Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 sty 2011, 10:00

Wszędzie te zwolnienia:-( u nas niestety też parę dziewczyn zwolnili, bez żadnego wytłumaczenia! Tyle, że u nas silnie nastawiają się na wyniki, jeśli je masz to Cię nie ruszą, jeśli sobie olewasz to może być różnie....

patrycja_g, daj znać jak tylko wynik glukozy będziesz miała. Trzymamy kciuki :-)
NOWA, Ty też daj znać co u Twojego maluszka słychać :-)

U nasz dzisiaj szaro, buro i ponuro :ico_sorki:
Aż się nic nie chce niestety- ja się za naukę dziś biorę już porządnie, także pewnie nie będę tu za często wpadać. Mam nadzieję, że uda mi się skoncentrować :ico_sorki: :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 sty 2011, 10:28

Koroneczka powodzenia 13-tego. Ja to już nie pamiętam swojej ani D obrony,jak ten czas szybko leci.

Awatar użytkownika
gosiek-dudek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 28 gru 2010, 12:14

10 sty 2011, 11:17

Hej dziewczyny, długo mnie tu u Was nie było.
Rozchorowałam się. 4 dni miałam wysoką gorączkę i byłam absolutnie załamana. Byłam u lekarza i cały czas tak bardzo martwiłam się że w jakiś sposób to wpłynie na ciążę. Lekarz mnie zapewniał że wszystko będzie ok ale wiecie jak to jest jak sobie coś raz wmówisz...

Byłam tak słaba że nawet komputera nie chciałam odpalać bo patrzenie w monitor doprowadzało do jeszcze większych zawrotów głowy.

Dziś czuję się już dużo lepiej i mam nadzieję że na dniach będę mogła wrócić do pracy.

Fajnie tu wrócić i poczytać o czym piszecie, od razu humor się ciut poprawia :)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2011, 11:25

witam

u nas piękna słoneczna pogoda i 0 na termometrze :-) aż się po zakupy chciało iść :ico_oczko:

zaczynają się u mnie problemy ze spaniem,śpię na lewym lub prawym boku ale długo w takich pozycjach nie wyleżę i na każdy obrót muszę się obudzić bo tak mnie biodra bolą,i tak ciągam się z boku na bok w nocy,a siusiu to juz tragedia :ico_olaboga:

NOWA daj znać jak po wizycie :-)

patrycja_g fajnie,że pojedziesz z siostrą na glukozę,później powiedz jakie wyniki były :ico_sorki:

gosiek-dudek dużo zdrówka dla ciebie :ico_sorki: może byś tak suwaczek ciążowy zrobiła :-)

Koroneczka ucz się pilnie i powodzenia :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-10, 10:27 ]
dziewczyny a mierzyłyście sobie obwody brzuszka?
ja dzisiaj zmierzyłam i szoku doznałam - mam równe 100 cm :ico_szoking: a startowałam z 80 cm :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-10, 14:02 ]
co taka cisza?

ja może jutro na wizytę do ginka pojadę :-D koleżanka jedzie do tego samego i jak będzie miejsce to mnie weźmie,bo nie wie czy teściowa zajmie się jej dziećmi,więc może tydzień wcześniej zaliczę wizytę :ico_brawa_01: szkoda,że bez A bo w pracy będzie ale co tam,może szybciej płeć poznam :-D :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 sty 2011, 15:36

czesc dziewczyny

moj maly sie rozchorowal, jest slaby, w sobote prewie zemdlal :ico_placzek: dzis bylismy u kontroli jest lepiej, jutro znowu do lekarza, innego

u nas piekna pogoda

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2011, 15:38

moj maly sie rozchorowal, jest slaby, w sobote prewie zemdlal :ico_placzek: dzis bylismy u kontroli jest lepiej, jutro znowu do lekarza, innego
biedaczek :ico_sorki: a co mu jest? dużo zdrówka oczywiście :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 sty 2011, 15:39

biedaczek :ico_sorki: a co mu jest? dużo zdrówka oczywiście :ico_sorki:
mial zapalenie gardla i goraczke stad takie oslabienie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2011, 15:40

mial zapalenie gardla i goraczke stad takie oslabienie :ico_noniewiem:
biedny :ico_sorki: niech szybko zdrowieje

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 sty 2011, 15:45

emilia7895, mały bidulek! Niech szybciutko wraca do zdrowia! Ty też się trzymaj kochana.
dziewczyny a mierzyłyście sobie obwody brzuszka?
ja dzisiaj zmierzyłam i szoku doznałam - mam równe 100 cm :ico_szoking: a startowałam z 80 cm :ico_sorki:
Specjalnie wymierzyłam! ja mam 90 cm póki co :-) :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

10 sty 2011, 15:46

emilia7895, zdrowka dla Marcela

gosiek-dudek, zdrowka dla Ciebie

Koroneczka, najgorzej zaczac, a pozniej jak sie wkrecisz pojdzie jak po masle :ico_oczko:

aniawlkp86, jak masz okazje to jedz, jak mi lekarz powiedzial plec (przez przypadek) to R ze mna tez niestety nie bylo

Murchinson, ja tez slyszalam ze niektore branze tylko to dotknie ale 3% z 38 mln to nie takie male "tylko"


Dalam rade z ta glukoza ale siedziec 2 godziny to lekkie przegiecie. Dobrze ze po godzinie przestalo mi sie dzwigac tym paskudztwem. Bardzo sympatyczna Pani, zaproponowala swoja cytryne, dala swoja mineralna do popicia i woreczek jakbym do wc nie zdazyla w razie czego :ico_haha_01: oby tylko jutro wyniki byly ok

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość