Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2011, 21:32

Koroneczka zostało coś w głowie z nauki? :ico_oczko:
Co do ilości imion to my z D byliśmy w tym przypadku zgodni-tylko jedno.
to tak jak my :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 sty 2011, 21:54

Koroneczka zostało coś w głowie z nauki? :ico_oczko:
Coś tam zostało!
W zasadzie nie wiem czego się dokładnie uczyć.... pytań od Pani Promotor nie dostałam, więc mogę się spodziewać wszystkiego! Sama pracę pisałam, więc pewnie nie będzie tak źle... póki co czytam książki z których najwięcej korzystałam dotyczące bóli krzyża!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 sty 2011, 22:51

Nowa gratuluje dobrych wiesci po wizycie :ico_brawa_01:
A imiona bardzo mi sie podobaja zwlaszcza Milenka :-)

Markotka moze rzeczywiscie to przez przetrzymanie moczu :ico_noniewiem: kurcze ja czasami tez tak robie a potem rano sikam wiecznie :ico_wstydzioch:

Ja mialam dzis jakies problemy żoładkowe, jakos tak jakby niestrawnosc cos mi tam siedzialo na żoładku i normalnie mdli mnie i kupke sie chce :ico_wstydzioch:
Zauwazylam ze czesto mi sie to zdaża w ciazy, nie wiem czy tam dzidzia mnie gdzies nie uciska ze tak mam, a potem nie wiem jak sie tego pozbyc, bo nie chce sie faszerowac tabletkami, a co apap mi pomoze :ico_noniewiem:

A wlasnie mialam was zapytac, czy w aptece moga mi nie sprzedac Nospy jak jestem w ciazy???\
Bo zdazyło mi sie tak przed swietami ze chcialam kupic nospe i niepotrzebnie powiedzialam ze jestem w ciazy a to dlatego ze bralam tez taki syrop na kaszel dla ciezarnej. Syrop mi dali a nospy nie, z niby nie moge w ciazy bez zalecenia lekarza brac.
Ja powiedzialam ze tego nie biore bo tak jest, tylko skonczyla mi sie a do domowej apteczki chcialam dokupic.
JAkos mnie to bardzo zaskoczylo, poszlam do innej i kupilam, ale nic o ciazy nie mowilam :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2011, 23:01

A wlasnie mialam was zapytac, czy w aptece moga mi nie sprzedac Nospy jak jestem w ciazy???\
Bo zdazyło mi sie tak przed swietami ze chcialam kupic nospe i niepotrzebnie powiedzialam ze jestem w ciazy a to dlatego ze bralam tez taki syrop na kaszel dla ciezarnej. Syrop mi dali a nospy nie, z niby nie moge w ciazy bez zalecenia lekarza brac.
Ja powiedzialam ze tego nie biore bo tak jest, tylko skonczyla mi sie a do domowej apteczki chcialam dokupic.
JAkos mnie to bardzo zaskoczylo, poszlam do innej i kupilam, ale nic o ciazy nie mowilam :-)
ja ci powiem,że nie mam pojęcia :ico_sorki: nigdy nospy nie kupowałam to nie wiem czy by sprzedali czy nie,poza tym zacznijmy od tego że to lek bez recepty to każdy może kupić,a nie że sobie ubzdurają i nie sprzedadzą bo lekarz nie zalecił :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 sty 2011, 23:30

Dzięki dziewczyny za gratulacje :ico_sorki:

murchnsonZamarynowałam karkówkę, jutro będę robić, ale coś mi się pochrzaniło w sklepie i kupiłam dżem brzoskwiniowy, jak myslisz bedzie, czy jednak morelowy jest niezastąpiony :-) ???

wiola tak jak pisze ania uważam, ze nie powinni Ci odmówić zakupu leku, który jest dostępny bez recepty

koroneczka na pewno będzie dobrze :ico_sorki:

markotka oby bój brzuszka przeszedł :ico_sorki: , mnie dziś spojenie łonowe dokucza, od paru dni taka nawala i pewnie zostanie tak do końca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 sty 2011, 11:19

Hej dziewczynki!

Ja się zaraz zabieram za książki:):) Zobaczymy jak mi to dzisiaj pójdzie! nie chce mi się strasznie, ale co zrobić...damy radę!

Powiedzcie mi ile ważny jest druk RMUA? Ostatni wystawiony mam 5 listopada za miesiąc październik! Doprosić się tam u mnie o to nie idzie... a do dentysty chciałam iść na kontrolę! A, że nie wiem czy coś tam mam chciałam iść na fundusz co by niepotrzebnie nie płacić:-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 sty 2011, 11:30

witam

jednak do gina nie jadę dzisiaj,bo koleżanka dalej nie wie czy teściowa jej dzieci przypilnuje i w razie co powiedziałaby mi później,a ja nie chcę czekać do ostatniej chwili,i powiedziałam,że w takim razie to sobie za tydzień pojadę :ico_sorki: dziwna ta jej teściowa,ta się jej pyta czy dzieci przypilnuje,a ona że nie wie czy dożyje,co będzie jutro itd :ico_puknij: :ico_puknij: i to tak za każdym razem jak ją prosi aby dzieci przypilnowała :ico_noniewiem:
Powiedzcie mi ile ważny jest druk RMUA?
nie mam pojęcia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 sty 2011, 11:36

dziwna ta jej teściowa,ta się jej pyta czy dzieci przypilnuje,a ona że nie wie czy dożyje,co będzie jutro itd :ico_puknij: :ico_puknij: i to tak za każdym razem jak ją prosi aby dzieci przypilnowała :ico_noniewiem:
Rzeczywiście dziwna.... jakby łaskę robiła! A przecież to są jej wnuki. Moja mam to, aż się doczekać nie może...łóżeczko chcą sobie z tatą do sypialni wstawić, żeby mały miał gdzie spać jak przyjedzie! ehhh

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 sty 2011, 11:38

Koroneczka widzisz tacy ludzie :ico_noniewiem: a twoi rodzice to niech kupią łóżeczko turystyczne dla malucha :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 sty 2011, 11:51

aniawlkp86, też im właśnie mówiłam, że lepsze takie składane, które będzie można wszędzie zabrać ze sobą, zobaczymy! Zrobią co zechcą- pierwszy wnuk to wiesz szaleją :-) :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Harrysoorn, Semrush [Bot] i 1 gość