emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 sty 2011, 21:59

ja weszlam na chwilke napisac, ze u neurologa ok, pani doktor powiedziala ze to wszystko od goraczki, u dzieci dosc czesto sie zdarza, troche mnie uspokoila :ico_sorki: :ico_sorki:

zmykam malego polozyc spac, chociaz nie wiem czy sie uda, bo w aucie sie zdrezmnal

dobranoc

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 sty 2011, 22:01

u neurologa ok, pani doktor powiedziala ze to wszystko od goraczki, u dzieci dosc czesto sie zdarza, troche mnie uspokoila :ico_sorki: :ico_sorki:
no to dobrze,przynajmniej spokojniejsza jesteś :ico_sorki:
dobranoc

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

11 sty 2011, 22:16

aniawlkp86, hej u nas wszystko wporządku :-) Filip ostatnio miał dwa dni marudzenia a teraz dwa dni bycia aniołkiem :ico_brawa_01: Poprostu nic tylko kochać :-D Czekamy z niecierpliwością na USG :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-11, 21:18 ]
Filip dziś już przed 19 poszedł spać :-) Teraz się troszke przebudził ale pogłaskałam go i śpi dalej. Pewnie i tak w nocy do nas przyjdzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 sty 2011, 22:20

Motylek22 lepiej jak jest aniołkiem co nie? :ico_oczko: to on do was w nocy przychodzi i śpi już zwami czy wraca do swojego łóżka?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 sty 2011, 22:53

Hejo a jednak cos w tym jest z ta nospa murchinson ty zawsze wszystko wiesz :-)

Markotka zadzwon sobie do learza, moze cos poradzi bedziesz spokojniejsza :-)

Koroneczka nie martw sie bedzie dobrze, poczatki sa ciezkie ale na pewno maz da sobie rade i swietnie mu pojdzie :-)
Moj suwaczek tez tak dziwaczeje, ale jakos nie chce mi sie go zmieniac :ico_wstydzioch:
Twoj jest sliczny, ale nie widac zbytnio na nim tygodni bo jest na czarnym tle :-)

Emilia dobrze ze wszystko jest oki :ico_brawa_01:
ł
Motylek22, Filip ma do spania wlasne łozko ze do was przychodzi??

Aniu a co u ciebie?? kiedy masz wizyte i kiedy sie dowiemy kogo tam nosisz?? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

11 sty 2011, 22:58

aniawlkp86, czasami przychodzi do nas w nocy a czasami nad ranem i już z nami dosypia. Teraz znów się przebudzał wiec u niego byłam. Chciał kaszkę, wypił dwa kubki niekapki i poszedł spać dalej. Coś dziś ma niespokojny sen. . . Ja już też się znużyłąm więc idę spać :ico_spanko: Dobranoc :-)

[ Dodano: 2011-01-11, 22:00 ]
wiola85, Tak Filipek śpi w swoim pokoju :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 sty 2011, 08:46

Cześć dziewczyny,
Emilia mój siostrzeniec też miał takie omdlenie w wieku 2 lat.Wstał rano, napił się wody i zemdlał.Przyjechał pogotowie i stwierdziło za niski poziom cukru :ico_szoking: Wtedy też byli u neurologa, który podobnie jak u Was stwierdził, że małym dzieciom się to zdarza i tak naprawdę to nie wie dlaczego. Przez pewien czas mierzyli cukier ale Łukaszek miał ko cały czas w normie. Mam nadzieję, że u Was się już omdlenia też nie powtórzą.
Wiolu o lekach wiem dużo bo pracuję w firmie farmaceutycznej, w dziale w którym muszę znać przepisy i zasady.
Markotka jak brzuch, przestał boleć?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

12 sty 2011, 10:27

Dzieńdoberek:-)
Twoj jest sliczny, ale nie widac zbytnio na nim tygodni bo jest na czarnym tle :-)
Wiem, ale był taki ładny... :-) ważne , że widać ile zostało do końca :-)
ja weszlam na chwilke napisac, ze u neurologa ok, pani doktor powiedziala ze to wszystko od goraczki, u dzieci dosc czesto sie zdarza, troche mnie uspokoila :ico_sorki: :ico_sorki:
\no to super :-) Się uspokoiłaś przynajmniej! Czasem tak się rzeczywiście zdarza!

Motylek22, dawno Cię nie było, aż się stęskniłam, już chciałam pisać gdzie Ty się podziewasz?? Dobrze, że u Was wszystko ok! Oby te skurcze szybko przeszły!

Murchinson, Wcześnie wstajesz kochana :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

12 sty 2011, 12:52

hej !!!! nie było mi kilka dni bo byłam u mamy .......musiamy przyzwyczajac Tuskę tam przebywac......teraz spała z nami a nastepnym razem zostanie na nocke sama :ico_oczko:

postaram sie Was doczytac chociaz to chyba graniczy z cudem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gosiek-dudek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 28 gru 2010, 12:14

12 sty 2011, 13:50

Znów mi się was dziewczyny udało doczytać i jak już się zjawiłam na ostatniej stronie to nie wiem co napisać :)
aniawlkp86, a co to jest "suwaczek"?
to jest to co mamy w podpisie :-) pokazuje wiek ciąży,dziecka,ślubu itd.
znowu wyjdę na tępą, ale powiedz mi proszę jak coś takiego sobie założyć? ja to dość słaba w forach internetowych jeszcze jestem, będę bardzo wdzięczna za rady i wskazówki. Ale tak jak dla idiotki proszę :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość