyle pieniędzy co na nią straciłam
no wlasnie

A ja zła jestem bo mój aparat nie dziala :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a ma 3 tygodnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

10 sty 2011, 11:56

patrycjaaa Oby pieniążki wpłynęły wcześniej :ico_sorki:
tabogucka za 7 okienko :ico_brawa_01: :ico_prezent:
kate_k82 życzę zdrówka synkowi :-)
A my już zakupiliśmy wózek :ico_brawa_01:

http://www.dziecko-sklep.pl/index.php?zobacz=1810

Identyczny jest jeśli chodzi o kolor,teraz to już w ogóle małej się doczekać nie mogę :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

10 sty 2011, 12:35

Witajcie :-)

Co do nart to ja kiedyś jeździłam ale po wypadku samochodowym niestety już nie mogę,bo kolano szwankuje i nauczyłam się na snowboardzie :-D Mężuś też preferuje snowboard,więc możemy razem poszaleć :-)
W tym roku jak byliśmy w górach niestety robiłam tylko za fotografa ale już zapowiedziałam mężusiowi,że w przyszłym roku jedziemy :-) My na deski, córa z instruktorem,a dzidzia z dziadkami zostanie :ico_haha_01:

patrycjaaa, Dobrusia, magda1614, oj współczuje Wam tyle nauki teraz :ico_olaboga: Człowiek by sobie odpoczął i zajął przygotowaniami,a nie myślał o szkole ciągle,a tu tyle tego macie :ico_noniewiem:

Gwona, wózeczek super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny pisała dziś do mnie NowaSejana. Jest po wizycie i wszystko jest OK, musi brać żelazo i na szczęście nie ma cukrzycy ciążowej :ico_sorki: Za tydzień ma kolejną wizytę i USG :-) Pozdrawia :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość