Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 sty 2011, 23:40

Martalka, czepliwe baby jesteśmy co ? ;) dziękuję za wyczerpującą odpowiedź ;)
Czepliwe? Raczej nie. :-)
W każdym razie nie zauważyłam :-)

Fajny rozkład dnia, chyba wszystko ujęłaś, bo ja tylko tak po łebkach opisałam, bo tylko te stałe czynności, bo zależnie od dnia się nam zmienia.
Macie dzień wypełniony po brzegi :ico_haha_01:

Nicola, fajny dzień miałaś :) Oby więcej takich ;)


Samanta, Damianek śpi na dolnym poziomie łóżka, Bartek na górze. Już ponad pół roku je mamy. Jest super, bo dolny poziom jest szeroki, dwuosobowy i w razie choroby, strachu D, złego snu, jedno z nas może z nim się położyć.

A ja dzisiaj po chrzcinach :) Mam nowe dzieciątko- chrześniaka :-D

[/b]

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

07 sty 2011, 00:00

Martalka, :ico_brawa_01: dla Matki Chrzestnej :ico_brawa_01:
Mnie zdecydowanie łatwiej rozpisać dzień, bo ja mam tylko jedno maleństwo, a Ty trzy więc jeszcze daleko mi do Ciebie ;) Staram się trzymać naszego wspolnie wypracowanego harmonogramu, bo wiem że Laura jest wówczas bezpieczniejsza i wie co ja czeka. oczywiscie dzień dniu nierówny i wówczas harmonogram pozostaje jedynie na papierze ;) ogólnie uważam, że plan trzeba mieć - zawsze tak działam i się nie zawiodłam ;)

Laura zaczeła dzisiaj na łóżku wyczyniać akrobacje i podporze na brzuchu podnosić pupę ;) chwilkę pobujała sie na czworakach i położyła, postaram sie to zlapać na foto ;)

Hm...miałam iść dzisiaj wcześnie spać ech...najpierw mąż nie pozwolił ;) potem zasiadłam do kompa i przeglądam, czytam popijając herbatkę na laktację ;) pomykam, bo jutro kolejny dzionek pelen wrażeń
Dobranoc

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 sty 2011, 11:09

u nas Tobiś kladzie się krzyżem i beczy jak idzie co do czego na czworaka :ico_haha_01:

miłego dnia :ico_papa:

NICOLA_1985

07 sty 2011, 11:49

hej
komu :ico_kawusia: ??? :-D

Martalka gratuluje chrześniaka :ico_brawa_01: ja jeszcze nie mam po za swoimi dziecmi innych maluchów .. czekam aż siostra coś może zasieje za jakiś czas :ico_oczko:

ja mam standardowo, sporo sprzatania, dzisiaj rozbieramy choinkę

Tibby walcz o raczkowanie, bo na prawdę warto - dla dobra Tobika :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a chodzicie na rehabilitacje??? może wartałoby spróbowac? zawsze specjalista podsunie jakieś fajne pomysły na przekonanie malucha i pokaże mu prawidłowe wzorce

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

09 sty 2011, 22:22

Cześć Dziewczyny!

Stawiamy :ico_tort: za pół roczku Nikosia!!! :-)

No i nasz najmłodszy forumowy Maluszek ma skończone 6 miesięcy :-) Kiedy to minęło?? :ico_oczko: Dopiero co czekałyśmy na bóle :ico_oczko:

A oto pół roczny Nikoś:)

Obrazek

Obrazek

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

10 sty 2011, 00:11

:ico_brawa_01: dla Nikosia :ico_brawa_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

10 sty 2011, 00:22

Karo, :ico_brawa_01: dla roześmianego Nikosia z okazji pół roczku, no minęło... Wspominam tamte czasy poniekąd z ulgą, a poniekąd z nostalgią... :-)

Nikola, a my choineczki jeszcze nie rozbieramy. Mamy żywą i wcale jakoś się nie sypie, a cudnie pachnie, a my prawie co wieczór z Mężulkiem lubimy posiedzieć sobie przy zaparzonej ziołowej herbatce w ciemnym pokoju gdzie świecą tylko kolorowe lampeczki na choince i podelektować się chwilą spokoju. Dlatego nie będziemy narazie rozbierać drzewka przedłużając w ten sposób niejako magię Świąt :ico_oczko:

NICOLA_1985

10 sty 2011, 13:02

hej
Nikosiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Ciebie za skończenie połowy roczku :-D od cioci wielki całus :ico_buziaczki_big:

Julka no oczywiście super jak sie ma pięknie pachnącą żywa choinkę :-D ale my kupiliśmy sztyczną a po za tym u nas jest taki zwyczaj że po święcie Trzech Króli zawsze się choinkę rozbiera bo to święto jakby kończy ostatecznie święta Bożego Narodzenia :ico_oczko: :-)

umówiłam Krystianka na 8 lutego do poradni gastroentorologicznej do Katowic bo tam mieli najwczesniejszy termin jeszcze mamy termin do Zabrza ale na 14 luty więc wybieramy Katowice bo nie dośc że szybciej to jeszcze zapewne bliżej
no i zobaczymy co lekarz powie.. mamy zrobic podstawowe badania czyli krew mocz i kał no i wiadomo usg brzuszka .. mam nadzieje, że to na prawdę nic poważnego się nie okaże i lekarz powie żeby jechac do domu i się nie martwic że wyrośnie młody z tego :ico_sorki: :ico_sorki:

a teraz na 24 stycznia mamy zabieg Karolinowy - frenotomie jezyka... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: boje się co to będzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

10 sty 2011, 14:25

Nicola, na czym polega ten zabieg u Karoli?
No i też mam nadzieję, że to nic takiego u Krystianka!

Karo, :ico_brawa_01: piękny półroczniak. Wszystkiego najlepszego dla niego!


A okres Świąt BN kończy się za jakiś czas dopiero, w lutym. Bo kolędy śpiewa się aż do Matki Bożej Gromnicznej. :-D :-D

My z kolei rozbierzemy choinkę w piątek, w czw. mamy kolęde.
Mamy żywą, ale świerk srebrny- nie pachnie nic a nic. :/

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

10 sty 2011, 16:18

hej

My też mamy żywą choinkę, nie pachnie ale ślicznie wygląda i też czekamy na kolędę, a po niej rozbieramy drzewko.

Martalka, frenotomia to zabieg podcięcia(naciecia) wędzidełka języka.Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, trwa parę minut. Przez godzinę po nie można jeść ani pić.

NICOLA_1985, trzymam kciukasy za dzieciaki. Dziwię się, że frenotomii nie zrobili Karolinie zaraz po porodzie. U nas w szpitalu bynajmniej tak robią, bo noworodek łatwiej znosi wszelakie zabiegi.

Ja dzisiaj kaput. Od rana zawroty głowy, sranko i żyganko ;(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości