Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2011, 14:10

dorotaczekolada fajny pulpecik z twojej Lenki :-D

_nika_ Karolek bardzo ładne imię :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

10 sty 2011, 14:46

cześć kobitki :)

moja mała jest od wczoraj niespokojna, macha energicznie (wrecz strzela) nozkami i raczkami, spina sie, brzuszek twardy sie robi i sapie, czasem krzyczy... no i mam przeczucie ze to kolka. jutro pediatra, takze zobaczymy. nie wiem jak mam jej pomoc wtedy... nawet bidulka dzis przez sen miala te swoje 'ataki', strzelala nozkami itd.

tak jak zawsze pomagalo noszenie na raczkach albo ulozenie jej na moim ramieniu jak do odbicia po jedzonku (zasypia w tej pozycji :) ), nic kompletnie nie pomaga.

a co u Was slychaC?

ja dosłownie na chwilkę, tak kontrolnie :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-01-10, 13:46 ]
no i zapomnialam dodac, ze Mała dostała trądziku niemowlęcego, jestem przerażona, fakt ze nie jest tego az tak bardzo duzo, ale wyglada hmm.. nieciekawie...

[ Dodano: 2011-01-10, 13:47 ]
dorotaczekolada, Piękna Twoja Córeczka jest :) widac po oczach że psotnica i taka bystra :)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

10 sty 2011, 14:55

spadlamznieba, ciocia Docia radzi :ico_oczko: :na tradzik polecamkapiel w kalii-nadmanganian potasu-ociupinke do wanienki.nie smarowac potem oliwka ani kremem. na kolki najlepszy masaz brzuszka nozkami dziecka.tzn kladziemy dziecko na pleckach u siebie na kolanach i delikatnie zginamy kolanka dociskajac rytmicznie do brzuszka i krecac koleczka.u nas pomagalo :ico_sorki: no i jak piersiujesz to pij herbate koperkowa :ico_sorki:
Piękna Twoja Córeczka jest :) widac po oczach że psotnica i taka bystra :)
dzieki jak dla mnie to brzydal ale i tak kocham :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

10 sty 2011, 15:00

ciociu Dociu, stosowalam juz nadmanganian potasu do wanienki bo w okolicy pupy też miała dziwne krosty i takie coś dziwne (lekarz zalecił), tam zeszło nic nie ma a tu nadal jest. no i ponoc nie można zbyt długo tego stosować bo to wysusza skórkę maleństwa.

a może zrobie inaczej, oc jakis czas będę nasończać jej specjalne waciki w potasie i bede przykladac na twarzyczke?

probowalam masaz brzuszka u NIej z ta kolka, ale nic kompletnie nie pomaga jej. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-01-10, 14:00 ]
tak jak ona w dzień nie śpi tylko urzęduje ze mną, tak teraz śpi jak zabita bo zmęczona po nocy... :(

_nika_
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 10 lis 2010, 13:13

10 sty 2011, 15:01

dorotaczekolada, słodziutka ta Twoja mała :)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2011, 15:05

spadlamznieba moja koleżanka na kolki swojej córci przykładała do brzuszka ciepłą pieluszkę tetrową i masowała brzuszek :ico_sorki:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

10 sty 2011, 15:05

no i ponoc nie można zbyt długo tego stosować bo to wysusza skórkę maleństwa.

a może zrobie inaczej, oc jakis czas będę nasończać jej specjalne waciki w potasie i bede przykladac na twarzyczke?
tez mozesz ale nie za dlugo.mozesz tez po prostu czesciej woda przegotowana przemywac i nie smarowac buzki tlustymi kremami.tradzik w koncu sam zejdzie :ico_sorki:
probowalam masaz brzuszka u NIej z ta kolka, ale nic kompletnie nie pomaga jej. :ico_olaboga:
no kolki to koszmar i niestety jedyne co mozna to..przeczekac :ico_noniewiem: czasem sa niezalezne od diety mamy,od masazow od czegokolwiek,po prostu SĄ :ico_olaboga:
dorotaczekolada, słodziutka ta Twoja mała :)
dzieki :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

10 sty 2011, 15:12

obudziła się, o! :)
i kopie tymi nogami jak zwariowana. podnosi je do gory... i macha...

w ogóle Mała już potrafi podnosić i utrzymać główkę sama...! szok! nie pozwalam jej na to bo boje sie ze cos sobie zrobi.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

10 sty 2011, 15:17

spadlamznieba, ale na brzuszku podnosi? nie zabraniaj jej niczego tylko ja asekuruj :ico_oczko:
zmykam robic muffinki :-D

_nika_
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 10 lis 2010, 13:13

10 sty 2011, 15:28

Mój też podnosił prawie od początku :)
A kolki też miał i to straszne pamiętam jaka to zmora
Musisz znaleźć swój sposób

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość